Vánoce a doba nakupování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 11870 příspěvků 21.09.18 13:01
Vánoce a doba nakupování

Zeptám se, šetříte si na dárky a pak to kupujete těsně před Vánoci nebo nakupujete v průběhu roku. A pokud v průběhu..kdy začínáte.?
Loni jsem nakoupila dárky brzo a pak jsem litovala u dítěte že jsem si nepočkala, protože nejzajímavější dárky měli na konci listopadu.
Letos cílěně mám už pro mamku. Řijen nakupovat nemuzu, to se sejdou narozeniny a asi opět first minute k další dovolené, pak už jen listopadová výplata a prosincová už je na jídlo a možná letos živý vánoční stromek.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 21.09.18 13:04

Kupuji těsně před Vánoci, cilene nešetřím, vezmu to z účtu a časem to tam zase doroste :)

LE.nova
Kecalka 251 příspěvků 1 inzerát 21.09.18 13:11

Taky cilene nešetřime, beru z peněz na účtu, nakupovat začínáme ve 2. polovině rijna a do konce listopadu chci mít vždy všechno koupené. Nerada beham po plnych obchodech. V prosinci už kupujeme jen stromeček a kapra a běžné nakupy.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30021 příspěvků 21.09.18 13:11

odkládám peníze a kupuju v listopadu něco i prosinci..

Verunecka289
Závislačka 3343 příspěvků 21.09.18 13:12

Většinou začínám nakupovat koncem listopadu, teď už máme děti tři, tak začnu pro jistotu už v říjnu :lol: Pár dárků už doma teda mám, padlo mi to do oka a nechtěla jsem čekat :lol: jsou to dárky za cca 3.000, z toho jeden velkej za 2.000, takže mi toho ještě hooodně chybí. Dárky vymýšlím v průběhu roku a zapisuju si je, jinak bych to nedala nikdy dohromady :zed: :lol: vymýšlím i babičkám a tetám, takže nic jednoduchýho ;)

lampicka11
Závislačka 3432 příspěvků 5 inzerátů 21.09.18 13:18

Kupuji dárky až nejdřív v listopadu. Nešetřím má ne. Nekupuji tisícové dárky

Evulin
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 21.09.18 13:19

Já si odkládám penízky od ledna na spořící účet a postupně začínám od září, jeden dáreček pro jednu z cer už mám, ale taky si raději počkám, s čím ještě přijdou třeba v listopadu.

_0812_
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 21.09.18 13:20

Loni jsem pro dceru měla nakoupeno už v říjnu. A upřímně jsem si to nijak neužila. Letos chci škudlit a nákupy si užít až tak před polovinou prosince. Jinak seznam co komu už mám

lucenka
Vesmírná mluvilka 32933 příspěvků 21.09.18 13:23

Cíleně na Vánoce nešetřím. Nakupuju cca od druhé poloviny listopadu.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15546 příspěvků 21.09.18 13:24

Záleží jak co, věci, které beru přes e-shop chci mít doma do konce listopadu, to, co kupuji v obchodě kupuji těsně před Stedrym dnem, chci také nasát trochu té vánoční nálady.

freeport
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 21.09.18 13:24

vzhledem k tomu, že máme oba s mužem 14. plat, čekáme na 1/12 :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8801 příspěvků 21.09.18 13:25

Syn má v listopadu narozeniny a k těm mám dárek už asi od března :D a druhý pojedeme kupovat v říjnu. A na Vánoce mám pár drobností (knížky, batůžek, skládačku) a uvidím co mi cvrnkne do nosu příště, pokud se mi něco líbí tak to koupím, ale ráda mám inspiraci dřív a nakupuju když to nejde potkám :)

Bubla_Bučková
Závislačka 4102 příspěvků 21.09.18 13:28

Měla jsem vždy pravidlo po prvním sněžení, ale poslední roky je to celkem o hubu. Začala jsem taky kupovat přes net, je to prostě levnější :nevim: tak člověk potřebuje rezervu na doručení. Jinak miluju Vánoce, atmosféru, krásně nazdobené ulice a obchoďáky :lol: Tak v prosinci pak třeba chodím na čumendu na Arkady a přihodím třeba pár drobností. Jo a nešetřim nijak speciálně.

Příspěvek upraven 21.09.18 v 13:30

chs.jasmin
Echt Kelišová 7908 příspěvků 21.09.18 13:28
@Malike píše:
Zeptám se, šetříte si na dárky a pak to kupujete těsně před Vánoci nebo nakupujete v průběhu roku. A pokud v průběhu..kdy začínáte.?
Loni jsem nakoupila dárky brzo a pak jsem litovala u dítěte že jsem si nepočkala, protože nejzajímavější dárky měli na konci listopadu.
Letos cílěně mám už pro mamku. Řijen nakupovat nemuzu, to se sejdou narozeniny a asi opět first minute k další dovolené, pak už jen listopadová výplata a prosincová už je na jídlo a možná letos živý vánoční stromek.

Ahoj,

já začínám v září a to ne z vlastního rozmaru :lol: ale využívám slev s Marianne. Zároven máme v rodině pravidlo jednoho dárku, takže mi to hodně věcí usnadní. Moje děti mají radost ze všeho co dostanou, jsou ještě malé. Nejtěžší je pro mě vybrat dárek pro manžela :lol:

činčila1
Povídálka 25 příspěvků 21.09.18 13:30

Na Vánoce odkládám peníze z výplaty od ledna , abych v prosinci nezruinovala účet. Už pomalu začínám vymýšlet co komu koupit. Dětem kupuju dárky až na začátku prosince. Většinou totiž objeví nějakou novinku a přepíšou dopis pro ježíška. :mrgreen:
Pro zbytek vybírám dárky těsně před Vánoci + jako bonus dostávají různé dražší dobroty a kávu, které by jsi sami nekoupili.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >