V 15 letech se nemůžu malovat

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14127
8.8.21 12:18
@Náhodný host píše:
Jo, ty se snažíš diskutovat jako žena, profil máš mužský, nebudu ztrácet čas psaním s kdejakým kreténem.

Presne tak, ať uz jsi pryč :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2603
8.8.21 12:20
@FlorenceF Jenkins píše:
Presne tak, ať uz jsi pryč :*

Vyhazovat mě nebudeš, ale může se na tebe z vysoka vysrat. Já s tebou diskutovat nezačal, profil máš mužský.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11416
8.8.21 12:21
@FlorenceF Jenkins píše:
Presne tak, ať uz jsi pryč :*

To je vůl, co? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149638
8.8.21 12:33
@Konys píše:
Ty asi taky nebudes nejostrejsi tuzka v penale… :think: :lol:

Proč? Taky mi přijdou jeho vejšplechty podivný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3600
8.8.21 12:33
@jita22 píše:
To je vůl, co? :)

Mirny vyraz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149638
8.8.21 12:37
Nahlásila jsem tě. Sexismus a urážky.
@Náhodný host píše:
Jo, ty se snažíš diskutovat jako žena, profil máš mužský, nebudu ztrácet čas psaním s kdejakým kreténem.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14127
8.8.21 12:42
@Náhodný host píše:
Vyhazovat mě nebudeš, ale může se na tebe z vysoka vysrat. Já s tebou diskutovat nezačal, profil máš mužský.

Diskutuj k veci, jen tak se vyhnes vyhozeni :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20889
8.8.21 12:47

@Náhodný host Dobrý den,

diskutujete mimo téma, což je proti pravidlům webu. Pokud budete nadále takto nevhodně zasahovat do diskuzí, můžete být i blokován. Prosím i ostatní, kteří se zabředli do OT diskuze, aby tak již nadále nečinili. A všechny prosím, aby se zdrželi urážek.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den

Diana :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6429
8.8.21 13:04
@Konys píše:
Ty asi taky nebudes nejostrejsi tuzka v penale… :think: :lol:

Další potrefená…? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
8.8.21 21:49
@g.sandova píše:
Líčení a zkrášlení je snad v Evropě normální, ne? Proč filosofovat nad povrchnosti? I intelektuální elity se líčí a zajímají se o módu. Je to součást kultury.

A proč se musí líčit ženy, aby byly jako že upravné a muži se líčit nemusí?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19388
8.8.21 21:54
@Russet píše:
A proč se musí líčit ženy, aby byly jako že upravné a muži se líčit nemusí?

Líčit mají právo všichni, i muzu, dnes..
Jde o to, ze chce, tak nemohla?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
8.8.21 22:00
@g.sandova píše:
Líčit mají právo všichni, i muzu, dnes..
Jde o to, ze chce, tak nemohla?

Asi proto, že je nedospělá a matka má nějakou představu, jak chce, aby dcera vypadala nebo nevypadala. Polovina žen se líčit vůbec neumí nebo na sebe napatlá kilo paštiky a nalepí kilometrové řasy a myslí si, že je IN.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19388
8.8.21 22:13
@Russet píše:
Asi proto, že je nedospělá a matka má nějakou představu, jak chce, aby dcera vypadala nebo nevypadala. Polovina žen se líčit vůbec neumí nebo na sebe napatlá kilo paštiky a nalepí kilometrové řasy a myslí si, že je IN.

Vzdyt matka to ma dceri naučit, včetně péče o pleť.
Tohle zakazovani je uchylny. V patnácti už prostě holka má právo na líčení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
8.8.21 22:17
@g.sandova píše:
Vzdyt matka to ma dceri naučit, včetně péče o pleť.
Tohle zakazovani je uchylny. V patnácti už prostě holka má právo na líčení.

Tak to snad zavést ji někam, kde ji to naučí. Protože opravdu moc hezky a vkusně nalíčených žen na ulici nepotkávám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14127
8.8.21 22:18
@Russet píše:
A proč se musí líčit ženy, aby byly jako že upravné a muži se líčit nemusí?

Vzdyt jsem ti to uz vysvetlovala :lol: v nasem kulturnim prostredi se lici zeny. Treba u Samburu se lici muzi. Zakladatelka je pravdepodobne Češka a chce se ličit jako ostatni ženy tady :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

Urea Cica Repair+ 400 ml

  • (4.7) + 100 recenzí

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.