Včera test pozitivní, dnes negativní

7
9.1.25 09:22

Včera test pozitivní, dnes negativní

Ahojky. Holky, neukamenujte mě, a buďte prosím milé. Jsem na tom už tak psychicky vyčerpaně.

Včera ráno jsem měla hned viditelného ducha ( ne moc, ale vidět hezky šel ).
Dnes ráno nic:(

Styk byl 2.1, vím, na testování brzy, ale to jsem prostě cela já.

Měla jste to také některá tak? A pak jste otěhotněla? Díky moc:( jsem fakt smutná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
919
9.1.25 09:28

Pokud byl styk 2.1. je téměř nemožné, aby to těhotenský test vyšel pozitivní, alespoň ne z toho styku :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
903
9.1.25 09:37

A ovulace proběhla toho 2.1? A ikdybx ano teď bys byla 7DPO a to nenajde žádný test …pokud testuješ dřív tak před 10DPo to nemá smysl a i po tom to může znamenat že něco zachytíš ale neuchytí se to ….ted proste počkej alespoň 3 dny ne-li déle

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
9.1.25 09:39
@Sisi 14 píše: Více

Ano 2.1 byla nejsilnější ovulace. Vydržím pár dní. Díky moc ❤️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
903
9.1.25 09:46
@Shovel2 píše: Více

Tak počkej do víkendu nebo do pondělí, budu držet palce 🍀

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11868
9.1.25 10:12

@Shovel2 jakože byl nejsilnější ovulační test? Pak ale ten den ještě nemuselo k ovulaci dojít, ta mohla být až 48h po pozitivním testu. Takže jsi ne 7 ale třeba jen 5 DPOv pondělí to bude hraniční. Počkala bych aspoň týden jeste

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25010
9.1.25 11:05

Sama víš, že testuješ strašně brzo, bohužel nic lepšího, než pár dní počkat, ti fakt nikdo neporadí
a netrap se lovením dalších duchů, testuj až v den vynechání MS

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
9.1.25 12:39

Testuj tak za týden.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.25 13:22

Ahoj holky, dnes bych měla být 9-10dpo.. vidíte tam něco?

  • Citovat
  • Upravit
919
9.1.25 13:23
@Anonymní píše: Více

Vidím po rouzkliknuti slabého ducha.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
9.1.25 13:29
@Anonymní píše: Více

Ahojky, vidím slaboulinkého ducha
Přeji hodně štěstí, ať jen sílí❤️ 🍀

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.25 13:35

Doufám, že to není ryska..za dva dny zkusím znovu nebo zítra.. dekuju :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
7
9.1.25 13:37
@Anonymní píše: Více

Já měla včera tohle a dnes ráno nic :( ale já jsem masochista a testuju také fakt brzo. Zbytečně si pridelavam stresy. Nejhorší je to čekání:(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.25 14:16
@Shovel2 píše: Více

Třeba je fakt ještě brzy a ukáže se poradně dyl

  • Citovat
  • Upravit
9293
9.1.25 15:17
@Anonymní píše: Více

Vidím ducha ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty