Větší hlavička ve 22. týdnu, ale pořád ještě v normě

3138
12.10.10 09:52

Vetší hlavička ve 22tt ale pořad jeste v norme

dpbry den prosim o radu nebo spise o zkusenosti uz jsem jednou zakladala podobne tema ale moc holek se mi neozvalo,tak jsem mozna mela spatny nazev.byla jsem na velkem ultrazvuku a mozkove komory mam 10 a 9 mm hlavicka 202mm porad je to v norme ale na horní hranici tak musim 18,10 jeste n kontrolu,nemate s tim nekdo zkusenosti?? mam samozrejme strach.dekuji za info a hezky den :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5173
12.10.10 10:08

já měla u Honzíka celý těhu,že má hlavičku moc velkou atd. velkou jí fakt měl,ale žádné následky a porod taky brnkačka, u nás byla těsně nad hranicí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3138
12.10.10 10:23

****a hlidaly te cele tehu??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1435
12.10.10 11:12

AHOJ kkattty,si nevím ty rozměry hlavičky v těhotenství,ale doktor mi taky říkal že máme velkou hlavičku a taky tělíčko oproti nožičkám.Ale bylo vše v pořádku.narodil se mi trošku obřík 4050gr a 52cm.hlavičku měl 36cm.Porod nic moc,15hod normální,ale nakonec sekce.ale je v pořádku a zdravej.Tak držím palečky a neboj.Vše dopadne dobře :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
merett
12.10.10 11:24

taky jsme měli pořád větší hlavičku, nevím o kolik, ale říkali nám to už od 20tt. Pokud je to v norme tak bych se tim nestresovala, ono to měření na utz je takovy pofiderní…

  • Citovat
  • Upravit
neczuz
12.10.10 12:15

Tom měl už v těhotenství velkou hlavu a má jí do teď. :mrgreen: Blbě se mu oblékají věci přes hlavu ale jinak je vše OK.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty