Reklama

Úspěšné IUI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeroNika666
Povídálka 42 příspěvků 11.04.18 11:03
úspěšné IUI

Baby uklidněte mě, že IUI má smysl. Po 8tt se vytratila srdeční činnost :-(. Ach jo, netušila jsem, že mě to tak sebere :,( :,( :,(

Reklama

Reakce:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 11.04.18 11:42

@VeroNika666 Určitě má IUI smysl. Kamarádce se před týdnem po IUI narodil krásný zdravý chlapeček. Podruhé už to vyjde :hug: :hug:

Anna85
Kecalka 294 příspěvků 11.04.18 11:45

Ma smysl, mam 1,5r starého kluka :).
Urcite to vyjde priste, drzim palce :hug:

Freesia
Kecalka 242 příspěvků 11.04.18 12:03

Určitě to má smysl - já měla 3× IUI, 1× IVF (to neúspěšné IVF mě dost rozložilo, neb jsem počítala, že to už prostě musí vyjít) a až moje čtvrté IUI bylo úspěšné a mám nádhernou holku.

Edit: teď po xy letech se chystám do CARu na další IUI. Snad to brzy vyjde tobě i mně.

VeroNika666
Povídálka 42 příspěvků 11.04.18 12:23

Tohle potřebuju slyšet… nechápu, jak to ty některé zvládnou psychicky. Pořád jenom čekáš a bojíš se. Četla jsem, že další pokus IUI udělají až za tři měsíce, myslíte, že je to pravda?

Euforia
Kecalka 170 příspěvků 11.04.18 12:29

Iui urcite ma smysl
ja jsem tedy potratila samovolne, bylo nam doporuceno pockat 2 ms a pak muzem znovu.. musis se trochu zregenerovat potom..takze ty 2-3 mesice pauza jsou podle me v poradku

Freesia
Kecalka 242 příspěvků 11.04.18 12:31

Asi to bude velmi individuální, já měla všechny IUI i IVF vždy hned další cyklus, jenže já neotěhotněla vůbec, takže nebyl důvod dělat nějaké pauzy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 13:50

Zakladatelko a kam chodíš na IUI? ty pauzy jsou podle mě blbost. Ročně máš právo na 6 pokusů a jak si je vybereš je na tobě. Nám se zadařilo na první pokus. Před tím potrat..pak IUI zdravý kluk, jsou mu dva roky a ted v pátek jdeme na druhé IUI druhý měsíc po sobě. Moc držím palce! Má to smysl! Samozřejmě pokud je spermiogram ok a ty taky..

VeroNika666
Povídálka 42 příspěvků 11.04.18 14:09

Já teď čekám na revizi a pak jdeme na třetí IUI. Určitě do toho půjdeme, když vidíme, že to jde. Chodím do Prahy do Iscaru. Ty pauzy jsem myslela z důvodu kyretáže.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 14:14
@VeroNika666 píše:
Já teď čekám na revizi a pak jdeme na třetí IUI. Určitě do toho půjdeme, když vidíme, že to jde. Chodím do Prahy do Iscaru. Ty pauzy jsem myslela z důvodu kyretáže.

Aha, tak to má samozřejmě smysl..většinou doporučují chvíli nechat tělo zregenerovat..jak kdo..někdo říká, že zase naopak je tělo hormonálně nastartované na další těhotenství a že je dobré se na to vrhnout hned..Tak se hlavně drž..vím, jak ti je..já tohle prodělala celkem 2× a bylo to moc smutný období a doufám, že už ho nezažiji..Moc držím palce!

VeroNika666
Povídálka 42 příspěvků 11.04.18 14:18

Doufám, že se mi to stalo poprvé a naposledy :-(. Normálně mě nic nerozhodí, ale je pravda, že kdo nezažije, tak neví. Děkuju za podporu, za chvilku se začneme snažit znovu, tak už aby to bylo :dance:

Freesia
Kecalka 242 příspěvků 11.04.18 14:47

Tak ona ta ztráta srdeční akce nemusí nutně souviset s IUI, stává se to. Tak tě třeba utěší to, že jsi schopná otěhotnět. Ale chápu, že tě to rozhodilo, já to vždycky ořvala. Sranda byla, že když jsem měla po tom čtvrtém IUI a týden před termínem MS mě začalo pobolívat v podbřišku, jela jsem do CARu s tím, že to zase nevyšlo a že na to kašlu a potřebuju minimálně měsíc pauzu, abych si srovnala psychiku. V CARu se mě po odběru krve ptali, jestli jsem si dělala těhotenský test, no dívala jsem se na ně, jak na blázny, proč jako bych si ho měla dělat, když je to zbytečné. :lol:

marcvoko
Nováček 4 příspěvky 31.05.18 20:26

Ahoj holky, potřebovala bych uklidnit :,( Mám dvě starší děti s předchozím partnerem, který zemřel. Teď se s přítelem snažíme 3roky o miminko, on děti nemá. Před dvěma lety bohužel zamlklé těhu v 9týdnu. Po dalším roce jsem svoji gyndařku poprosila, jestli by to nechtělo nějakou odbornou pomoc. Zavrhla, že když to šlo jednou, půjde to zase. No a po dvou letech jsem se sama vrhla do Pronatalu, kde po vyšetření obou udělali 2× neúspěšné IUI. Teď nás čeká třetí pokus, ale moje hlava už je trochu na odstřel. Navic v prosinci mi bylo 39 a po infu v CARu, že bych si případné IVF platila sama mě málem trefilo. Gyndařku bych nejraději uškrtila :zed:

VeroNika666
Povídálka 42 příspěvků 01.06.18 09:17

@marcvoko Ahojky,ta gyndařka je teda pěkná husa :-( :-(. Taky jsem si prošla ZT, není to nic příjemného a teď se chystáme taky na 3 IUI. IVF se platí vždycky ne? Stojí to kolem 30 000,–, ale nevím, jestli je to jen „to okolo“ nebo celý zákrok. Ale drž se, četla jsem, co se všechno může stát a řikala si, že mně se to určitě nestane… no a pak se stalo :think: Nejdřív mi doktor řekl, že počkáme dva měsíce a vrhneme se na další pokus, teď mi řekl, že by bylo lepší jít na genetiku a imunologii a začít tak v září :-(… Sakra, pořád jenom čekat, už mi z toho taky hrabe.

marcvoko
Nováček 4 příspěvky 01.06.18 10:32

VeroNika666 Ahoj, no jsem rozhodnutá, že se k ní už nevrátim. Plati se vždycky, to máš pravdu, ale do 39let přispívá pojišťovna a od 39 narozenin si to celé platíš sama. My už máme všechna vyšetření za sebou, u mě vyšel nižší AMH hormon. Ale v jiných diskusích jsem četla, ze ho měly ještě nižší a otěhotnět se povedlo dokonce přirozeně. No kdu se objednat do toho Pronatalu, tak snad do třetice všecho dobrého…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama