Vadí neodříhnutí?

Anonymní
9.5.16 19:03

Vadí neodříhnutí?

Ahoj,

mám doma 14ti denního chlapečka. Zpočátku jsme byli na MM a ve větší míře jsme dokrmovali UM, nicméně teď již dá se říct, že plně kojím, nicméně problém je v tom, že mi dr radí, abych malého nenechávala u jednoho prsu déle než 15min, že už si z toho prsu po této době nic nevezme… Takže přiložím na 15min k jednomu, potom na 15min k druhému. Většinou u toho brouček krásně usne, ale jakmile dojde na to, že bysme si měli odříhnout, tak se vzbudí a chce zase k prsu, ale už nesaje, jen si ho žužlá… Odříhnutí nám jde teď hodně špatně, myslíte, že je to i tím kojením. Někdy ho držím i půl hodiny a stejně si neodříhne, někdy si jenom ublinkne. Co se bude dít, pokud nebude miminko odříhnuté? Protože to ho můžu mít u prsu potom klidně celý den…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78759
9.5.16 19:09

Nestane se vůbec nic ;) nech ho spát… já třeba v noci vůbec odříhnout nedávala a přes den jen když vypadal, že nechce spát. Maximálně ho může víc bolet bříško, pokud na to bude trpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.16 19:11

@j.a.n.i1 on právě na prdíky docela čerstvě trpí, ale to ještě od doby, kdy jsme odříhavali po UM úplně v pohodě, takže to tímto nebude. Tak snad mu tím nějak moc nepřihorším :-(

• Citovat
  • Nahlásit
720
9.5.16 19:11

Nevadi :) v noci vubec rihnout nedavam, vzbudili by se mi. Obcas kdyz v sobe maji hodne vzduchu tak si reknou sami(krouti se a poplakavaji) tak to je pak zvednu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
9.5.16 19:17

Nechte spát, nestane se nic, pokud ho to bude tlačit v bříšku tak se prostě vzbudí a dáte odříhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
9.5.16 19:18

Když u jídla moje malinká usne, položím do postýlky bez odříhnutí.. Pokud jí to nějak „tlačí“ v bříšku a potřebuje odříhnout tak si řekne sama (je neklidná nebo mrčí) :-) takže vyzkoušej a uvidíš jak mu to bude vyhovovat :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
9.5.16 19:18

Taky jsem nedávala odřihnout, když mi malá u kojení usnula. Když nebyla spokojená, tak se začala kroutit a to si pak odříhla hned. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52609
9.5.16 19:19

Nedávala sem odříhnout žádního našeho žrouta, nebavilo mě to. Kdyžtak si odříhli sami. Jestli s tím měli problém teeda netuším, ale nepřišlo mi, že by je bez odříhnutí bolela břicho nebo něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.5.16 19:23

Nam se malej, kdyz si neodrihnul, strasne trapil s prdiky. I ted v noci, to ho rihat davat, ptz u prsa usne, tak se k ranu budi a krouti se jak had, nez to vyprdi…ale zlepsuje se to. Takze zalezi, jake budes mit mimi, jestli mu to neodrihnuti bude vadit..vyzkousej :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.5.16 19:56

Maly mi od narozeni nikdy neodrihaval, ze zacatku jsem ho chvili nosila, ale stejne z nej nikdy nic nevyslo, tak jsem uz pak nechavala v klidu spinkat, nikdy neblinkal, nic ;) Takze byt tebou, kdyz tak jen vic hlidam, jestli ho nahodou vleze nenatahuje, jinak bych ho nechala :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6310
9.5.16 20:05

Ani jedna z mých holčiček neodříhávala. Je tedy pravda, že je netrápilo ani bříško, prdíky, neblinkaly..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
fashion_victim83
9.5.16 20:16

Jestli si moje dite odříhlo pětkrát, tak je to moc a prdiky mela jednou (a kdoví jestli).

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
fashion_victim83
9.5.16 20:17

Jestli si moje dite odříhlo pětkrát, tak je to moc a prdiky mela jednou (a kdoví jestli).

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
971
9.5.16 20:19

Ahoj, taky jsem nedavala odrihnout. Podle me to je mytus, z dob, kdy se krmilo po x hodinach, pak se dite prejedlo… Kdyz davam kdykoliv cucnout podle potreby, je to casto, tim padem neni problem s prdiky, brkanim atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
9.5.16 20:24

Moja malicka tiez zaspavala pri kojeni a ani brusko ju nebolelo :) myslim ze odrihnout by sa mali davat hlavne deti krmene z lahvicky ked sa napokykaju vzduchu. Kojene deti su v tomto vpohode :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat