Váš nejhorší pracovní pohovor

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.10.21 14:33

Váš nejhorší pracovní pohovor

Pojďme zavzpomínat na ty nejhorší/ nejbizarnější pracovní pohovory, které jste v životě zažily :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18673
22.10.21 15:05

Spíš nejbizranější, zbytek byla taková normální nuda, povětšinou efektivní a významnou část práce co jsem dostala mám přes již vytvořenou síť kontaktů, takže bez pohovorů.

2010.

Inzerát hledá někoho s odborným zázením a zkušeností co mám já. Pošlu CV, jsem pozvaná na pohovor - malá vilka někde na spořilově, externí HR firma, pohovor vede holčina chvíli po dvacítce. Mně je teda jen o pár let víc.

Používá takové ty nejhorší fráze co personalisti umí a nějak nezvládá říct co konkrétně vlastně je náplní práce.

Odcházím s pocitem - co to jako je?

Za týden holčina volá, že prý jsem skvělou kandidátkou na tu pozici a že by mě ráda pozvala do dalšího kola, kde by už bylí přímí nadřízení.

Tak jsem potěšená.

A z holčiny vypadne, jestli mi nevadí, že to je politická strana a to konrkétně Věci Veřejné a že by mým přímým nadřízeným byl Josef Dobeš a že bych vlastně dělala kádrováka/politruka pro zaměstnance v kampani.

A strašně se divila, proč jsem se rozesmála a takhle skvělou nabídku nevzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18673
22.10.21 15:08

Vyhrává ovšem kamarád, který na pohovoru musel ktreslit strom, dům a kytaru.

Doteď to používám jako veselou historku když se bavím s někým, kdo umí psychodiagnostiku a zkouším, jestli vymyslíme, proč proboha kytaru. Zatím jsme na to nepřišli. (strom ve špatně pojímaných projektivních testech které na pracovná pohovor fakt nepatří je já, dům může být nějaká rodina, společnost a pod.)

Kamarád dotyčné paní HR načmáral jakési zjednodušené piktogramy a zvědavě se tázal, proč proboha zkouší něco takového, když má řešit jeho odborné kompetence. No nedočkal se ani odpovědi, ani pracovní nabídky :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
22.10.21 15:48

Když mě pozvali na pohovor a pak jsem dostala seřvané od jakési paní (ani nevím, kdo to byl, zda „vedoucí“, či HR), že jsem se opovážila CV poslat a dokonce dojít na daný pohovor. Pozice byla adekvátní k mé profesi :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3036
22.10.21 16:52

Nedavno hned prvni otazka na pohovoru: Vy mate male deti. Mate hlidani v pripade nemoci? Pak se me snazili presvedcit, ze nemam na pozici dostatecnou kvalifikaci, pricemz jsem ji mela naopak zbytecne vysokou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14308
22.10.21 16:56

Podomní prodejce už nevím čeho - bylo to před 15 lety inzerováno jako asistent či co :-D Příjdu - ten den, hned, že se jede vlakem 30 min do vzdáleného města a chodilo se dům od domu - zvládla jsem jeden vchod :zed:

Málem jsem na to zapomněla :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2548
22.10.21 17:07
@Králičice píše:
Podomní prodejce už nevím čeho - bylo to před 15 lety inzerováno jako asistent či co :-D Příjdu - ten den, hned, že se jede vlakem 30 min do vzdáleného města a chodilo se dům od domu - zvládla jsem jeden vchod :zed:Málem jsem na to zapomněla :-D

Jsi dobrá. Já bych nezvládla nejspíš ani jeden byt :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14308
22.10.21 17:13

@prokr - mladá a blbá :-D a oni byli mladí a nadšení :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2756
22.10.21 17:46

Z druhé strany. Měla jsem na pohovoru pána, který si přivedl maminku (pán byl dospělý, vzdělaný - alespoň podle CV) a maminka odpovídala za něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
934
22.10.21 17:51
@carsa píše:
Z druhé strany. Měla jsem na pohovoru pána, který si přivedl maminku (pán byl dospělý, vzdělaný - alespoň podle CV) a maminka odpovídala za něj.

To je masakr :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2548
22.10.21 17:52
@carsa píše:
Z druhé strany. Měla jsem na pohovoru pána, který si přivedl maminku (pán byl dospělý, vzdělaný - alespoň podle CV) a maminka odpovídala za něj.

No to nééééé 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.10.21 18:02

Boli tam traja a povedali, že mi dajú taký test. Jeden z nich odišiel a zavolal mi na telefón a tváril sa, že je boss a nechce mi dodať nejaké podklady. Bol to pohovor na asistentku do kanclu. Keď sa vrátil, tváril sa, že to nebol on… :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4027
22.10.21 18:21
@violaneta píše:
Boli tam traja a povedali, že mi dajú taký test. Jeden z nich odišiel a zavolal mi na telefón a tváril sa, že je boss a nechce mi dodať nejaké podklady. Bol to pohovor na asistentku do kanclu. Keď sa vrátil, tváril sa, že to nebol on… :D :D

A prošla jsi? Nebo jsi nepremohla nevěřícny výraz? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4027
22.10.21 18:31

Muj jediný pohovor domluvený od úřadu práce. Byla jsem po vs a byla nás tam skupina absolventů. Pohovovor vygradoval do sdeleni zamestnavatele, ze to bude super a koho vyberou, pojede na rok do Číny. Bylo trochu zklamání na obou stranách, když o to žádný uchazeč neprojevil zájem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.21 18:43
@Elishka1 píše:
Muj jediný pohovor domluvený od úřadu práce. Byla jsem po vs a byla nás tam skupina absolventů. Pohovovor vygradoval do sdeleni zamestnavatele, ze to bude super a koho vyberou, pojede na rok do Číny. Bylo trochu zklamání na obou stranách, když o to žádný uchazeč neprojevil zájem :roll:

Představuju si toho naspeedovanýho personalistu :dance: a ty vyděšené kukuče těch absolventů! 8o

:potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat