Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Kterej sportovní kočárek je pro Vás ten NEJ!!!Nej na léto, nej na zimu, nej na každou příležitost!!!Kterej je ten nej. Pohodlí a kvalita především!!Kterej kočárek mají děti nejraději
Děkuji za odpovědi
![]()
X-lander x-run, nemůžu si ho vynachválit a kdyby se mi rozbil, tak rozhodně kupuju znova!
Holkyyyyy, hazejte odkazy, jsem zvedava a nechce se mi to hledat zvlast ![]()
Peg perego GT 3 koupila bych znova ![]()
Baby Jogger - máme City Mini http://www.detskydum.cz/…kola-899101/, ale do terénu pokud chodíte tak klidně Elite http://www.detskydum.cz/…lite-505901/. Lehkej, bezkonkurenčně skladnej, nejlíp ovladatelnej, dost velkej pro dítě, dostatečnej košík, prostě prakticky ideální
Jediný mínus: nemá otočnou sedačku.
http://www.batolatko.cz/…ce-2012.html
velká paráda za minimální peníze, jsem hrozně spokojená ![]()
Příspěvek upraven 16.08.12 v 20:54
@Lucie46 píše:
Peg perego GT 3 koupila bych znovahttp://www.malvik.cz/…ompleto-2012
Mám bugaboo, chtěla bych EasyWalker Qtro http://www.kocarky.cz/…ro-plus.html
Já bych taky koupila znovu Peg Perego GT 3 http://www.malvik.cz/…ompleto-2012
Sice jsem teď koupila nový ABC Design Viper, ale když jedeme někam na výlet, stejně si vezmu GT 3 po prvním synovi, je to vychytaný kočár