Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Ahoj holky, obnovuji diskuzi.
Jdeme na svatbu manzeloveho spoluzaka ze zakladni skoly (ctyri roky se vubec nevideli, ani nikdy nevidel jeho nevestu). Ja tam nebudu znat vubec nikoho.
Beru si takove lehle saty v tyrkysove barve a na to jsem si chtela vzit bile sako (v kostele bude chladno), myslite ze se to hodi nebo mam jeste na rychlo shanet neco jine?
Záleží, jak ty šaty a sako vypadají. Bez fotky šatů těžko říct. ![]()
@Eliizabetha Tak ideální to není, ale pokud té bílé není moc a navíc to bude jen na obřad, nijak by mě to nepohoršovalo. ![]()
@malinika @Blešík Nakonec jsem rekla manzelovi at napise tomu spoluzakovi, pokud to nebude jeho nastavajici vadit vezmu bile sako, jestli ne, tak vyrazim dnes jeste na nakup ![]()
@Eliizabetha pokud boty a dalsi doplnky nebudou taky v bile barve, tak sako je v pohode, navic ho vyuzijes zrejme jen na ten obrad v kostele, coz by vadit nemelo
@Eliizabetha píše:
@malinika @Tarinka Myslela jsem to tak, jestli se hodi mit na sob bilou
Třeba někoho inspiruji. Já se s malou sladila jako vzdálený host do retro šatů. Obřad byl venku takže jsem v tom vedru sako i podpatky nechala v košíku pod kočárem.