Vánočka, ryba nebo řízek?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Kecalka 263 příspěvků 23.12.18 16:16
Vánočka, ryba nebo řízek?

Co preferujete? Rybu-kapra, lososa, či jinou..nebo řízky??
U nás je každý rok na Štědrovečerní večeři filé a děti losos a snídaně pravidelně vánočka.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Monchichik
Kelišová 6142 příspěvků 23.12.18 16:18

Já preferuji řízek, kapra neděláme vůbec, ale mám v mrazáku obalenou tresku, tak tu si dá asi manžel.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17640 příspěvků 17 inzerátů 23.12.18 16:20

Vánočka je, pokud se stihne upéct. Kupovaná nám nechutná.
U nás se jí ryba - kapr i pravá rybí polévka. S muže máme ryby rádi, u dětí se to dost mění (chvíli je jedí, pak zas ne). Pokud jednou dospějeme u dětí do fáze, že kapr/ryba je bléé, budeme prpo ně muset zvážit jinou variantu. A když budu líná, tak se jim přizpůsobíme, abych nemusela vyvářet x různých jídel.

Ještě se u nás na oběd jí houbový kuba.

Příspěvek upraven 23.12.18 v 16:21

debra.morgan
Kelišová 5228 příspěvků 23.12.18 16:21

my máme lososa, letos asi udělám i pár řízků :pankac:

Kriss Tina
Kelišová 7075 příspěvků 23.12.18 16:21

Máme File, aspoň symbolicky každý rok kousek ryby, loni byl losos, a k tomu řízky, každý si pak dá na co má chuť.

Uživatel je onlineSazuka
Povídálka 36 příspěvků 23.12.18 16:23

U nás děláme kapra i řízky kuřecí i vepřové, aby si každý přišel na své :D

peta81
Ukecaná baba ;) 2173 příspěvků 23.12.18 16:25

My mame rybí polévku, kapra, řízky vepřové i kuřecí, letos tedy kruti. Br. salat a br. kasi. at si kazdy da, co chce :palec:
K snídani si chlap a deti daji vanocku, ja sladke po ranu nejim, tak ja rohlík :)
Chlebíčky na štědrý den nedělám, k obědu bude hovězí vývar, když se mi bude chtít, možná udělám kubu.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 33769 příspěvků 23.12.18 16:26

u nás bude letos losos, kuřecí řízky a kousek kapra s bramborovým salátem a pro kluka s kaší.
K snídani bude cukroví a štola.

Uživatel je onlineIjen
Ukecaná baba ;) 1217 příspěvků 23.12.18 16:28

Vanocku uz nedelam, ale k snidani jsme ji vzdycky meli az 25. K veceri delame kapra a lososa, nekdy tresku, dva salaty a brkasi.

Markéta80
Hvězda diskuse 41336 příspěvků 23.12.18 16:30

na snídani vánočka tu vždy dělám 23 hodně pozdě večer, k obědu slepičí polévka a na večeři řízky. Bramborový salát mne nechutná :jazyk: A chlebíčky, takže dneska si udělám veky a pomazánku takže zítra to bude už rychlovka ;)

andelka83
Generální žvanilka 20428 příspěvků 23.12.18 16:34

Snídaně vánočka a štola. Večeře hrachová polévka,losos, bramborový salát a děti bramborovou kaši.

lachtanice86
Kelišová 6929 příspěvků 23.12.18 16:42

Nic z toho. Na snídani budu mít pohankovou kaši s bananem. Manžel vanocku. Bramborový salát a kurezi řízek či klobásu má manžel k večeři. Já už cca 15let tohle jíst odmítám. Prostě mi to nechutná. zítra k večeři budu mít vepřovou panenku obalenou ve slanine s peprovou omáčkou a k tomu pečené plátky brambor s česnekem.

Pipi 00
Závislačka 2798 příspěvků 23.12.18 16:55

Pečená treska se smetanovými brambory. To jedí u nás všichni.

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 23.12.18 16:58

Na snidani domaci vanocka-uz jdu pomalu zadelavat testo- na veceri cockova polevka, brsalatbez majonezy a amur z mistniho rybnika. Ma chutnejsi maso nez kapr a mene kosti :mavam: Pokud by nebylo stravovacich omezeni ze strany syna i manzela, byla by alaska kyselica a v salatu majoneza :lol:

Edit -valasska kyselica

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1538 příspěvků 23.12.18 17:05

ve dne jak kdy,a na večeři řízek,a rodiče filé :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >