Úraz kolene na lyžích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1753pajana1753
Povídálka 17 příspěvků 27.02.19 10:53
Úraz kolene

Ahoj,
měla jsem úraz na lyzich a mám zpretrhany meniskus.Ceka mě artroskopie, mate někdo zkušenost co mě čeká?
 Díky

Reakce:
1753pajana1753
Povídálka 17 příspěvků 27.02.19 11:34

…a jak dlouho jste nosili ortezu a tak?Jsem po uraze tři týdny a pořad ji mám a čeká mě ještě dva týdny do zákroku a rada bych ji už odložila ale netuším co to udělá:/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 22:35

Ahoj, artroskopie je v pohodě a dá se zvládnout. Čeká tě běhání po doktorech kvůli předoperačnímu vyšetření, tuším, že po artroskopii jdeš hned další den domů. Dělá se většinou v celkové anestezii. Pravděpodobně budeš mít po operaci v koleni drén a zbydou ti dvě maličký jizvy na přední straně kolene. Meniskus není takový velký zákrok, co se týká ortézy je dobré se zeptat doktora. S uzdravováním bych počítala tak 1-2 měsíce max. a mělo by to být v pohodě. :relaxed:️ Já jsem teď byla na operaci s křížovým vazem a vše se dá zvládnout. Kdyby byly po operaci velké bolesti můžeš si nechat píchat injekce proti bolesti, ale jak říkám konkrétně s meniskem zkušenosti nemám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 22:37

Taky bych počítala s pícháním injekcí po operaci na ředění krve proti trombóze. :)

annili
Povídálka 35 příspěvků 06.03.19 15:36

Brr to mě mrzí pajana. Přeji brzké uzdravení.

Váš příspěvek
Reklama