Velký pes s dítětem v posteli?

GregoryViolet
1.5.17 12:51

Velký pes s dítětem v posteli?

Maminky, to jsem zase já. Starší syn s dcerou si vybájili, že by chtěli pouštět do postele našeho psa-máme kangala, který váží hezkých 65 kilo, což není málo a je to pořádné hovado. Žije s námi v domě, zahradu máme malou. Má tedy vlastní pelech, ale teď nevím. Mám dětem psa do postele dovolit i za cenu toho, že se děti možná nevyspí? Jim to prý nevadí. :nevim: ;)

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12160
1.5.17 12:55

Někdo napíše „ano“, někdo „ne“.
To myslíš vážně, že dětem něco dovolíš nebo zakážeš na základě „rad“ z emimina bab?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4329
1.5.17 12:57

Ne. Děti bájí hodně, kdyby měli vše dostat…
Jsem zastánce toho, že pes do postele nepatří, rozhodně ne na noc k dětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3570
1.5.17 12:59

Taktéž jsem zastáncem, že pes do postele nepatří. Takže já bych to nedovolila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
GregoryViolet
1.5.17 12:59
@GregoryViolet píše:
Maminky, to jsem zase já. Starší syn s dcerou si vybájili, že by chtěli pouštět do postele našeho psa-máme kangala, který váží hezkých 65 kilo, což není málo a je to pořádné hovado. Žije s námi v domě, zahradu máme malou. Má tedy vlastní pelech, ale teď nevím. Mám dětem psa do postele dovolit i za cenu toho, že se děti možná nevyspí? Jim to prý nevadí. :nevim: ;)

Já sama bych to dovolila, jen chci vidět, jak by se k tomu stavěly ostatní mamky, od toho diskuse jsou a možná to přehodnotím.

• Citovat
  • Upravit
40495
1.5.17 13:00

Jsem pejskař, ale nedovolila bych to. Sama jsem v posteli psíky měla (2 psíky každý cca 30kg) a když mě kopnul a nebo šlápnul, tak to byl docela mazec. Bála bych se o dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
1.5.17 13:01

Mame mrnave psy a stejne do postele a na gauč nesmí a už vůbec ne k detem, uz jen proto, ze pes má vědět, kde je jeho místo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14385
1.5.17 13:02

Zaprvi se deti nevyspi, nasi dovolili do postele vlezt prazkemu krysarikovi (asi 5 kilovej psik) a uz tak zabral prostor, poustel chlupy, postel smrdela, pes hral takze ten s kym spal byl spocenej, no hrozny, ja bych psa do postele nikdy nepustila, s detma tuplem ne :nevim: hlavne jak mu to jednou dovolite tak si bude myslet ze muze do postele kdykoliv kdekoliv… taky zalezi co mate za postel, budto muze ta vaha nicit matraci, nebo pokud maj detskou postel tak muze i prolomit rost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22033
1.5.17 13:04

Pes má vlastní pelech, je to jeho místo. Ony snad v tom pelechu taky nespí. Ne všechno se musí dětem dovolit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1282
1.5.17 13:10

@GregoryViolet ahoj, ukaž foto psa, prosím. Kolik mu je? Jsem na kangaly ujetá. Je to můj sen.Do postele bych ho nebrala už jen díky jeho přirozené povaze. Měla bych možná obavu, aby to pak nebral tak, že je na stejné úrovni jako kápo smečky. A taky si v moci děti nehlídal před Vámi. A průšvih je na světě

Příspěvek upraven 01.05.17 v 13:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2851
1.5.17 13:12

@GregoryViolet

Trošku z jiného soudku - přijde mi zcestné psát argument - nedovolit dětem všechno, co chtěj. Protože i běžně dospělí spí se psy v posteli - naopak, psi s dospělými :D A taky nikdo neargumentuje slovy „že si strašně vymýšlí“. Takže tento argument o tom, jak nemají dostat vše, co chtějí je mimo a přijde mi to k dětem strašně nefér.

Jinak - já osobně mám takové stanovisko, že u nás se psi nespíme - smí na gauč, když tam mají deku (máme dvě fenky výmařského ohaře) a jsou naučené jen na ni, pokud tam není, na gauč se ani nepodívají. Do postele je nebereme - nikdy vlastně ve druhém patře domu nebyly.

Ale vzhledem k tomu, že dospělí jsou se svými psi schopni spát v jedné posteli, tak je to fakt jen na vašem subjektivním pocitu, zda dovolit či ne. Já bych nedovolila, neboť třeba nehodlám prát 3× týdně povlečení :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3570
1.5.17 13:14
@HankaS82 píše:
@GregoryViolet ahoj, ukaž foto psa, prosím. Kolik mu je? Jsem na kangaly ujetá. Je to můj sen.Do postele bych ho nebrala už jen díky jeho přirozené povaze. Měla bych možná obavu, aby to pak nebral tak, že je na stejné úrovni jako kápo smečky. A taky si v moci děti nehlídal před Vámi. A průšvih je na světěPříspěvek upraven 01.05.17 v 13:12

S tím souhlasím, ona většina psů to pak vezme tak, že je to automatika a postel je jejich. A je jedno, jestli je to pes velkej nebo malej. Kromě toho, co mám přátele, tak podruhé by psa do postele nechtěli. Nevyspí se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
GregoryViolet
1.5.17 13:14

@HankaS82 Momentálně žádnou fotku v pc nemám, budu muset říct manželovi, ať mi je sem nahází z mobilu. Psovi jsou dva roky, je to ještě děcko. :D Není to náš první pes (i když s dětmi ano), já psy chovala 8 let a do postele jsem si je pouštěla. Žádný z nich si ke mně nikdy nic nedovolil a nikdy ho nenapadlo se „povyšovat“…

• Citovat
  • Upravit
1282
1.5.17 13:17

@GregoryViolet a to je Váš první kangal? Odkud je? U nás je jen jedna chs co je chová, teda pokud vim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4252
1.5.17 13:17

Máme bordery, do postele smí, postele nesmrdí (jen se musí častěji uklízet kvůli chlupům, to je jasný). Chodí tam s námi, když do postele lezeme, na spaní jdou na chodbu. Ráno nás zase chodí „vítat“. Jaké si to kdo udělá, takové to má. ;)

Příspěvek upraven 01.05.17 v 13:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama