Věřili byste této práci na doma?

blabla123
16.3.17 16:46

Věřili byste této práci na doma?

Dobrý den, chtěla bych poradit, myslíte si, že tohle není podfuk? Děkuji Všem za odpovědi.

Kontaktuji Vás za společnost Leontinka trade s. r.o., se sídlem Praha 9, Podnikatelská 553, Areál výzkumných ústavů Běchovice. Zabýváme se kompletací bižuterie a kožených doplňků a jejich následnou velkoobchodní nabídkou pro odběratele jak z řad živnostníků, tak z řad velkých firem, jako síť Bijou Brigitte nebo Stoklasa galanterie.
Tato forma spolupráce probíhá takovým způsobem, že brigádníkovi zasíláme materiál ke kompletaci na jeho adresu. Vždy v pondělí proběhne dovoz od kurýra smluvního dopravce DPD a v pátek naopak svoz. Doprava je samozřejmě v nákladech společnosti. Výplata probíhá na týdenní bázi, odesíláme vždy ve středu, za hodiny odpracované v týdnu předchozím. Hodinový plán je daný běžným průměrem, někdo samozřejmě zvládne danou práci o něco rychleji, někdo naopak o něco pomaleji. Zasíláme vždy materiál přepočtený na hodinovou sazbu uvedeným průměrem.
Nyní nabízíme tuto formu brigády s prací na 3-4 hodiny denně s hrubou sazbou 120,–/hod. Lze si tedy takto přivydělat cca 1500,– až 2000,– týdně, jedná se o nikterak náročnou práci z domu, kterou lze zvládnout po zaměstnání či ve volných večerech.
Samotná práce spočívá v kompletaci drobných šperků z již hotových materiálů, například navlékání, spojování, jednoduché nařezávání kůže apod. S pondělním balíkem je spolupracovníkovi vždy zaslán i konkrétní plán na daný týden a jednoduché návody. Je potřeba pečlivosti, ale jedná se o nenáročnou drobnou manuální práci bez nutnosti speciální motorické přesnosti.
Spolupráce je smluvní, v případě oboustranného zájmu o spolupráci Vám dvě vyhotovení Dohody spolu s formálním Čestným prohlášením o bezúhonnosti a způsobilosti doveze k podpisu kurýr DPD spolu s první zásilkou včetně pomůcek ke kompletaci (nůžky, nožíky, navlékací pomůcky, apod.). Před doručením pomůcek a materiálů ke kompletaci je nutné složit jednorázovou kauci ve výši 400,– Kč, na kterou předem zasíláme doklad a ujednání. Kauce je vratná po ukončení spolupráce. Ke kauci jsme přistoupili z důvodu několika případů odcizení či poškození svěřeného materiálu, nejedná se o poplatek za poskytnutí nebo zprostředkování práce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22765
16.3.17 16:48

Tohle mě přijde, že by to nemusel být podvod. Přeci jen, jestli ti zapůjčí kleštičky atd. tak to v té hodnotě bude.

Tak po vyhledání firmy, už to tak čistě nevypadá. Takže asi radši nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 16:51

Zní to dost věrohodně. Takovou brigádu bych hned brala!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
16.3.17 16:52
@Aspera píše:
Tohle mě přijde, že by to nemusel být podvod. Přeci jen, jestli ti zapůjčí kleštičky atd. tak to v té hodnotě bude.Tak po vyhledání firmy, už to tak čistě nevypadá. Takže asi radši nic.

Já jsem asi tupoň, ale nic jsem nenašla :(

• Nahlásit
  • Citovat
22765
16.3.17 16:53
@blabla123 píše:
Já jsem asi tupoň, ale nic jsem nenašla :(

Já právě taky ne, takže je to divné. Narazila jsem na stránku, kde byli jejich údajné stránky a tam nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
16.3.17 16:56
@Aspera píše:
Já právě taky ne, takže je to divné. Narazila jsem na stránku, kde byli jejich údajné stránky a tam nic.

Jo takhle, já myslela, žes na něco narazila a že tedy neumím vůbec hledat. Já se jim samozřejmě bojím poslat peníze. O tom žádná, ale pokud by to nebyl podvod, tak je to pěkný přivýdělek, jenže kde ti dají 6-8 tisíc za práci doma za měsíc, že? To mi tam nehraje.

• Nahlásit
  • Citovat
22765
16.3.17 16:58

Což o to, oni i dají, ale jsou tam takové normy, že dělá celá rodina, aby se to stíhalo. A v propočtu to pak až tak slavné není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2830
16.3.17 16:58

Nene, ale vůbec, smrdí to jak čert - dej si zkušenosti s „leontinka trade“, vyběhnoe ti jediná stránka, že to někdy v roce 2013 byl internetový obchod, ale stránky má dávno zrušené, když je zkusíš vykliknout, rpostě ta firma neexistuje. Pak jsem si vyhledala tu adresu a koukni, kolik firem na té adrese fikrivně sídlí a to je klasika, předpokládám, že to je obyč činžák a jede to na bílé koně. http://rejstrik.penize.cz/…3-psc-190-11

Nic tkového neexistuje, neseriozní už od pohledu, myslím, že jim jde o ty 400kč od co nejvíc lidí, a le nikdy je nedohledáš.

Příspěvek upraven 16.03.17 v 17:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
16.3.17 16:59

@blabla123 no, přijde mi dost nesmyslné u takové práce dávat hodinovou mzdu, v tomto se platí většinou za kus… takže už tak mi to přijde hloupé… nebo naivní ze strany zadavatele práce… kdo je šikovný, udělá za hodinu třeba dvacet kusů, méně šikovná čtyři… a dostanou za to stejně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
16.3.17 17:00
@Pety2 píše:
Nene, ale vůbec, smrdí to jak čert - dej si zkušenosti s „leontinka trade“, vyběhnoe ti jediná stránka, že to někdy v roce 2013 byl internetový obchod, ale stránky má dávno zrušené, když je zkusíš vykliknout, rpostě ta firma neexistuje. Pak jsem si vyhledala tu adresu a koukni, kolik firem na té adrese fitkovně sídlí a to je klasika, předpokládám, že to je obyč činžák a jede to na bílé koně. http://rejstrik.penize.cz/…3-psc-190-11Nic tkového neexistuje, neseriozní už od pohledu, myslím, že jim jde o ty 400kč od co nejvíc lidí, a le nikdy je nedohledáš.

Díky za komentář. Taky si myslím, že je to podvod.

• Nahlásit
  • Citovat
29386
16.3.17 17:02

Takže já bych tomu nevěřila… to je skoro to samé, jak ta ženská, co dávala zase navlékat náramky, člověk si zaplatil dopředu taky kauci za korálky a materiál, navlékal jak o život a byl rázem o dva tisíce chudší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
16.3.17 17:03

@blabla123 a Stoklasa nakupuje v Číně, ne od Čechů za mnohem vyšší ceny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
16.3.17 17:03
@blabla123 píše:
Jo takhle, já myslela, žes na něco narazila a že tedy neumím vůbec hledat. Já se jim samozřejmě bojím poslat peníze. O tom žádná, ale pokud by to nebyl podvod, tak je to pěkný přivýdělek, jenže kde ti dají 6-8 tisíc za práci doma za měsíc, že? To mi tam nehraje.

co jsem slyšela, tak u tehle kompletaci jde o to, že oni když preberou práci, vyučují ti pouze tzv bezvadné kusy a na peníze které deklarují se většinou nedosahnes, protože vždy něco najdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 17:18

Tak tomuhle bych nevěřila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4295
16.3.17 17:29

Také bych nevěřila. Měla jsem podobnou zkušenost-naštěstí jen formou mailů. Podobný scénář. Samozřejmě, že když jsem chtěla náhled smlouvy a podrobnější informace, paní se odmlčela. Napořád :mrgreen:

Mě by nevadilo obětovat chvilku času a napsat mail přímo Stoklasovi, zda s uvedenou firmou spolupracuje, že máš od ní tuto nabídku a chtěla by ses ujistit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama