Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
@MaJiKa píše:
Já měla předloni na svatbě sestry délku šatů dokonce trošku nad kolena (a nebyla jsem jediná), …
I ty rajdo jedna ![]()
@levandule23 oblec se do toho co se ti libi a budes citit dobre. Ono i kdybys mela saty az po kotniky tak se nejaky dobrak objevi a zdrbne to. Ja bych do nich sla
a hola ramena mi uz v teto dobe neprijdou na spol. udalost spatna
aspon budes vynikat a nebudes seda mys ![]()
Ahoj holky, já jdu na svatbu za 14 dni a budu mít bílé šaty s černým pruhem v pase, prodebatovala jsem to s nevěstou a vůbec jí to nevadí. Nemohla jsem sehnat žádné které by mi strihem padly a tyhle co jsem koupila neměly v jiné barvě takže proto.
@nikypiky92 píše:
@levandule23 oblec se do toho co se ti libi a budes citit dobre. Ono i kdybys mela saty az po kotniky tak se nejaky dobrak objevi a zdrbne to. Ja bych do nich slaa hola ramena mi uz v teto dobe neprijdou na spol. udalost spatna
aspon budes vynikat a nebudes seda mys
dlouhé šaty má mít jenom nevěsta, takže hosta bych zdrbla.
jinak šaty jsou pěkné ![]()
Krásné šatičky, určitě bych do nich šla. Právě řeším to samé. Za tři týdny na svatbu. Koupila jsem si černé šatičky na jedno zdobené ramínko a taky nad kolena (asi jsem teda taky rajda) k tomu barevné legínky k manželově kravatě
Jako druhou variantu mám průhlednou šifónovou tuniku nad tílko ala netopýr, k tomu asi taky legínky a hlavně pohodlnou obuv. Oslava je potom venku
Myslím, že v dnešní době se nosí opravdu všechno a záleží na každém z nás v čem se cítí dobře. A babky drbny si i tak smlsnou ![]()
@Liduš-kluci píše:
Krásné šatičky, určitě bych do nich šla. Právě řeším to samé. Za tři týdny na svatbu. Koupila jsem si černé šatičky na jedno zdobené ramínko a taky nad kolena (asi jsem teda taky rajda) k tomu barevné legínky k manželově kravatěJako druhou variantu mám průhlednou šifónovou tuniku nad tílko ala netopýr, k tomu asi taky legínky a hlavně pohodlnou obuv. Oslava je potom venku
Myslím, že v dnešní době se nosí opravdu všechno a záleží na každém z nás v čem se cítí dobře. A babky drbny si i tak smlsnou
legíny na svatbu?
Popravdě být to moje svatba, tak tě pošlu se převlíct a dám ti knížku o oblékání na slavnostní události.
@lucenka ja mela jako nevesta kratke saty
asi trochu netradicni ale bylo mi to fuk ![]()
100 lidi a 100 jinych nazoru… ja bych si teda ty modre vzala ![]()
Pro Lucenku: Na jednom webu jsem našla radu: Jak nosit legíny? Zrovna jsou tam fotky Legíny + společenské šaty, módní styl tohoto období. Jsou tam i fotky a vypadá to super. Každý má svůj názor a legínky-ne klasické elasťáky (nebo barevné punčochy) zakryjou i některé nedostatky, jako u mne třeba křečovou žílu
A nejsem svědek, nevidím důvod, proč by mě někdo posílal převlékat.
@nikypiky92 píše:
@levandule23 oblec se do toho co se ti libi a budes citit dobre. Ono i kdybys mela saty az po kotniky tak se nejaky dobrak objevi a zdrbne to. Ja bych do nich slaa hola ramena mi uz v teto dobe neprijdou na spol. udalost spatna
aspon budes vynikat a nebudes seda mys
Tak zrovna na svatbe by opravdu mela vynikat jen nevesta, zrovna sede mysi vsechny zenske byt nemusi, ale trochu soudnosti je urcite na miste
@Liduš-kluci píše:
Krásné šatičky, určitě bych do nich šla. Právě řeším to samé. Za tři týdny na svatbu. Koupila jsem si černé šatičky na jedno zdobené ramínko a taky nad kolena (asi jsem teda taky rajda) k tomu barevné legínky k manželově kravatěJako druhou variantu mám průhlednou šifónovou tuniku nad tílko ala netopýr, k tomu asi taky legínky a hlavně pohodlnou obuv. Oslava je potom venku
Myslím, že v dnešní době se nosí opravdu všechno a záleží na každém z nás v čem se cítí dobře. A babky drbny si i tak smlsnou
Barevne leginy? To myslis vazne? ![]()
@Liduš-kluci píše:
Pro Lucenku: Na jednom webu jsem našla radu: Jak nosit legíny? Zrovna jsou tam fotky Legíny + společenské šaty, módní styl tohoto období. Jsou tam i fotky a vypadá to super. Každý má svůj názor a legínky-ne klasické elasťáky (nebo barevné punčochy) zakryjou i některé nedostatky, jako u mne třeba křečovou žíluA nejsem svědek, nevidím důvod, proč by mě někdo posílal převlékat.
i host má dodržovat dress code