Vánoční dárek Dovolena, rada?:)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gweopanda
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 25.12.18 11:50
Vánoční dárek Dovolena, rada?:)

Přeji krasne svátky!
Od maminky jsem ja a moje 2,5 léta dcera dostali poukázku na dovolenou poradíte mi kam letět v únoru za sluníčkem, co by pro dceru mohlo byt ideální? :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
astoret
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 25.12.18 11:56

Staci ti jarni pocasi ci chces vylozene teplo a jak cca dlouhy let mala snese?

mamoch
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 25.12.18 12:13

Pokud vám stačí jarní počasí tak Kanáry, pokud na koupání, tak Egypt. Vše ostatní / Emiráty, Kapverdy, Thajsko, Kuba/ je o dost dál…

Malike
Extra třída :D 12918 příspěvků 25.12.18 12:14
@Gweopanda píše:
Přeji krasne svátky!
Od maminky jsem ja a moje 2,5 léta dcera dostali poukázku na dovolenou poradíte mi kam letět v únoru za sluníčkem, co by pro dceru mohlo byt ideální? :srdce:

Egypt,marsa alam

zudina
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 25.12.18 12:34
@Malike píše:
Egypt,marsa alam

To je tam kde toho ceskeho turistu sezral zralok? Jasne tam bych jela :mrgreen: asi bych volila Mauricius, Thajsko apod

Malike
Extra třída :D 12918 příspěvků 25.12.18 12:41
@zudina píše:
To je tam kde toho ceskeho turistu sezral zralok? Jasne tam bych jela :mrgreen: asi bych volila Mauricius, Thajsko apod

Kde je moře,tam je žralok..na Mallorce taky měli jednoho hned u břehu ,zatímco ten turista šel daleko.V Řecku se tam pravidelně páří žraloci bílí a u Tuniska je tam rodí.
Je i mnoho komplexu kde je to v laguně a na šnorchlování ideál,ale na žraloky dost nízký..

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 25.12.18 12:41
@zudina píše:
To je tam kde toho ceskeho turistu sezral zralok? Jasne tam bych jela :mrgreen: asi bych volila Mauricius, Thajsko apod

Jasně, protože na Mauriciu ani v Thajsku žraloci nejsou :zed: :mrgreen:

@Gweopanda záleží jaký máte rozpočet a jak daleko si troufneš letět ;)

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 25.12.18 12:43

@zudina jo zato jinde tě asi sežrat nemuze. Vždyť se pohyboval i u Mallorcy, v Chorvatsku. Podle toho co chcete, levněji a blízko např Egypt, dál a dražší SAE, nebo pak už fakt Kuba, Thajsko, Maledivy.

astoret
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 25.12.18 12:43

Pokud by stacilo jarni pocasi jela bych na Mallorcu ci Madeiru, ta uz je ale letecky dal, Kanary jsou teplejsi, ale nam dost foukalo, jako dost, na Fuenteventure, samozrejme ale muze byt i zima, kamaradka mela na Mallorce 13 st zac. brezna, my 18..do Egypta bych osibne s 2 a pul letou neletela, ale zas je to kratka cesta, za me asi ty Kanary, doba letu, teplo..

astoret
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 25.12.18 12:44
@Netopýr1 píše:
@zudina jo zato jinde tě asi sežrat nemuze. Vždyť se pohyboval i u Mallorcy, v Chorvatsku. Podle toho co chcete, levněji a blízko např Egypt, dál a dražší SAE, nebo pak už fakt Kuba, Thajsko, Maledivy.

Nebo Zanzibar, ale cesta uz delsi t, to destinace, ja bych to nedala s nasi 3 letou, zlobila by hrozne :) ale kdyz by se vytipoval nocni let a mit klidnejsi decko Zanzibar je super taky

Micaella22
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 25.12.18 12:47

S takhle malym ditetem bych si do Afriky a Thaiska apod netroufla. Musite v unoru, nejde to jindy? Max Dubaj

zudina
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 25.12.18 12:49

Fajn tak zraloci jsou vsude ale jen tam byl cesky turista sezran, takze ne nejela bych tam a navic do Egypta s malym ditetem ani nahodou

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 8 inzerátů 25.12.18 12:56

My jezdime každý rok touhle dobou na Kanary :palec:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 25.12.18 12:58

Za sebe bych volila Zanzibar, Sri Lanku nebo Thajsko idealne Ko Chang. Ale taky zalezi jaky mas rozpocet.

Levandulina
Kelišová 5996 příspěvků 22 inzerátů 25.12.18 13:07
@zudina píše:
Fajn tak zraloci jsou vsude ale jen tam byl cesky turista sezran, takze ne nejela bych tam a navic do Egypta s malym ditetem ani nahodou

Jen tam žere ČESKÉ turisty. Tak tam nejezdit! :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >