Váš nej kočárek aneb když budu kupovat znovu, bude to...

487
16.8.12 20:23

Váš nej kočárek-aneb,když budu kupovat znovu bude to.....

Kterej sportovní kočárek je pro Vás ten NEJ!!!Nej na léto, nej na zimu, nej na každou příležitost!!!Kterej je ten nej. Pohodlí a kvalita především!!Kterej kočárek mají děti nejraději :think: Děkuji za odpovědi :* :potlesk: :palec: :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9649
16.8.12 20:31

Espiro Magic 4… :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9879
16.8.12 20:31

Teutonia Be you :pankac: :pankac:

Příspěvek upraven 16.08.12 v 21:05

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12743
16.8.12 20:32

Ten co mám. X-Lander X-move :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1238
16.8.12 20:33

X-lander x-run, nemůžu si ho vynachválit a kdyby se mi rozbil, tak rozhodně kupuju znova!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9649
16.8.12 20:36

Holkyyyyy, hazejte odkazy, jsem zvedava a nechce se mi to hledat zvlast :-)

http://www.detskyruzek.cz/…magic_4_2012

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12743
16.8.12 20:38
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lucie46
16.8.12 20:38

Peg perego GT 3 koupila bych znova :)

http://www.malvik.cz/…ompleto-2012

  • Citovat
  • Upravit
4072
16.8.12 20:42

Teutonia cosmo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1238
16.8.12 20:43
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11565
16.8.12 20:48

Baby Jogger - máme City Mini http://www.detskydum.cz/…kola-899101/, ale do terénu pokud chodíte tak klidně Elite http://www.detskydum.cz/…lite-505901/. Lehkej, bezkonkurenčně skladnej, nejlíp ovladatelnej, dost velkej pro dítě, dostatečnej košík, prostě prakticky ideální :) Jediný mínus: nemá otočnou sedačku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sad 1
16.8.12 20:52

http://www.batolatko.cz/…ce-2012.html

velká paráda za minimální peníze, jsem hrozně spokojená :potlesk:

Příspěvek upraven 16.08.12 v 20:54

  • Citovat
  • Upravit
2746
16.8.12 20:52
Souhlasím, teď máme pro syna barvu kiwi, jestli bude holčička, tak pořídím ten samý v jiné barvě :potlesk:.
@Lucie46 píše:
Peg perego GT 3 koupila bych znova :)http://www.malvik.cz/…ompleto-2012
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5254
16.8.12 20:53

Mám bugaboo, chtěla bych EasyWalker Qtro http://www.kocarky.cz/…ro-plus.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
304
16.8.12 20:57

Já bych taky koupila znovu Peg Perego GT 3 http://www.malvik.cz/…ompleto-2012
Sice jsem teď koupila nový ABC Design Viper, ale když jedeme někam na výlet, stejně si vezmu GT 3 po prvním synovi, je to vychytaný kočár

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala