Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Mne brecela takhle mala kazdy vecer presne od sedmi az do noci. Pomohly probiotika pro mimina. Od ty doby jak kdyz utne. Porad jsem chovala a nosila.
A nevim, jak se da u tak malyho ditete poznat boleni briska… kroutit se podle me nemusi…
@Lucuna mým dětem třeba vadila rovná postýlka, dávala jsme je na veliký polštář.. a takhle malé miminko jsem enchávala usínat klidně na sobě, chovala jsem skoro nonstop, jak jen to šlo, taky byli večer plačtivější, snad všech 5… nejmenší jsou 3 měsíce, jako novoušek byla v tomhle taky náročná a samo se to upravilo a už usíná úplně v pohodě.. postýlku teda nepoužíváme ![]()
Jak víš, že to není bříško? Říká se, že takhle malé děti večer vstřebávají celý den a proto brečí. Na vyřvávání je ještě čas. Dej jí kapičky na prdíky a houpej, popřípadě si jí dej na sebe až usne. Prostě buď u ní. Ona ještě ani nerozezná den a noc.