Uzdravování - Miluj svůj život

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mi24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 18:35
Uzdravování - Miluj svůj život

Ahoj holky určitě se tady najde někdo kdo četl knihu Miluj svůj život. Chtěla jsem se zeptat zda se tady najde i někdo kdo zkoušel její způsob lečby, myslím uzdravování těla o kterém spisovatelka píše na konci knihy.
Já sama mám delší zdravotní problémy s jednou uvedenou častí a protože mám problém i s doktorkou a celkově mám svůj názor na život. Tak se zkouším lečít různě postaru bylinkami a tak. A protože u uvedeného zdr. problému by souhlasila i možna přičína tak jsem si říkala že by nebylo špatné vyzkoušet její lečbu. Ale hledám někoho kdo už to zkoušel a třeba mu to i pomohlo :)
Děkuji všem za názory a zkušenosti ;-)

Reakce:
dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 05.10.14 18:47

Četla jsem, chystám se znovu, zkouším a ještě uvidím :mrgreen: já teda samozřejmě v kombinaci s lékaři

luci5
Závislačka 4088 příspěvků 2 inzeráty 05.10.14 19:43

Já ji četla ve chvílích nejhoršího a moc mi pomohla!! Léčila jsem se s úzkostmi (nebo spíše s každodenními bolestmi hlavy a závratěmi) a čekala společně s touto knihou až zaberou antidepresiva. Něco na tom možná bude, když člověk věří, ale že by to pomohlo uzdravit :nevim: Já jsem se snažila všechny mé problémy silou vůle překonat, ale i když jsem pomalu mlátila hlavou do zdi, nepomohlo nic. Až AD mě vrátila zpátky do života a dodnes děkuji tomu, kdo je vymyslel.
Co ti konkrétně je?

Uživatel je onlinezip121
Kecalka 473 příspěvků 05.10.14 19:57

Četla jsem ji několikrát a zrovna teď ji mám zase vedle na posteli. Je skvělá. Ale prvne si stejně člověk musí vyřešit své bolístky sam a toto už je jen třešnička na dortu, ze to mělo smysl.

zuzka28
Kecalka 161 příspěvků 18.02.19 07:56

@luci5 ahoj, prosim Ťa čo je to AD? promiň, asi sa pýtam jak blbka :)

zuzka28
Kecalka 161 příspěvků 18.02.19 07:57

ajaj, ano som blbka… antidepresiva

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >