Velmi krátký cyklus

Anonymni
19.10.09 16:27

Velmi krátký cyklus

Ahojky! Mam asi problem, se kterym stejne budu muset k mudr., ale nejdriv se zkusim zeptat, jestli nemate nektera podobnou zkusenost.

Vy:,–(ila jsem v srpnu po 10 letech HA. Prvni cyklus byl ukazkovy, presne 28 dni (asi jeste pusobily hormony). Dalsi cyklus byl ovsem jen 22 dni, tento jen 18. Takze mam presne opacny problem nez vetsina, ne dlouhy, ale prilis kratky cyklus. Setkala jste se s tim nektera…?
Vim, ze po tak dlouhe dobe hormonu se dejou v tele ruzne veci, ale preci jen me to trochu mate.
Jiny problem nemam, plet normalni, vlasy taky, ovulace podle meho probiha taky. Jen ta delka :-(

Diky, R.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23923
19.10.09 16:35

Znám, je to opruz :-( Sice ne 18 DC ale od toho 19/20/21DC špinění a pak brzy červená :evil: :evil: :evil: Snad se mi to po porodu nějak srovná aspoň na 24 a bez špinění…

Zkus ještě nějaký měsíc vydržet, třeba se ti to srovná samo. Hormony jsou holt bestie…
Pokud ale OVU probíhá, tak to asi zas takový problém nebude ne? A dr to asi taky řešit nebude. Nevím… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.10.09 16:43

Ahoj! Diky :-) trochu si me uklidnila…
Ja si rikala, ze lepsi kratka nez vubec zadna. Ale jak pises, je to peknej opruz :-D :roll: clovek nevi dne ani hodiny.

No jo, tak ja jeste uvidim, jak se to bude vyvyijet.

Dik!!!

• Nahlásit
  • Citovat
12332
19.10.09 16:48

ahoj, taky bych ještě pár měsíců počkala,jestli se to neustálí, ale podle mě je důležité, který DC máš ovulaci, a jak dlouho trvá luteální fáze

cituju z mých nasbíraných materiálů :lol:
Pro zdárné uchycení zárodku je třeba, aby luteální fáze trvala aspoň 10 dnů.
Přestože zpravidla počítáme délku luteální fáze podle dnů zvýšených teplot, v zá:,–(ě platí, že luteální fáze trvá od prvního dne po ovulaci do posledního dne před menstruací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.10.09 17:06

No nazdar :( tak to nemam ani nahodou…
To me cekaj pekny veci 8O

• Nahlásit
  • Citovat
23923
19.10.09 17:07

A kdy máš OVU? Já ji měla 9DC, takže se otěhotnět podařilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.10.09 17:12

KamiŠ, prvni cyklus byla ukazkove 13DC, druhy cyklus 9DC, a ted treti 13DC, ale hned ted spineni, zitra naplno…
Eh, ted kdyz to tak pozoruju, tak je to stejne pekne rozhazeny a dela si to, co chce :-(

• Nahlásit
  • Citovat
12332
19.10.09 17:14

no já bych počkala ještě ty 2 měsíce a pokud se to neustálí na delší luteální fázi, tak bych frčela k dr. se svým poznatkem :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23923
19.10.09 17:17

Pokud by se ti OVU ustálila na těch 9DC, není co řešit… Jinak fakt nezbyde než naklusat k dr. Ale ještě je brzy, takže počkej pár měsíců, budeš moudřejší :wink: Držím palce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.10.09 17:22

Holky, diky moc!!!!
Tak ja budu peclive provadet vyzkum a uvidime :wink:

Hezky den a obema preju pohodovy tehu a krasny mimca :-)

R.

• Nahlásit
  • Citovat
12332
19.10.09 17:26

R - díky a nemáš zač, přeji ti, ať tvá cesta za mimčem není tak dlouhá jako moje a od Kamči! :D

Kamčo - jsme se krásně shodly :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.10.09 17:40

Zatim jsem nemela v umyslu mimco hned…ale kdyz to tak pozoruju, bude to jeste boj :-(

Pa

• Nahlásit
  • Citovat
Caty
19.10.09 18:36

AHojky, nechala bych tělo chvilku vklidu, ať se vzpamatuje a pak uvidíš. Já měla cykly od 19 do 33 dní než se to ustálilo kolem 25 až 29. Šoupala se mi ovulace podle toho z kterého byla vaječníku. Držím palce ať je to vpořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
23923
19.10.09 19:25

Borisko, no jo, vždy´t už jsme taky zdatné harcovnice v této problematice :-( :D

R., nebuď hned pesimistická, máš velkou pravděpodobnost, že se ti cyklus sám srovná. Uvidíš! Tak držím palce a určitě se po pár měsících ozvi, co a jak :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.10.09 08:07

Ja jsem strasnej pesimista, takze jsem si vcera predstavovala ty nejhorsi scenare…Vim, ze telo neni stroj, ale …

Myslite si, ze by treba pomohly nejake bylinky? Ja s vysazenim HA zacala popijet zensky bylinkovy caj, ale nevim, jestli ty cykly spis nezkracuje.

Preji hezky den!!!!

R.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama