Úrazové pojištění ČPP

5833
17.10.19 12:04

Úrazové pojištění ČPP

Dobrý den.
Možná máte někdo zkušenosti s touto pojišťovnou. Stal se mi úraz- skřípnutý nerv v bederní oblasti. Týden jsem byla na analgetikách, než jsem už opravdu nezvládla bolest a šla k lékaři. (člověk si říká, že není z cukru, že to povolí a že nebude s každým prdem doma…)
Léčila jsem se 2 měsíce. Nyní vyplňuji papíry pro pojišťovnu a tak si vůbec říkám, jestli mi to uznají :think: když jsem šla až po týdnu k lékaři… Máte někdo zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.10.19 12:14

Těžko říct, jestli to posoudí jako úraz… :think: Pokud se to nestalo v rámci třeba autonehody a podobně.
Já vím, že na nataženou achylovku při pádu na volejbalovým zápase to nebyl problém, ale na patní ostruhu už sem to neukecala (i když to bylo stejným sportem).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2321
17.10.19 12:50

To mě celkem zajímá. Mám pojistku na sebe a na děti asi tři roky. Zatím jsem čerpala jen na synův úraz hlavy, kdy měl na čele jeden steh a na pobyt syna v nemocnici. Ten pobyt zaplatili do týdne. Ono asi i záleží, na co všechno tu pojistku máš. Já tam mám snad i úhradu neschopenky od 10. dne apod. Takže bych to určitě zkusila poslat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5833
17.10.19 12:56
@PapeJ píše:
To mě celkem zajímá. Mám pojistku na sebe a na děti asi tři roky. Zatím jsem čerpala jen na synův úraz hlavy, kdy měl na čele jeden steh a na pobyt syna v nemocnici. Ten pobyt zaplatili do týdne. Ono asi i záleží, na co všechno tu pojistku máš. Já tam mám snad i úhradu neschopenky od 10. dne apod. Takže bych to určitě zkusila poslat.

Ano, mám tam úhradu neschopenky od 15 dne. Tudíž nějakých 25 dní mít proplaceno budu… Ale zda mi uznají úraz jako takový netuším. A doufám, že ano, protože si právě platím i denní odškodné za dobu léčení úrazu…
Jenže ve chvíli, kdy k úrazu došlo jsem takhle prostě neuvažovala… Zhoršovalo se to den ode dne… Prostě jsem myslela, že to bude dobré a ono prd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2321
17.10.19 13:28
@Janča1212 píše:
Ano, mám tam úhradu neschopenky od 15 dne. Tudíž nějakých 25 dní mít proplaceno budu… Ale zda mi uznají úraz jako takový netuším. A doufám, že ano, protože si právě platím i denní odškodné za dobu léčení úrazu…
Jenže ve chvíli, kdy k úrazu došlo jsem takhle prostě neuvažovala… Zhoršovalo se to den ode dne… Prostě jsem myslela, že to bude dobré a ono prd

A tak uveď, že k úrazu došlo třeba tři dny před tím, než jsi šla k doktorovi. Jak ti dokážou, že se stal úraz před týdnem? Jestli to podle tvé výpovědi lékař někde v těch papírech uvádí, tak se domluv, ať ti to opraví. Jestli ti jde tedy o ten týden před uznáním neschopnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5833
17.10.19 13:49
@PapeJ píše:
A tak uveď, že k úrazu došlo třeba tři dny před tím, než jsi šla k doktorovi. Jak ti dokážou, že se stal úraz před týdnem? Jestli to podle tvé výpovědi lékař někde v těch papírech uvádí, tak se domluv, ať ti to opraví. Jestli ti jde tedy o ten týden před uznáním neschopnosti.

Já to právě mám takhle uvedené od doktora v papírech… A prý lhát nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 18:48

@Janča1212 Mám zkušenost, úraz se mi stal v červnu, k doktorovi jsem se dostala až v září, ve zprávě od něj nebylo přesné datum, ale bylo tam napsáno jen “před dvěma měsíci”. Pojišťovna mi to vzala, ale zranění je to vážné, které se bude léčit ještě dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama