Velké porovnání V-TRAVELu a X-LANDERu XA

Máte zkušenost s X-lander XA?

Přidejte zkušenost s X-lander XA
Napsat příspěvek
Velikost písma:
10482
27.8.10 20:46

jj, souhlasím, i na chodníku to nebyl žádný rozdíl, až pak na nezpevněné cestě…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
459
29.8.10 23:25

Děvčata, jen pro doplnění a aby to tam v budoucnu informace hledající maminky a tatínky nemátlo, jsem upravil bod 13, v prvním příspěvku, ohledně přendavání nástaveb a skládání kočárků do auta, ve prospěch X-Landeru, protože byl opačně :wink:

PS: Jinak to zatím asi nejvíc vypadá na ten TFK Joggster X Twist, nebo jen Twist. Jestli to zítra stihnu, tak se na jednoho Twista jdu podívat na Praze 4 :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77
31.8.15 21:48

Já měla V - travel a opravdu jsem byla moc spokojená, hlavně s tím, že sporťák byl otočný na obě strany.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala