Výsledek výběrového řízení FÚ

16.3.17 11:14

Výsledek výběrového řízení FÚ

Ahoj, měla bych dotaz jak dlouho jste čekali na výsledek výběrového řízení na Finanční úřad? Dostala jsem se mezi tři nejlepší a už dva týdny čekám na výsledek a stále nic :zed:. Máte někdo podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

57061
16.3.17 11:16

@Růžový motýl švagrová to věděla za 2 dny - středu byla na výběrovce a pátek volali.. Oni vám neřekli termín, kdy budou volat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 11:19

@martina.se za dva dny mi přišlo, že jsem se dostala mezi ty tři a dál čekám. Na pohovoru mi řekli jen že to přijde, ani mě nenapadlo se ptát kdy, čekala jsem zhruba max do týdne, ale to jsem byla asi moc optimista :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.17 11:21

Bohužel to u těch státních institucí není neobvyklé. Já čekala asi 3 týdny na výsledky místa referenta na jednom úřadu městského obvodu. Z asi 40 lidí, co psali testy, jsem postoupila mezi 5. Pohovor s námi pěti v jeden den, výsledky za tři týdny. :zed: Nechápu. Navíc jsem se pak dozvěděla, že už stejně měli rozhodnuto více méně dopředu. Takže tři týdny člověka blokují a nervují, aby mu pak sdělili, že neuspěl.

• Nahlásit
  • Citovat
16.3.17 11:25
@Anonymní píše:
Bohužel to u těch státních institucí není neobvyklé. Já čekala asi 3 týdny na výsledky místa referenta na jednom úřadu městského obvodu. Z asi 40 lidí, co psali testy, jsem postoupila mezi 5. Pohovor s námi pěti v jeden den, výsledky za tři týdny. :zed: Nechápu. Navíc jsem se pak dozvěděla, že už stejně měli rozhodnuto více méně dopředu. Takže tři týdny člověka blokují a nervují, aby mu pak sdělili, že neuspěl.

Já každý den vyhlížím pošťačku a nic :nevim: taky jsem z toho vynervovaná, stojím o to místo a mám strach jestli to nebylo dopředu domluvené a nedělám si marné naděje :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
16.3.17 11:28
@Růžový motýl píše:
Ahoj, měla bych dotaz jak dlouho jste čekali na výsledek výběrového řízení na Finanční úřad? Dostala jsem se mezi tři nejlepší a už dva týdny čekám na výsledek a stále nic :zed:. Máte někdo podobnou zkušenost?

Asi bych tam zavolala a zeptala, kdyby měli řeči, tak bych řekla, že to potřebuji vědět kvůli případné další nabídce zaměstnání..třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
16.3.17 11:30
@Anonymní píše:

Sice se to asi nemá říkat, ale ono to tak je více než často… když to vidím u nás na MěÚ :poblion: :poblion: Jinak já výsledky měla asi za týden, ale bylo to na nižší pozici, na kterou jsem nakonec nenastoupila :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.17 11:35

Držím ti palce :palec:
Ale upřímně říkám, že mně to vzalo všechny iluze i chuť hlásit se někdy do výběrek na úřady. :(
Z testů dokázali vybrat do úzkého výběru 5 lidí do tří dnů, ale po pohovoru jsem čekala tři týdny. Navíc na tom pohovoru jsem měla pocit, že je ani nezajímám, prostě jen formalita, aby už to měli za sebou. Navíc jsem šla na řadu poslední a s hodinovým zpožděním z jejich strany. Takže už toho měli dost, měli vybráno a já měla jsem pocit, že jsem tam jen do počtu a „křoví“.
Neříkám, že tak to je všude, ale já mám bohužel tuto zkušenost. :(

• Nahlásit
  • Citovat
1535
16.3.17 11:35

Já se hlásila na úřad, na pohovoru mi bylo řečeno, že příští týden zavolají, pokud uspěji, nebo mi jen pošlou poštou vyrozumění, pokud mě nevezmou. Opravdu do týdne volali. Je možné, pokud to trvá déle, že si vybrali někoho jiného, a ten se rozhoduje, jestli to vezme nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 11:36

@lilith1 počkám ještě chvíli a pak se asi zeptám co se děje :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 11:40
@Anonymní píše:
Držím ti palce :palec:
Ale upřímně říkám, že mně to vzalo všechny iluze i chuť hlásit se někdy do výběrek na úřady. :(
Z testů dokázali vybrat do úzkého výběru 5 lidí do tří dnů, ale po pohovoru jsem čekala tři týdny. Navíc na tom pohovoru jsem měla pocit, že je ani nezajímám, prostě jen formalita, aby už to měli za sebou. Navíc jsem šla na řadu poslední a s hodinovým zpožděním z jejich strany. Takže už toho měli dost, měli vybráno a já měla jsem pocit, že jsem tam jen do počtu a „křoví“.
Neříkám, že tak to je všude, ale já mám bohužel tuto zkušenost. :(

Tak to mě mrzí :( právě já jsem z toho pohovoru měla dobrý pocit, byli na mě milý a bylo to fajn, asi záleží úřad od úřadu jací tam sedí lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 11:45

@enyf tak to mě neříkali, jen že přijde jedno vyrozumění a když se dostanu mezi ty tři nejlepší tak druhé. Moc jsi mě teda nepotěšila :,( budu doufat, že to není můj případ, jak se říká naděje umírá poslední

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
16.3.17 11:49

Hele, nevzdávejte to s těmi úřady, taky jsem narazila na nějaké zvláštní pohovory. Na jednom mě totálně dusili, a ačkoli jsem se při studiu zaměřovala přímo na to, co dělali, tak vybrali někoho úplně jiného. Na další pohovor nedorazil budoucí nadřízený, který měl vést pohovor, a tak to za něj vzala potenciální kolegyně. To mi bylo hned jasný, že to nevyjde. No, nevzali mě, a pak se situace na trhu práce zlepšila a těch pozic, na které jsem se hlásila, tam teď mají hromadu volných. Na dalším jsem čekala dva měsíce na pozvání na pohovor.
Pak jsem se na jeden úřad dostala a známí za mnou chodili a ptali se, jestli to bylo nějak přes protekci. Nebylo a nemusí být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
16.3.17 11:53
@Růžový motýl píše:
@enyf tak to mě neříkali, jen že přijde jedno vyrozumění a když se dostanu mezi ty tři nejlepší tak druhé. Moc jsi mě teda nepotěšila :,( budu doufat, že to není můj případ, jak se říká naděje umírá poslední

Jo, to je jiná situace, my to „druhé vyrozumění“ dostali hned, protože jsme na pohovoru byli jen tři a všichni jsme se dostali mezi tři nejlepší :-D Ale nechápu, co by mělo být v tom vašem prvním vyrozumění. Podle mě jedno bude protokol o přijímacím řízení, kde se určí, kdo byl mezi třemi nejlepšími, a to druhé rozhodnutí o přijetí nebo vyrozumění o nepřijetí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
16.3.17 12:00

Děvčata, ono se často stává, že z pohovorů neodpovídají vůbec:) Vy si tam dojdete osobně, ztratíte tím pul dne čas, projedete svoje peníze a oni? Ani je nenapadne, že by napsali email, děkujeme, nemáme zájem. Neříkejte mě nikdo, že nemají minutu času, aby někomu poslali e-mail, že o něho nestojí. Navíc ty svoje fráze jenom kopírují, max. tam napíšou jméno a odešlou. Klasika, se..rou na vás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama