Už mlezivo?

4419
22.9.04 09:50

Už mlezivo???

Ahojky všem!
Mám jeden dotázek, možná se nad ním někdo pousměje, ale přesto bych ráda znala názory ostatních.
Od kdy, respektive od kterého týdne těhotenství jste zpozorovali vytékající mlezivo z prsou?? 8O
Já momentálně končím 25tt a už tak měsíc mi vytéká mlezivo. Zpočátku to bylo takové nenápadné, vypadalo to jako čirá voda. Za posledních pár dní to už má ale docela bílou barvu, ale na textilu (na podprsence) se to objeví jako žlutá barva 8O :wink: . Zítra jdu sice do poradny, tak se na to zeptám. Zjišťuju, že si musím koupit vložky do podprsenky, protože si jinak všechny zničím. Momentálně jsem to řešila odličovacími tampóny. :wink: 8)
Od kdy jste to zpozorovali vy? Moc díky za případné odpovědi.

Šárka a piškot 25tt :P :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
22.9.04 09:55

Taky bych se chtěl zeptat. Mám podobný problém. Když si zmáčknu prso, vyteče mi žluto bílá tekutina, ale těhotná nejsem ( asi ). A zatím nikdy nebyla :cry:
Hormonálně jsem v pořádku. Tak nevím co by to mohlo být.

• Nahlásit
  • Citovat
6545
22.9.04 10:20

Tento stav je v těhu normální. Mimo těhu nevím. Taky mi to tou dobou nějak začalo…může to být čirá, bílá i žlutá tekutina…v prvních dnech jsem měla problém, že když nic nevyteklo, tak mě bolela prsa, pak se to už srovnalo…hlavně nemačkat, upozorńovala dr…mohlo by to vyvolat kontrakce a event. i porod…alespoň si zvyknem na ty vložky:)
Doma mi to teda je jedno, nenosím ani podprdu ani vložky, ty používám jen, když někam jdu, protože to je fakt nepříjemný, když se udělá kolečko :roll: . Kdyby byly potíže s těmi bolestmi, maj se prsa sprchovat teplou vodou…
Gabča 39+0

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
22.9.04 10:27

Čauky Gabčo, moc díky za odpověď. Ještě že jsi mi napsala, že se to nemá mačkat. Věděla jsem to, ale zrovna včera jsem prsa tak trochu zmáčkla, abych se přesvědčila, jestli si to opravdu nevymýšlím, myslím to vytékání :wink: .
Na jednu stránku to je docela příjemný pocit, když vím, že si mi už začíná něco vytvářet. No doufám, že pak dám miminku kvalitní stravu :wink: :) .

Tak ještě jednou moc díky za odpověď.

Šárka 25tt :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1764
22.9.04 12:54

re.

Šárko, já měla mlezivo už od 13 týdne těhotenství. Občas jsem musela odstříknout, protože mě ty prsa dost svědily a o bolesti bych mohla vykládat. Bylo to hrozně nepříjemné, tak kolem 4-6 měsíce, kdy jsem ráno vstávala do studeného domu a jela do práce. Pak se to na jaře upravilo, když se oteplilo. V 25 týdnu jsem mohla klidně kojit trojčata - tak to teklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1460
22.9.04 16:12

Mě se objevilo mlezivo asi ve čtvrtém měsíci prvního těhotenství. Také jsem nevěděla, jestli je to normální, většinou se o mlezivu píše až po porodu.

U druhého těhotenství jsem do sedmého měsíce kojila.

Alice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
22.9.04 19:48

Holčiny, mám tytéž věci - taky si pozoruju, že prsa už začínají tvořit. Jsem taky 25tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.9.04 08:41

Ahoj, tady Katka.

Mám skoro 6-ti měsíčního chlapečka a mlezivo se mi tvořilo nějak od 5. měsíce těhotenství. Pamatuju si, že první kapka na tričku se objevila zrovna na nějaké oslavě narozenin, takže všichni hned věděli, že jsem těhotná :o , i když jinak ještě nebylo dohromady nic vidět. Nosila jsem formovač bradavky, protože jsem měla jednu vpáčenou, takže mlíko mi zachytával on. Byla jsem docela překvapená 8O , kolik mi ho odteklo.

Katka a Pavlíček z jarních miminek 2004

• Nahlásit
  • Citovat
290
23.9.04 11:22

Ahoj,
asi jsem nějaká výjimka nebo co, ale já podle mleziva poznala, že jsem těhotná a věděla jsem to ještě předtím, než mi to potvrdil test!
Bylo to asi velkou hormonální změnou, protože jsem čekala dvojčata ( to jsem se ale dozvěděla až v 18.tt!)
Neslyšela jsem, že by to teklo někomu tak brzy, ale opravdu to tak bylo!

Myslím, že v 25.tt je to úplně normální. Já jsem nosila formovače bradavek se sběrači abych se vyhnula flekům na triku.

Krásný zbytek těhotenství a bezproblémový porod přeje teta z letních miminek + 2 skoro 4 měsíční holčiny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.10.04 17:32

Ahoj holky,
ja pozoruji obcasne kapicky asi tak od 30.tydne, nejdrive pruhledna tekutina, posledni dny je zarive zluta. Co me lae zarazi je, ze vyteka jenom z leveho prsu, z praveho vubec nic. Je to normalni?

Diky. Jana (33+1)

• Nahlásit
  • Citovat
122
21.10.04 19:13

Ahoj těhulinky
mě se mlezivo objevilo ve 26tt a odnesl to manžel,který mi ležel tváří ne prsou:))) samovolně mi to neodtéká,je když si prsa někde trošku zmáčku nebo po teplé sprše.Na vložky do podprdy to ještě není.
Ala 28tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.10.04 20:28

Mlezivo

8O Ahoj holky. Hlavne Jani!!! Jsem tady poprvé protože me odkázala kamarádka. Holka máme uplne stejnej problém. Mě mlezivo vytéká také jen občasnými kapkami jen při zmáčknutí když ležím třebas ale hlavně jen z jednoho!!!! Ještě ani jednou neteklo nebo neukáplo spíš :lol: z toho druhého. Tak jsem docela vystrašená co to znamená. At mě někdo uklidní že je to normální a že se mlíčko pro naše miminečko bude tvořit úplně normálně z obou. Bojím se že když druhá nefunguje jako první znamená to že nebude fungovat i po porodu. Holky c o vy na to??? má někdo takovou zkušenost??? :roll: Jsem jinak 34+2 Adelka

• Nahlásit
  • Citovat
artemisn1
31.10.11 12:23

Mě se to taky začalo dít, už od 17. týdnu, takže se snažim spát „opatrně“ a už nikdy ne moc na boku, protože vždycky při tom jsem to cítila nejvíc. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
TEHULKA JANCA
13.2.12 17:36

mlezivo a vytoky

ahoj tehulky prosim o rady,jsem 17tydnu a zjistila jsem ze mi s prsou jde malinky kapicky prusvitne vodicky,to asi bude to prvni mlezivo dela se stim neco?
posleni dny mam male vytoky nekdy bile,ale nekdy prusvitne,nekdy silnejsi a nekdy slabsi,prosim o radu,je to normalni nebo se neco deje? :| prosim o rady dekuji janca

• Nahlásit
  • Citovat
946
13.2.12 18:55

Já to měla velmi brzo někdy ve 20tt sem už běžně nosila vložky do podprdy…a na porodním sále na mě koukali jak na blázna když se malá přisála a hned si trošku upila :-D Taky sem hned druhý den měla mléko. Doktoři se s tim nesetkávají často takže na to koukaj trošku vykuleně ale není to nic nenormálního !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama