Vdova bez partnera- strach z gynekologa!

Napsat příspěvek
Velikost písma:
26270
25.11.15 20:41

Taková babská rada - vypít šťávu z citronů, to staví krvácení (něco na způsob toho zmiňovaného Ascorutinu)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17359
25.11.15 21:07

@radkakinc ahoj, neviem, ci som spravne pochopila, ale sestra ma obavy ist ku gyn pocas krvacania?

ak ano, tak nech zavola a prelozi si termin.

pripadne, moznost cislo dva- raz som bola u gyn koncom ms, nechcelo sa mi uz menit termin. dala som si tampon a vytiahla v kabinke tesne predtym nez som sla dovnutra.
cize vnutro som mala bez krvy, kedze tampon zafungoval ako hubka.

a sestra by si mala kupit zelezo, ked mala taku silnu menstruaciu.

a suhlasim s tym, ze za tym moze byt myom.
alebo endometrioza.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.15 23:12

Žádný strach. Gynekolog je lékař a taky jen člověk. Popiš mu všechny svoje problémy a bez stresu. Oni v návalu pacientek o nikom nijak detailně nepřeýšlí, nesoudí a tak..Jsem zdravotník, znám to z praxe.

  • Citovat
  • Upravit
158
26.11.15 02:46

Dekuji, segre diskusi preposilam, neni straspytel, ale ma spatnou zkusenost, nejaky doktor mel na ni radoby vtipne reci proc ze s nikym nespi, kdyz je sama, ze potrebuje v noci zahrat od nekoho atd.,zvlast po ztrate partnera to tedy vtipne nebylo. Diskusi preposilam. Kazdy muzeme mit strach z toho co nezname, ja se poprve taky bala treba do porodnice :-)Muj kamarad ma zase paniku ze zubare.Ahoj :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.