Uzlíky na hlasivkách a zvětšená nosní mandle u dítěte

13
3.7.12 21:26

uzlíky na hlasivkách a zvětšená nosní mandle u dítěte

Zdravím. Dnes čtyřletému synovi na ORL našli uzlíky na hlasivkách, navíc má i zvětšenou nosní mandli. Doporučeno hlasové šetření a kontrola za 3 měsíce. To hlasové šetření si u kluka tohoto věku nějak nedovedu představit :lol:,ale budeme se snažit. Existuje něco, co ještě na hlasivky pomáhá, např. nějaká homeopatika?
Jinak trhání nosní mandle je prý na mé zvážení…Máte zkušenosti? Díky za názory, rady… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek