Vana a umyvadlo - hodí se k sobě?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kili22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 07:58
Vana a umyvadlo- hodí se k sobě

Myslíte že se hodí k sobě tato vana a umyvadlo? Vana je hranatá a umyvadlo uvnitř spíše dokulata. Já bych brala klidně nějaké hranatější umyvadlo, ale manžel nechce ustoupit :mrgreen: a já zase chci hranatou vanu :mrgreen: takže co teď? Jde to k sobě? Nebo bude muset někdo ustoupit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4766 příspěvků 3 inzeráty 24.09.14 08:01

Mi se to líbí ;)

Papia
Závislačka 3224 příspěvků 24.09.14 08:04

Me se to taky celkem libi ;)
Umyvadla jsou kulatejsi, ale ta skrinka je dost hanata, tak to k sobe celkem jde…aspon mate kazdy neco sveho :palec:

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 24.09.14 08:09

Já bych to klidně dala. ;) Rozhodně to nebude bít do očí, bude to hezké. :palec:

Genovesa
Extra třída :D 11272 příspěvků 24.09.14 08:11

Hele, on to pak nikdo nebude studovat tak do detailů, jako teď vy, protože uvidí celek. ;)

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 24.09.14 08:31

Nebyl na to dotaz, ale já nechápu tu vanu. Zabírá o kus víc místa než standardní vana, aniž by ho víc poskytovala. Na co je ten pultík?

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 24.09.14 08:35

@Len-til-kah aby se blbě utíral :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28092 příspěvků 24.09.14 08:46
@Len-til-kah píše:
Nebyl na to dotaz, ale já nechápu tu vanu. Zabírá o kus víc místa než standardní vana, aniž by ho víc poskytovala. Na co je ten pultík?

na sezení…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28092 příspěvků 24.09.14 08:49

@Kili22 osobně bych k téhle vaně vybrala jiná umyvadla, ale zase tak špatně to nevypadá… a až bude koupelna hotová celá, budou tam viset ručníky, budou tam další skříňky a ozdoby, tak se to vsákne… ;)

Luisiana
Neúnavná pisatelka 18383 příspěvků 24.09.14 08:52

@Kili22 No upřímě se to teda moc nehodí… samotné je to moc pěkné ale dohromady to bude jak pěst na oko… Ony ty sanity mají většinou série, k té vaně umyvadlo neni??

Kili22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 08:53

@Luisiana pravě že není. Taky jsem hledala. Už fakt nevím, co bys doporučovala za umyvadlo k této vaně? Nebo jakou vanu k tomuto umyvadlu?

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 24.09.14 08:56
@Pipet píše:
@Len-til-kah aby se blbě utíral :mrgreen:

Tak.

@Regina Hero píše:
na sezení…

No, to jsem právě chtěla vědět, na co to zakladatelka chce. Přijde mi to takové samoúčelné. Na sezení můžu mít na boku vyzdívku se stejným efektem a nemusím mít kvůli tomu vanu, která zabírá zbytečně místo a ještě se hrozně blbě utírá (myju vanu denně a z pohledu na toto se celkem kroutím).

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 24.09.14 08:58

@Kili22 Já si myslím, že je to úplně jedno… ;)

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 24.09.14 08:59

Nelíbí, nevybrala bych ani jedno..

Kili22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 09:03

Tato vana je trochu větší než klasická, nechceme velkou vanu ale to místo na sednutí chci. Stejně při mytí vany musím vlést do vany, takže jestli u toho umyju i to sedátko když tam je je celkem jedno.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >