UNICA Brno - 2020

2892
6.5.20 11:14

UNICA Brno - 2020

Ahoj holky,
máte prosím aktuální zkušenosti s klinikou UNICA v Brně?
Mnoho našich blízkých přátel má s touto klinikou dobré zkušenosti se šťastným koncem :srdce: Takže se vydáváme stejnou cestou.

U nás je problém na straně partnera - azoospermie - žádné spermie - 0% (A; B; C), porucha zkapalnění. Partnerovi byla doporučena metoda MESA/TESE. Já mám vše v pořádku.

Zajímalo by mě, jakou metodu doporučili pro umělé oplodnění, když by nalezli spermie v rámci MESA/TESE? Z logiky mi vychází asi metoda ICSI.
Finance.. Můžete mi, prosím, alespoň trochu přiblížit cenu za MESA/TESE + ICSI? Koukala jsem na stránky jiných klinik, ale ještě v těch termínech nejsem tak zběhlá :nevim:

Jelikož mám všechna vyšetření hotová a v pořádku od své ošetřující lékařky (04/2020) a partner má čerstvý spermiogram, tak nás objednali už na příští týden, tak jsem zvědavá a zároveň mám obavy 8o Jedná se teda zatím o vstupní konzultaci, ale i to je posun v řešení samotné situace.

Ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to se stimulací ženy, když ji vajíčka normálně rostou? Dávají těch hormonů trochu méně?

Moc děkuji za vaše zkušenosti, rady, povzbuzení :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat