Vasektomie zkušenost

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1
4.2.24 15:37

zkušenost s Vasektomii

Dobrý den. Osobně mám s vasektomii velmi dobré zkušenosti. Zákrok jsem podstoupil v roce 2014 a to z důvodu toho že žena po porodu dostala silnou genetickou trombozu. Takže vzhledem k tomu že už jme měli dvě děti nebylo co řešit. Mě osobně zákrok stál 15000 kč a řekl bych že nám zachránil sexuální život v manželství. Komplikace jsem neměl žádné a jediné v čem jsem viděl rozdíl je v množství spermatu, kterého opravdu po zákroku jsem měl méně. Manželka nemusela použivát žádné další jedy a já mohl si užívat sex bez kondomu. V našem manželství to bylo nejlepší řešení. Jediné co si je třeba srovnat v hlavě je zdali muž chce ještě další děti. Aby toho pak nelitoval. Jinak jsem četl škaredé názory jiných chlapů co tenhle zákrok odsuzuji.Ale musel jsem se zasmát a opravdu politovat jeji partnerky nebot žijí z pěknýmí sobci dle mého názoru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
5.1.25 20:19

zkušenost už nikdy!

Zdravím jsem cca rok od zákroku, zákrok rozhodně nedoporučuji, mám pod 40 a cca 0,5 roku po zákroku nastaly poruchy erekce, navíc a přerušením se rozešly varle, takže nejsou tam kde mají být a pokaždé lezou kam nemají a není to příjemné. Vrácení téměř nemožné. Pokud se tedy chce někdo odepsat, tak proč ne… ale já bych to už nikdy neudělal! 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty