Vaček v mrtvém zubu

Anonymní
7.6.20 22:04

Vaček v mrtvém zubu

Ahoj holky chci se zeptat.. Lečím zub už asi půl roku ( v těhotenství se mi udělal kaz dva vedle sebe)… Dr vyvrtala dala vložku, někdy volně, vytrhla nervy, vyčistila kanálky a furt dokola… Teď před karanténou my ho nechala volně s tím že mám za týden přijít jenže začla ta karanténa a volala mi že jestli to neboli že po karanténě mám přijít… Volala jsem tam asi za 14 dní že ji prodloužili… Řekla až skončí… Oki skončila a ona měla týden dovolenou… ( dělá sama na sebe takže tam je sama)… A v pátek mě to začlo tlačit, a cítit jak kdyby otok ale není tam…, a dneska jsem našla jak kdyby nafouknutí muži u toho zubu bolí na skus i když je mrtvý… To znamená asi vaček…

• A já se chci zeptat.. Jak probíhá léčba? Bolí naříznutí… A vypuštění váčku? Antibiotika budou? A co mě teda čeká?
  • zítra hned volám zubařce až mě v úterý vezme :)
  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2717
7.6.20 22:17

Mě když se udělal váček, tak cíistili kanálky.. Prostě na to dasno mackal, a tím ten hnis dostával ven.. Jinak jsem dostala atb Dalacin. Bylo to v těhotenství..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 22:20

@mackA159 a cítila jsi neco? Jestli to bolí jako čert nebo se to dá vydržet?

• Nahlásit
  • Citovat
vbu
294
7.6.20 22:58

Takove opakovane cisteni je akorat cesta k tomu prijit o zub. Ja k takove zubarce taky chodila, porad dokola cistila - mela jsem i vacek, je to bolest jak prase kdyz to zacne ten vacek proste i doma vydezinfikovat a narusit treba jehlou a obsah vytlacit - je to dost humac, casto hnis s krvi. Ale jeji lecba byla akorat na dve veci, zub uz byl tak oslabeny, ze praskl. Ted jezdim k zubari co ma operacni mikroskop. zanet je vyreseny v jedne navsteve, kdy vycisti pod mikroskopem kanalky, vydezinfikuje a uzavre. Mozna cena nekomu u techto zubaru prijde draha, ale kdyz si vemu, kolik zubu mi odvarlia stylem leceni zubarka a ke vsemu ten cast straveny u ni, tak se oplati fakt lepsi zubar. Ja kdyz nekde ctu, ze takto opakovane leci nekdo zanet vstavaji mi chlupy na zadech..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
8.6.20 00:31

Opakovaní čištění je naprosto neprofesionální postup a o ten zub přijdeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu