V čem jste byly na svatbě jako host?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3681
31.5.15 17:41
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jančakecalka
31.5.15 18:42
@Gorlami píše:
@Jančakecalka Diky :)

Není zač ;)

  • Citovat
  • Upravit
1317
9.6.16 13:46

Bile sako na svatbu

Ahoj holky, obnovuji diskuzi.

Jdeme na svatbu manzeloveho spoluzaka ze zakladni skoly (ctyri roky se vubec nevideli, ani nikdy nevidel jeho nevestu). Ja tam nebudu znat vubec nikoho.
Beru si takove lehle saty v tyrkysove barve a na to jsem si chtela vzit bile sako (v kostele bude chladno), myslite ze se to hodi nebo mam jeste na rychlo shanet neco jine?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5730
9.6.16 14:05

Záleží, jak ty šaty a sako vypadají. Bez fotky šatů těžko říct. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10680
9.6.16 14:07

Tak podle popisu na tom nic zavadnyho neni :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1317
9.6.16 14:11

@malinika @Tarinka Myslela jsem to tak, jestli se hodi mit na sob bilou :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5730
9.6.16 14:14

@Eliizabetha Tak ideální to není, ale pokud té bílé není moc a navíc to bude jen na obřad, nijak by mě to nepohoršovalo. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12127
9.6.16 14:14

Bílé sako bych si klidně vzala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1317
9.6.16 14:16

@malinika @Blešík Nakonec jsem rekla manzelovi at napise tomu spoluzakovi, pokud to nebude jeho nastavajici vadit vezmu bile sako, jestli ne, tak vyrazim dnes jeste na nakup :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38135
9.6.16 14:23

@Eliizabetha pokud boty a dalsi doplnky nebudou taky v bile barve, tak sako je v pohode, navic ho vyuzijes zrejme jen na ten obrad v kostele, coz by vadit nemelo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10680
9.6.16 14:30
@Eliizabetha píše:
@malinika @Tarinka Myslela jsem to tak, jestli se hodi mit na sob bilou :mrgreen:
:mrgreen: aha, ale kdyz je bily jen sako, tak klidne… hlavne si neber svatebni saty, to by bylo blby :P
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1317
9.6.16 14:34

@jane-e Boty a kabelka budou bezove :)

@Tarinka Svatebni mam v zaloze, kdybych se uspinila :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10680
9.6.16 14:39
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1419
9.6.16 15:38

Třeba někoho inspiruji. Já se s malou sladila jako vzdálený host do retro šatů. Obřad byl venku takže jsem v tom vedru sako i podpatky nechala v košíku pod kočárem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková