Váček nad zubem a drén

28.8.20 14:16

Váček nad zubem a drén

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo podobnou zkušenost, asi po mesici čištění zubu čtyřky mě zub zavřela mám druhy antibiotika kvůli tomu všemu a udělal se mi vacek nad tím zubem, tak jsem tam šla, zubarka nasrana už jenom když mě ráno viděla, píchla mi injekci do toho bolavyho, vůbec nedočkali a prorvala mi tam drén…šílený, normálně jsem po prvý brecela u zubaře. Mate někdo zkušenost? Přejde teď ta bolest? Zachránili jste si zub?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2100
28.8.20 14:39

Ahoj, muj toto resil. Byl v olomouci u soukromyho, protoze normalni zubarka uz na to nemela ze to chce zakrok od odbornika. Vycistil mu ten kanalek nad zubem v dasni, pomoci mikroskopu naprosto bezbolestne. Zub diky tomu zachranil, prestal se kyvat..mel to uz spatny zub diky tomu hnisu vylizal i sam ven, v noci nemohl ani spat. Vsechno to dobre dopadlo diky soukromemu. Drenem to resila taky, ale tim proste jen neco vytece ale chce to vycistit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.20 14:41

@Renca8 ona mě to cistila asi čtyřikrát :(. A hlavně litr za plombu :(. A teď to je zadelany, já vůbec nevím, co mám dělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2100
28.8.20 14:42

Dela se to bud ze se narizne dasen nad tim zubem a vycisti se to a nebo se to cisti pres ten zub. Rekni svoji zubarce at te posle k soukromymu. Sice to stoji penize, ale bude to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2100
28.8.20 14:44
@Klaraslunicko píše:
@Renca8 ona mě to cistila asi čtyřikrát :(. A hlavně litr za plombu :(. A teď to je zadelany, já vůbec nevím, co mám dělat

No mojemu to cistili tak, ze si lehl na kreslo. Dal mu kolem pusy zasteru ze sla videt jen ta jeho pusa. Mel tam nejak k tomu zubu pridelanej mikroskop a dival se na obrazovku jak to tam vypada a cistil to. Pry tam toho mel jeste dost… Ale pry uplna parada, citlivej, bezbolestnej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.20 14:44

@Renca8 já už si schanim podle recenzi, k ty mi už nechci nikdy za tohle co udělala, říznout do živý dasne není moc normální…nikdy jsem neměla takový problémy se zubem, prý ze děla maximum

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2100
28.8.20 14:55
@Klaraslunicko píše:
@Renca8 já už si schanim podle recenzi, k ty mi už nechci nikdy za tohle co udělala, říznout do živý dasne není moc normální…nikdy jsem neměla takový problémy se zubem, prý ze děla maximum

Dela maximum abys dala pokoj to jo…ale takhle se s lidma prece nejedna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.20 15:00

@Renca8 asi tak, je to bohužel fakt smutný, jaký nektery doktoři jsou. Teď tam mám drén, snad preziju víkend :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama