Vánoce 2019 - dárky pro malé slečny

Caboverde
3.10.19 01:49

Vánoce 2019 - dárky pro malé slečny

Téma zakládám čistě ze zvědavosti, a pro případnou další inspiraci. Ačkoli mám v darcích, které přinese letos naší čerstvě šestileté, celkem jasno. Zatím na Ježíška stále věří. Dárky se snažím oproti předchozím rokům minimalizovat. Mám pravidlo čtyř okruhů. Letos to bude LOL továrna na třpytky, ultra plastelína svítící ve tmě, počítalo a tématicky set věcí související s Harry Potterem (první díl v ilustrovaném vydání, omalovánky, sběratelská figurka a čokoládová žabka nebo Bertíkovy fazolky tisíckrát jinak). Co chystáte pro svoje slečny podobného věku vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2892
3.10.19 05:50

Dcera, skoro 6, zatím říkala, že chce Lego Friends, lanovku. Pak to bude klasika pro předškoláky, aktovka, penál. Dál zatím nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.10.19 07:10

Pro 5 letou mam Knihu Skřítek medovníček detektivem, hru Svet okolo nas - Zvirata, Sperkovnici s baletkou a Barbie domecek s Barbinou - ten si preje, zatim nic Barbie doma nema.

• Nahlásit
  • Citovat
47792
3.10.19 07:36

Holka maji 8r. a 11r., obe chteji naramek/ hodinky, kde je krokomer. A spoustu hracek v Draciku, takze Jezisek se bude rozhodovat a vybirat, ze maji moc prani :mrgreen:. U nas vzdy obalka pro Jezucha koluje po rodine, at vyberou.
Jinak od nas spolecny dcery a syn dostanou na zahradu pinpogovy stul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8784
3.10.19 07:38

@Kelsey už jsi nějaký náramek vybrala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
3.10.19 08:28

U nás holky 7 a 10: přejí si chemickou laboratoř a jako společný dárek (i s tatínkem :) dostanou hvězdářský dalekohled a knížky o hvězdách, a na léto paddleboard s výbavou. A starší taky žere Harryho Pottera, tak s ním dostane Lego, mladší si přeje blikající tenisky a má ráda Hatchimals. A starší ještě „nutně potřebuje“ repráček k mobilu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caboverde
3.10.19 09:41

@Pipi 00 To je u nás zajímavá absurdita, dcera jede domácí školu a chystáme se pokračovat i v rámci prvního stupně ZŠ, přesto už školní batoh i penál má. Koupila jsem jí Zdravý batoh v setu s penálem z letošní kolekce, sedí jí perfektně. Lego Friends máme zatím pouze obchod a na letišti (to byl náš zvyk, kupovat na delší lety sety s Legem) jsem kupovala větší set se závodnicí, a jsou to asi nejméně hrané sety, které v této velikosti Lega máme. Jinak máme loď s Vaianou, Elsy ledový palác, zámek Šípkové Růženky, zámek z Krásky a Zvířete, malý set s Mulan a Locikou, Aragogovo doupě z Harryho Pottera. Z Lega Junior máme hřiště pro Annu a Elsu, ale jak říkám, snažím se dárky minimalizovat a dáváme je raději i v průběhu roku, aby toho na Vánoce a narozeniny nebylo moc. Prarodiče máme jednoho a ten dárky nedává.

• Nahlásit
  • Citovat
Caboverde
3.10.19 09:47
@Aliik píše:
U nás holky 7 a 10: přejí si chemickou laboratoř a jako společný dárek (i s tatínkem :) dostanou hvězdářský dalekohled a knížky o hvězdách, a na léto paddleboard s výbavou. A starší taky žere Harryho Pottera, tak s ním dostane Lego, mladší si přeje blikající tenisky a má ráda Hatchimals. A starší ještě „nutně potřebuje“ repráček k mobilu :mrgreen:

Hatchimals leží na dně boxu s hračkami, zajímavé bylo pouze jeho líhnutí. Nemáte zkušenosti s fazolkami tisíckrát jinak? Narazila jsem na ně na jednom eshopu, kde se prodává merch z filmů, asi do nich půjdu.

• Nahlásit
  • Citovat
Caboverde
3.10.19 09:51

@Kelsey U nás dopis pro Ježíška nekoluje, nemá kde. Máme fajn tchána, ale dárky nedává. Moji rodiče nežijí, takže to všechno jistí Ježíšek máma a táta.

• Nahlásit
  • Citovat
2892
3.10.19 10:00

@Caboverde My máme alternativní školu, stačí batůžek, nosí jen svačinu. Učebnice případně vezu autem všechny v krabici. Ale aktovka prostě musí být. Lego u nás jede teď víc Harry Potter než Friends, ještě čekám, co si rozmyslí, mám ještě 8letou, ta to táhne. Friends beru jen ty sportovní témata, ty fintící nechci a zatím tři prošlo. Taky knihy koupím, samozřejmě, to ještě musím nastudovat. Z hraček nejvíc jedou plyšáci a lego.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caboverde
3.10.19 10:02
@Anonymní píše:
Pro 5 letou mam Knihu Skřítek medovníček detektivem, hru Svet okolo nas - Zvirata, Sperkovnici s baletkou a Barbie domecek s Barbinou - ten si preje, zatim nic Barbie doma nema.

Společenských her máme hodně a nejoblíbenější jsou Spící královny. Šperkovnice je vynikající nápad, dcera ji dostala k narozeninám naplněnou čoko mincemi, protože přesně takovou dostala k narozeninám i Pipi Dlouhá Punčocha od Tomíka a Aniky. Panenky typu Barbie jsme s dcerou sbíraly, ale šlo nám hlavně o Disneyho princezny. Jsem takový cvok, že jsem koupila bazarovou Mother Gothel z Lociky až z USA, a maminku Meridy (královnu Elinor) jsem si nechala poslat novou z Británie. Jinak doporučuji, co se týče kvality vlasů, panenky od Mattelu. Hasbro ani originály z Disney eshopu nemají takovou životnost.

• Nahlásit
  • Citovat
397
5.10.19 23:47

Ty jo já jak to čtu, vam strašně závidím.
U nás hlavně dcera (11 let) řeší subatomární částice apod., takže u nás frčí fyzika a chemie. Chemickou laboratoř vytváří kolega v práci, takže nějaké dětské nehrozí. Nejspíš budeme kupovat devkity a ardoino, aby si něco sama vytvořila. Trochu panikařim, ale snad kolegové poradí, u ní je to složitější. :rolling_eyes:
Syn je zatím relativně normální :laughing: ač v papírech od psycholožky také geniální, ale tam se budu muset domlouvat s ex, co k Vánocům, asi vyhraje lego technics :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
8.10.19 15:34

@Vlkousovi Nevím, jestli je vaše dcera cílovka, ale pro dceru našich kamarádů jsme objednali na ebayi solárního robota 6 v 1 (nechci vkládat přímo odkaz, když si to přeložíte do AJ a dáte na ebay do hledání, vyběhne to). Cena kolem 100 Kč. Solár a motůrek partner vyndal a ozkoušel, že fungují. Doporučený věk 10+.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
18.10.19 10:09

Ahoj holky, holky 7 a 8 let. U nás frší lps - postavičky a na vánoce domečky. Nějaký ten plyšák, knížka, nové helmy na lyžování.
Co mi doporučíte jako deskovou společenskou hru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
18.10.19 11:38

@Edit1 U nás holky 7 a skoro 10 let a z her nejvíc frčí Dixit, Trans Amerika, Carcassone, u mladší Želví závody, pak různé hry v kostce, smartgames, ale i třeba Uno nebo klasický mariáš (ten hlavně u starší) ;) Starší si přeje šachy, a dostane ještě Takenoko (miluje pandy), a malá dostane z her Kočičí klub (ta miluje kočičky) ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama