Vaše rada pro mladší já, když jste začínaly s muži.

2670
17.3.23 19:24

Vaše rada pro mladší já, když jste začínaly s muži.

Ano přiznám se je pátek a já jsem sama doma :D.
Ale napadlo mě na základě častých zdejších diskuzí.
Co by jste holky poradily svému mladší já, když jste začaly s vážnými vztahy. Ty jo kéž by to pomohlo alespoň jedné ženě!!!
A moje rada… když na tebe frajer hned na první schůzce vybalí jak hrozně špatně zkušenosti se ženami má… BER NOHY NA RAMENA!!! A to samé, když se ti co chvíli urazí a ty ani nemáš tušení kvůli čemu!
Budu moc ráda když se podělíte o své rady.
A přeji hezký víkend :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10726
17.3.23 19:28

1)není všechno zlato, co se třpytí

  1. každý extrém je škodlivý

3)hajzlici se nezmění

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Stará známá
17.3.23 19:29

Kdyz ma 35, jeste nemel vazny vztah a zije stale u rodicu, je s nim FAKT neco HODNE v neporadku, jakkoli to tak zpocatku nevypadalo.

  • Citovat
  • Upravit
22566
17.3.23 19:36

Když zapomněl peněženku, kreditku, ještě mu nepřišla výplata… 2 rande mi stačila :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22566
17.3.23 19:38

Když do sebe na rande kopne 3+ piv a trvá na panáku na závěr

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22566
17.3.23 19:39

Když jsem pro něj to nejlepší, co kdy potkal… na navštěvě u mě jedl nejlepší guláš… jedl nejlepší vánoční cukroví

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kutil Tom
17.3.23 19:39
@Karinkas píše:
Ano přiznám se je pátek a já jsem sama doma :D.
Ale napadlo mě na základě častých zdejších diskuzí.
Co by jste holky poradily svému mladší já, když jste začaly s vážnými vztahy. Ty jo kéž by to pomohlo alespoň jedné ženě!!!
A moje rada… když na tebe frajer hned na první schůzce vybalí jak hrozně špatně zkušenosti se ženami má… BER NOHY NA RAMENA!!! A to samé, když se ti co chvíli urazí a ty ani nemáš tušení kvůli čemu!
Budu moc ráda když se podělíte o své rady.
A přeji hezký víkend :srdce:

Rád beru nohy na ramena. Ženské nohy na svá ramena, samozřejmě :srdce: :palec: :andel: :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Prostě Vodnář
17.3.23 19:39

Pokud mám rád úsměv, tak si hledám tu, které nevadí se usmívat, aneb s úsměvem jde všechno mnohem lépe.

@Karinkas píše:
Ano přiznám se je pátek a já jsem sama doma :D.
Ale napadlo mě na základě častých zdejších diskuzí.
Co by jste holky poradily svému mladší já, když jste začaly s vážnými vztahy. Ty jo kéž by to pomohlo alespoň jedné ženě!!!
A moje rada… když na tebe frajer hned na první schůzce vybalí jak hrozně špatně zkušenosti se ženami má… BER NOHY NA RAMENA!!! A to samé, když se ti co chvíli urazí a ty ani nemáš tušení kvůli čemu!
Budu moc ráda když se podělíte o své rady.
A přeji hezký víkend :srdce:
  • Citovat
  • Upravit
14670
17.3.23 19:40

Když zjistíš, že jedeš na mrtvém koni, sesedni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Prostě Vodnář
17.3.23 19:40

… a hlavně, když jsou oblečené do mini, že?

@Kutil Tom píše:
Rád beru nohy na ramena. Ženské nohy na svá ramena, samozřejmě :srdce: :palec: :andel: :lol:
  • Citovat
  • Upravit
Prostě Vodnář
17.3.23 19:41

Díky, tohle jsem neznal a fakt mne to dost rozesmálo! :mrgreen:

@Michelle_M píše:
Když zjistíš, že jedeš na mrtvém koni, sesedni.
  • Citovat
  • Upravit
Aleriga
17.3.23 19:42

Pokud po muži cokoli chceš, chtěj vždy JEDNU věc. S mužem jednej jako s foxteriérem: jeden jasný úkol denně. Víc ne!

  • Citovat
  • Upravit
117
17.3.23 19:48
@Aleriga píše:
Pokud po muži cokoli chceš, chtěj vždy JEDNU věc. S mužem jednej jako s foxteriérem: jeden jasný úkol denně. Víc ne!

Já znám jen „s mužem jednej jako se psem. Dej mu najíst a pusť ho ven“ :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kutil Tom
17.3.23 19:49
@Ylaria píše:
Já znám jen „s mužem jednej jako se psem. Dej mu najíst a pusť ho ven“ :mrgreen:
… a on venku ojede každou fenu, co se nechá. Za mě cajk, dobrá rada :mrgreen: :palec: :pankac:
  • Citovat
  • Upravit
22566
17.3.23 19:50
@Kutil Tom píše: … a on venku ojede každou fenu, co se nechá. Za mě cajk, dobrá rada :mrgreen: :palec: :pankac:
:mrgreen: ty jsi taky dobrák, vid :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová