Velká postel pro dvouleté dítě

Anonymní
23.9.20 08:34

Velká ostel pro dvouleté dítě

Ahoj, o víkendu jsme pro syna, kterému budou v říjnu 2 roky objednali postel s rozměry 90cm a na délku 2m, je to klasická postel z masivu. Teď přemýšlím jestli jsme udělali dobře, jestliže nebude pro tak malé dítě moc velká a vysoká. Teď spi v noci v postýlce a po obědě spí na klasické posteli stejných rozměrů jako je nově pořízena postel a chodí do ní rád. Jakože máte zkušenost s takto velkými postelemi, myslíte je blbost kupovat dětem takto velké a vysoké postele? Děkuji :kytka: (raději anonym, protože jednak si myslím, že jsme se s koupí velké postele unahlili a také by mě mohl poznat prodejce)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15873
23.9.20 08:39
@Anonymní píše:
Ahoj, o víkendu jsme pro syna, kterému budou v říjnu 2 roky objednali postel s rozměry 90cm a na délku 2m, je to klasická postel z masivu. Teď přemýšlím jestli jsme udělali dobře, jestliže nebude pro tak malé dítě moc velká a vysoká. Teď spi v noci v postýlce a po obědě spí na klasické posteli stejných rozměrů jako je nově pořízena postel a chodí do ní rád. Jakože máte zkušenost s takto velkými postelemi, myslíte je blbost kupovat dětem takto velké a vysoké postele? Děkuji :kytka: (raději anonym, protože jednak si myslím, že jsme se s koupí velké postele unahlili a také by mě mohl poznat prodejce)

Taky jsme měli pro děti velkou postel odmalička… Pro začátek možná bude fajn dávat na noc vedle postele nějakou tenkou matraci nebo deku na ztlumení případného nočního pádu… ale jinak nevidím problém, aspoň máte vyřešeno do budoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16722
23.9.20 08:39
@Anonymní píše:

My jsme kupovali velkou dětskou z Domestavu. Má na tom takový stan, takže fajn. Až bude větší bude skluzavka a schůdky. Je potřeba, aby k tomu byly bočnice, aby nevypadl. A pokud je vyšší, tak klidně dej malý stupínek z IKEY. Nechtěla jsem kupovat menší postýlku teď a za dva roky větší, takže máme pořádnou už teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4746
23.9.20 08:40

9ti měsíční dcera mi spí přes den ve svojí velký posteli, má tedy zábrany. Protože postýlku bude mít za 2 měsíce miminko. A v pohodě. 2 roky mi přijdou akorát, do kdy bys chtěla aby spal v postýlce? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
23.9.20 08:53

Dcera dostala velkou postel ke druhym narozeninam a byla nadsena…jen jsme poridili k posteli zabranu, protoze mala v noci hrozne cestuje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14233
23.9.20 08:53

Naše obě děti šly z postýlky rovnou do klasické velké postele. Měla jsem tam nandavací zábranu a v pohodě. Za mě je vyhazování peněz kupovat tu dětskou postel a pak klasickou velkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3351
23.9.20 08:59

Taky máme velkou postel pro dvouletaka se zabranami, úplně v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 08:59

Je díky za trochu uklidnění. Od soboty nemyslím na nic jiného než na to že jsme udělali blbost. :lol: ona ta postel bude asi dost vysoka, pro mě to bylo při posazení na matraci tak akorát, abych nohama dosáhla na zem. Tak si říkám, jak na ni bude lézt a hlavně když v noci půjde na WC/nočník, jak z ní sleze, když bude unavený. Asi řeším blbosti, nevím. :nevim: ale nechtěli jsme teď kupovat střední postel a za rok dva další.

• Citovat
  • Nahlásit
2276
23.9.20 09:00

Alespon si muzes pohodlne lehnout k diteti. Do te mensi by ses tezko vesla a byla bys pak rozlamana ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16722
23.9.20 09:03
@Anonymní píše:
Je díky za trochu uklidnění. Od soboty nemyslím na nic jiného než na to že jsme udělali blbost. :lol: ona ta postel bude asi dost vysoka, pro mě to bylo při posazení na matraci tak akorát, abych nohama dosáhla na zem. Tak si říkám, jak na ni bude lézt a hlavně když v noci půjde na WC/nočník, jak z ní sleze, když bude unavený. Asi řeším blbosti, nevím. :nevim: ale nechtěli jsme teď kupovat střední postel a za rok dva další.

Malá od roku a půl zvládá na naší manželskou vylézt z IKEA stupínku. A při slézání je potřeba naučit, aby šel po bříšku. Nebála bych se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 09:08
@P4ja píše:
Malá od roku a půl zvládá na naší manželskou vylézt z IKEA stupínku. A při slézání je potřeba naučit, aby šel po bříšku. Nebála bych se.

Dobře, díky moc. :kytka: on je na tom syn s pohybem docela dobře, asi jako všechny děti v jeho věku, leze všude :lol: tak snad na postel vyleze, spíš mám strach jak poleze z postele a pak na ní, hlavně v noci. Ale uvidíme. Postel už se stejně vrátit nedá :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 09:09
@luci.no píše:
Alespon si muzes pohodlne lehnout k diteti. Do te mensi by ses tezko vesla a byla bys pak rozlamana ;)

To jsem si říkala taky, že takhle se na posteli vyspime v pohodě dva. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
16722
23.9.20 09:12
@Anonymní píše:
Dobře, díky moc. :kytka: on je na tom syn s pohybem docela dobře, asi jako všechny děti v jeho věku, leze všude :lol: tak snad na postel vyleze, spíš mám strach jak poleze z postele a pak na ní, hlavně v noci. Ale uvidíme. Postel už se stejně vrátit nedá :roll:

Neboj, dej mu ten stupínek třeba na deku nebo karimatky, kdyby mu to náhodou nevyšlo. A fakt si s tím nelam hlavu. Vždyť ti za chvíli vyleze na strom. :)

Vůbec jsem tohle neřešila. Naopak jsem ráda, že má velkou, kde se nemlátí a má tam pohodlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 09:17
@P4ja píše:
Neboj, dej mu ten stupínek třeba na deku nebo karimatky, kdyby mu to náhodou nevyšlo. A fakt si s tím nelam hlavu. Vždyť ti za chvíli vyleze na strom. :)Vůbec jsem tohle neřešila. Naopak jsem ráda, že má velkou, kde se nemlátí a má tam pohodlí.

Jo s lezením na strom to máš pravdu :lol: čekám kdy to přijde :lol: tak díky za uklidnění :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
51076
23.9.20 09:21

Pokud máš na ni prostor, tak čemu by to mělo vadit. Akorát ti v ní zpočátku přijde strašně ztracený. My z kapacitních důvodůpořizovali 160 cm, dítě v ní spalo od 2 do 8 let, teď plynule naváže druhé, takže to nebylo jen na pár let, ale mít doma dost prostoru, tak jdu rovnou do té velké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama