Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahojky. Holky, neukamenujte mě, a buďte prosím milé. Jsem na tom už tak psychicky vyčerpaně.
Včera ráno jsem měla hned viditelného ducha ( ne moc, ale vidět hezky šel ).
Dnes ráno nic:(
Styk byl 2.1, vím, na testování brzy, ale to jsem prostě cela já.
Měla jste to také některá tak? A pak jste otěhotněla? Díky moc:( jsem fakt smutná.
Pokud byl styk 2.1. je téměř nemožné, aby to těhotenský test vyšel pozitivní, alespoň ne z toho styku ![]()
A ovulace proběhla toho 2.1? A ikdybx ano teď bys byla 7DPO a to nenajde žádný test …pokud testuješ dřív tak před 10DPo to nemá smysl a i po tom to může znamenat že něco zachytíš ale neuchytí se to ….ted proste počkej alespoň 3 dny ne-li déle
@Sisi 14 píše: Více
Ano 2.1 byla nejsilnější ovulace. Vydržím pár dní. Díky moc ❤️
@Shovel2 píše: Více
Tak počkej do víkendu nebo do pondělí, budu držet palce 🍀
@Shovel2 jakože byl nejsilnější ovulační test? Pak ale ten den ještě nemuselo k ovulaci dojít, ta mohla být až 48h po pozitivním testu. Takže jsi ne 7 ale třeba jen 5 DPOv pondělí to bude hraniční. Počkala bych aspoň týden jeste
Sama víš, že testuješ strašně brzo, bohužel nic lepšího, než pár dní počkat, ti fakt nikdo neporadí
a netrap se lovením dalších duchů, testuj až v den vynechání MS
@Anonymní píše: Více
Ahojky, vidím slaboulinkého ducha
Přeji hodně štěstí, ať jen sílí❤️ 🍀
Doufám, že to není ryska..za dva dny zkusím znovu nebo zítra.. dekuju ![]()
@Anonymní píše: Více
Já měla včera tohle a dnes ráno nic
ale já jsem masochista a testuju také fakt brzo. Zbytečně si pridelavam stresy. Nejhorší je to čekání:(