v kolikátem tt jste měli na UTZ srdíčko

6201
30.4.09 19:50

v kolikátem tt jste měli na UTZ srdíčko

ahojky holky jsem podle MS v 6tt a na UTZ je gestační váček se žloutkem a strukturou plodu ale bez srdeční akce. Kdy jste měli srdeční akci Vy. Neměla bych ji mít už taky ? Pořád stresuju ;-) ale je to moje první těhu po hodně letech snažení tak mám strach

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15883
30.4.09 19:55

Ahoj,

já jsem byla popré u gyndr. asi v 6 TT, to mi dělala jen odběry, UTZ mi dělala v 8 TT a tam už srdeční akce byla, přeju příjemné těhulkovství :wink: :wink: :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2786
30.4.09 19:56

Ja mela srdicko v 7 tt u prvniho i druheho, ale pokud nevis kdy presne jsi mela ovulaci, tak se to muze klidne o tyden zpozdit. Kdyby neco bylo jinak, urcite by ti uz lekar rekl. Neboj urcite tam za tyden uz bude :)

Nat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6149
30.4.09 20:09

Někdy na počátku sedmého týdne…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3356
30.4.09 20:09

Olii tak my měli srdeční činnost až 8tt+1, tj. až v devátém týdnu…a vím, že už jsem z toho byla úplně špatná, že až tak pozdě, ale je pravda, že vím s jistotou, že k oplodnění došlo až 19tý den cyklu…držím palečky a moc na Tebe myslím :-)

Kolikátý týden teď jsi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40
30.4.09 20:12

Podle utz mi řekli, že jsem 6+0 a bylo srdíčko…podle MS bych byla 6+4. Rozdíl se srovnal až po několika měsících.
Určitě srdíčko bude :wink: :wink: :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6201
30.4.09 20:12

Holky děkuju jsem fakt vystresovaná ale snažím se být nad věcí kvůli mimisku , ale znáte to myšlenkové pochody co když ..... Bych se asi zbláznila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
381
30.4.09 20:24

Ahoj, já jsem na konci 6tt dle MS ještě srdeční akci u miminka neměla, o týden později už to bylo krásně vidět. Těhotenství bylo mladší - podle mě tak o 3 - 4 dny (vím, kdy byla ovulace), podle ultrazvuku mi tvrdili skoro o týden.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5021
30.4.09 20:43

V obou těhotenstvích později, tuším okolo 8tt (myslím 8+…), takže neboj, to bude v pohodě…Strašně záleží na skutečném stáří těhotenství a taky na UTZ…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3356
30.4.09 20:45

A taky rozhoduje každý den…jeden den tam vůbec nic být nemusí a když bys šla druhý den, tak už by tam bylo :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7584
30.4.09 20:50

U obou na konci 7. týdne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2047
30.4.09 21:07

Ahoj, u dvojčat srdeční akce v 8 tt a u Domčika v 7 tt. V 6 tt nebylo nikdy nic vidět, jen ten váček :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2733
30.4.09 21:56

Ahoj, zdravím z Otrokovic:) nestresuj, v 6.tt je ještě čas:) určitě to bude v pořádku! :)
 K.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18047
30.4.09 22:08

v 8.-9., jak ktere. A chapu te, ve stresu jsem byla vzdycky :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1357
1.5.09 09:03

Milá zakladatelko, my měli srdíčko přesně na rozhraní 7-8 t, ale samozřejmě záleží jak se trefíš do data kontroly. Neboj se nic, ať nedopadneš jako já, která jsem byla nedočkavá jako blázen a protože jsem měla daleko do kontroly, tak jsem šla do nemocnice, jakože s bolestmi a UTZ mi sice udělali, srdíčko bylo, ale hospitalizovali mě a chtěli si mě tam nechat na pozorování až 10 dní, takže bacha.
Takže se v podstatě myslím, že srdíško je až v tom 8tt a víc, dřív spíš výjimečně a nebo u kratších cyklů.
Mě vyděsilo to, že jsem někde na netu četla, že srdíčko je už 23 den po oplodnění, což vychází na nějakej 6 tt, ale ze zkušeností holek tady, tomu tak většinou není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty