Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Zdravím. Dnes čtyřletému synovi na ORL našli uzlíky na hlasivkách, navíc má i zvětšenou nosní mandli. Doporučeno hlasové šetření a kontrola za 3 měsíce. To hlasové šetření si u kluka tohoto věku nějak nedovedu představit
,ale budeme se snažit. Existuje něco, co ještě na hlasivky pomáhá, např. nějaká homeopatika?
Jinak trhání nosní mandle je prý na mé zvážení…Máte zkušenosti? Díky za názory, rady… ![]()
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!