Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Máte zkušenost s X-lander XA?
Přidejte zkušenost s X-lander XAjj, souhlasím, i na chodníku to nebyl žádný rozdíl, až pak na nezpevněné cestě…
Děvčata, jen pro doplnění a aby to tam v budoucnu informace hledající maminky a tatínky nemátlo, jsem upravil bod 13, v prvním příspěvku, ohledně přendavání nástaveb a skládání kočárků do auta, ve prospěch X-Landeru, protože byl opačně ![]()
PS: Jinak to zatím asi nejvíc vypadá na ten TFK Joggster X Twist, nebo jen Twist. Jestli to zítra stihnu, tak se na jednoho Twista jdu podívat na Praze 4 ![]()
Já měla V - travel a opravdu jsem byla moc spokojená, hlavně s tím, že sporťák byl otočný na obě strany.