Vaše příznaky u Koronaviru?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
2.1.21 21:26

Holky, zatím anonymně, děkuji.
Po jaké době od prvního priznaku test ukáže? Máme v domácnosti pozitivního. Na testu byl 5.den od styku s pozitivním. Se mnou ve styku byl od následujícího dne od styku ( vrátil se domů), takže 4 dny. 4.den jsem začala kašlat a využíla toho, že na testy jedeme a kontaktovala svou dr. Na test mě poslala taky. Me vyšel negativní. Té druhé osobě pozitivní. Po dvou dnech se kašel zhoršil, nechutná mi, jsem unavená s teplota zvýšená. Čich mám v pořádku.
Je možné, že jsem na tom testu byla brzo a teď už budu pozitivní?
Samozřejmě jsem v Karanténě a v pondělí budu opět volat dr., abysme se domluvily.
Díky moc za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
368
2.1.21 21:53
@Anonymní píše:
Holky, zatím anonymně, děkuji.
Po jaké době od prvního priznaku test ukáže? Máme v domácnosti pozitivního. Na testu byl 5.den od styku s pozitivním. Se mnou ve styku byl od následujícího dne od styku ( vrátil se domů), takže 4 dny. 4.den jsem začala kašlat a využíla toho, že na testy jedeme a kontaktovala svou dr. Na test mě poslala taky. Me vyšel negativní. Té druhé osobě pozitivní. Po dvou dnech se kašel zhoršil, nechutná mi, jsem unavená s teplota zvýšená. Čich mám v pořádku.
Je možné, že jsem na tom testu byla brzo a teď už budu pozitivní?
Samozřejmě jsem v Karanténě a v pondělí budu opět volat dr., abysme se domluvily.
Díky moc za rady.

Měla jsem to obdobne, s muzem jsme sli na antigenni testy, on uz priznaky mel, ja ne, on poz. ja neg. Druhy den se mi pritizilo, treti den jsem si u dr. domluvila pcr testy, ty uz byly poz. Nevim kdy byl rizikovy kontakt. Pocitam, ze to kuz pronesl z prace. U nej se to tedy rozjrlo za 4 dny, u me za 6. Ted uz je to dobre, prvni dny slabsi chripka, cich jsem ztratila az dnes tj. asi 8 den od rizikoveho kontaktu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 22:11

Zdravím, dnes jsme zjistili, ze jsme byli v kontaktu s pozitivním, zítra to bude 8.den
Jak teď postupovat? Nic nikomu z nás není. Sli bysme případně do karantény jen na ty 2,3dny? Než, a jestli vůbec, nas bude kontaktovat hygiena tak to bude nejspíš už těch 10 dni a to uz se prý na testy nemusí, když nemáme priznaky :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 22:16
@Anonymní píše:
Zdravím, dnes jsme zjistili, ze jsme byli v kontaktu s pozitivním, zítra to bude 8.den
Jak teď postupovat? Nic nikomu z nás není. Sli bysme případně do karantény jen na ty 2,3dny? Než, a jestli vůbec, nas bude kontaktovat hygiena tak to bude nejspíš už těch 10 dni a to uz se prý na testy nemusí, když nemáme priznaky :nevim:

Obávám sr, že vás hygiena kontaktovat nebude. Já už jsem v karanténe podruhé a poprvez jsem si vše vyřídila s dr. Sama. Včera jsme vyplníli formulář a zatím taky nic. I když prý fungují i o svátcích. V pondělí voláme dr. Samy.
Jinak v karanténě byste měli být 10 dnů v každém případě.

• Citovat
  • Nahlásit
6980
2.1.21 22:19
@Anonymní píše:
Jak teď postupovat? Nic nikomu z nás není. Sli bysme případně do karantény jen na ty 2,3dny? Než, a jestli vůbec, nas bude kontaktovat hygiena tak to bude nejspíš už těch 10 dni a to uz se prý na testy nemusí, když nemáme priznaky :nevim:

Teď už bych nepostupovala nijak, nikdo vás nekontaktoval, už je 8dnu, není co řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
2.1.21 22:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5832
3.1.21 10:18
@nikive píše:
Měla jsem to obdobne, s muzem jsme sli na antigenni testy, on uz priznaky mel, ja ne, on poz. ja neg. Druhy den se mi pritizilo, treti den jsem si u dr. domluvila pcr testy, ty uz byly poz. Nevim kdy byl rizikovy kontakt. Pocitam, ze to kuz pronesl z prace. U nej se to tedy rozjrlo za 4 dny, u me za 6. Ted uz je to dobre, prvni dny slabsi chripka, cich jsem ztratila az dnes tj. asi 8 den od rizikoveho kontaktu.

Stastna to zena, ja si rikala jak u me ok, jen ryma 37.3 max bez kasle, pak desna bolest noh, svaly ale porad relativne ok, znicehonic vecer poceni na sprchu a najedou pocit stisknuteho krku ucpany nos, obrovsky knedlik v krku a nemoznost se poradne najednou, spolu s obrovskym strachem co dalsi minuta. noc stravena v sede,..hnus fakt..uf dala jsem to bude lepe, za dalsi dva dny vecer znovu sz dp rana a pak dopoledne..uz jsem sahala na mobil 112 ale pak jsem se zvedla prosla po byte a nejak to preslo..hygiena volala az dele a pan rikal ze zazil mnohokrat ze lide nadseni bez priznaku za dva hospitalizace v nemocnici, v to je korona zakerna, neni to od nejhorsiho a pak lepe ale nic nic trosku nic a pak z chvile na chvili prusvih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
3.1.21 10:24
@lilith1 píše:
Stastna to zena, ja si rikala jak u me ok, jen ryma 37.3 max bez kasle, pak desna bolest noh, svaly ale porad relativne ok, znicehonic vecer poceni na sprchu a najedou pocit stisknuteho krku ucpany nos, obrovsky knedlik v krku a nemoznost se poradne najednou, spolu s obrovskym strachem co dalsi minuta. noc stravena v sede,..hnus fakt..uf dala jsem to bude lepe, za dalsi dva dny vecer znovu sz dp rana a pak dopoledne..uz jsem sahala na mobil 112 ale pak jsem se zvedla prosla po byte a nejak to preslo..hygiena volala az dele a pan rikal ze zazil mnohokrat ze lide nadseni bez priznaku za dva hospitalizace v nemocnici, v to je korona zakerna, neni to od nejhorsiho a pak lepe ale nic nic trosku nic a pak z chvile na chvili prusvih.

To je jako bys psala o mne s tim stazenym krkem a chozenim po byte, mela jsem to dve noci za sebou a musela si vzit i neurol, protoze panika pak dela svoje, zacala jsem sipat, nemohla ani moc mluvit… Taky jsem to uz videla na sanitku. Rikala jsem, ze je to jako by mi nekdo uvazal salu kolem krku a uplne ji utahl. Myslela jsem, ze se to deje jen mne, ze je to nejaka alergicka reakce… a ejhle, ono nas je vic. Dekuju za sdileni! Drz se :kytka: Jsem na tom presne stejne jako ty. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 10:26
@Alušáček píše:
Teď už bych nepostupovala nijak, nikdo vás nekontaktoval, už je 8dnu, není co řešit.

no jde mi o to, ze mam jit zitra do prace, dite do skoly.. to omluvime, to neni problem..
ale ja si nechci brat dovolenou hned takhle na zacatku roku, tak nevim jak to resit :nevim:
zase jako karantenu treba zas 10 dni mi prijde zbytecny, kdyz zitra to bude uz 9 dni od kontaktu a ani nas nikdo nekontaktoval, vsichni jsme doma bez priznaků.. tak by me zajimalo, jestli by treba obvodak napsal neschopenku/karantenu jen treba na ty tri dny.. nebo by nas hnal vsechny na testy..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 10:35

My jsme měli covid celá rodina, 6leta byla bez příznaků, já se straší dcerou bolest hlavy na čele, špatně od žaludku, bolest zad, úplná ztráta cichu, krom toho cichu jsme po pár dnech byly v pohodě. Nejhůř bylo manželovi, typické příznaky, teplota, bolest hlavy, kašel, bolest kloubů, ztráta chuti, cichu, několik dnů byl vyrezenej, sotva vstal z postele.

• Citovat
  • Nahlásit
6980
3.1.21 10:39
@Anonymní píše:
no jde mi o to, ze mam jit zitra do prace, dite do skoly.. to omluvime, to neni problem..
ale ja si nechci brat dovolenou hned takhle na zacatku roku, tak nevim jak to resit :nevim:
zase jako karantenu treba zas 10 dni mi prijde zbytecny, kdyz zitra to bude uz 9 dni od kontaktu a ani nas nikdo nekontaktoval, vsichni jsme doma bez priznaků.. tak by me zajimalo, jestli by treba obvodak napsal neschopenku/karantenu jen treba na ty tri dny.. nebo by nas hnal vsechny na testy..

Já bych šla do práce i do školy, nic vám není, to už by se projevilo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 10:41
@Alušáček píše:
Já bych šla do práce i do školy, nic vám není, to už by se projevilo..

neco takovyho jsem asi potrebovala slyset :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 09:24

Ahoj, jak dlouho u vas trvaly priznaky? Lezim s covidem uz osmy den a stale zvysena teplota, ryma, zahleneni. Jinak mi je dobre. Cekala jsem ze uz to bude lepsi a lepsi, ale teplota stale zvysena, volali byste lekari? Diky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
46
27.10.21 09:35

Já to měla tak, ale už dřív, že jsem nic necítila a bolela mě hrozně hlava a za očima :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18811
27.10.21 09:39
@Anonymní píše:
Ahoj, jak dlouho u vas trvaly priznaky? Lezim s covidem uz osmy den a stale zvysena teplota, ryma, zahleneni. Jinak mi je dobre. Cekala jsem ze uz to bude lepsi a lepsi, ale teplota stale zvysena, volali byste lekari? Diky :kytka:

lékař s tebou nic nenadělá. Zvýšenou teplotu ani nesnižuj, pomáhá tělu zvládat zánět, snižuj jen vysoké horečky.

A prostě vydrž a dodržuj klidový režim, to že to tvůj organismus zatím zvládá je super.
Ale bohužel u téhle nevyzpytatelné mrchy nejde spolehnout na to, že to tak bude, když se na klidový režim vykašleš a vrhneš se třeba do gruntování. Není to rýmička a to má to rizika i u pohodového průběhu jako máš ty.

Držím palce, ať jedinné co utrpíš je nuda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat