Velký kočár na odpo spaní na zahradě

4
23.9.14 15:19

velký kočár na odpo spaní pro dvouletého

Prosím potřebovala bych poradit kočář pro dvouletého (92 cm, 13kg) na odpo spaní na zahradu, nemusí mít buhví jaké jízdní vlastnosti, hlavně aby byl dost dlouhý, aby malému netrčely nožky ven a vlezl se i s fusakem.. normálně kočárek už skoro nepotřebujeme, ale po obědě si syn prostě rád dáchne dvě hodinky pod višní.. 8)
Děkuji předem za Vaše rady.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11626
23.9.14 15:38

Firkon verano long sporták má ložnou plochu 102cm

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5352
23.9.14 15:56

Já měla v té době golfky Maclaren Techno XT a malej v nich pohodlně spal na balkóně do dvou let denně po obědě klidně i tři hodinky :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
140243
23.9.14 16:28

Nějaký kočár z 80.let,to byly velké kočáry, když to chceš jen na zehradu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27265
23.9.14 16:31

@mojmira @lydynka jojo nějakou starou libertu, ideálně tuhle
 http://detsky-bazar.megainzerce.cz/…08014152.jpg

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5352
23.9.14 16:32

Tak dvouletýho bych asi do staré liberty nedávala, hrozí, že se vzbudí a vyleze (spadne) z ní. Měla jsem ji pro malého u našich na zahradě, když byl mimino, ale od půl roku, co už sebou mrskal a obracel se, jsem tedy dávala do sporťáku :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2488
23.9.14 16:37

Myslím že velký kočárky jen tak na přespání na zahradě byly třeba Takka. Měla jsem takový ten tank a byl ohromný :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
140243
23.9.14 16:38

@Mafina5 myslela jsem nějaký sporťák

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
midlajs
23.9.14 16:45

@lydynka Taky doporucuju starou libertu, nejlepsi kocarek co znam.

  • Citovat
  • Upravit
midlajs
23.9.14 16:46

@lleennttiillkkaa to je retro a pekne vystajlovana.

  • Citovat
  • Upravit
1437
23.9.14 16:59

Velký je i sporťák dorjan danny sport prestige, má určitě přes 100 cm vevnitř. Stačil by nějaký co nejlevnější na bazaru, ony ty sportovní korby nejsou ani moc používané většinou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lulinaaa
23.9.14 17:01

Nejvetsi co jsme meli byl Concord Fusion, kocar jak obyvak rikal chlap :D

  • Citovat
  • Upravit
7974
23.9.14 17:23

Novější verze Concord Fusion má víc jak 110 cm, ale po bazarech je i starší a ta má něco kolem 100. Verano Long sportovní nástavba 100.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7974
23.9.14 17:25

@lemanka Ten má 88.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
836
23.9.14 17:25

Firkon verano long, ma obrovkou korbicku i sportak… kluk v 2 a pul letech se mi tam porad vleze…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala