Co znamená nápis vhodné pro vegany!!!

Trojánková
18.2.10 11:08

Vhodné pro vegany!!!

:nevim: Mám takovou blbou otázku,ale nevím co to slovo znamená.Co to znamená když je napsáno vhodné pro vegany?Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.2.10 11:10

Vegani jsou odnož vegetariánů. Jsou to ti vegetariání, kteří kromě masa nejí ani vajíčka a nepijou mlíko. Zkrátka nepozřou nic, co je živočišného původu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26603
18.2.10 11:11

Je to pro lidi, kteří nepoužívají žádné zvířecí produkty - maso, mléko, vejce apod. Samozřejmě jde třeba i o kožené výrobky a tak. Stačí takhle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.10 11:19
Tinuvien píše:
Je to pro lidi, kteří nepoužívají žádné zvířecí produkty - maso, mléko, vejce apod. Samozřejmě jde třeba i o kožené výrobky a tak. Stačí takhle?

No na to jsem zapomněla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Trojánková
18.2.10 11:28

Děkuji,je to napsané i u pracího prášku,tak mě to právě zajímalo. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
7601
18.2.10 12:41

Že by se vegani místo masa živili pracím práškem? :lol: Zrovna na takovým produktu mi to přijde dost zcestný :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
18.2.10 12:52
Erian píše: Že by se vegani místo masa živili pracím práškem? :lol: Zrovna na takovým produktu mi to přijde dost zcestný :mrgreen:

Zcestný to není. Prostě chtějí vědět, zda ten prací prášek neobsahuje živočišné složky. Protože je nejedí, neoblíkají se do nich ani je nepoužívají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.12 19:53

Vegani prací prášky fakt nejí..

Na pracím prášku a případně drogerii je to psáno, aby bylo vidět, jestli byl prostředek testován na zvířatech. Vegani jsou totiž velmi obezřetní k živým tvorům a nerespektují ani tento druh zvířecí šikany. Proto jsou Vegan friendly třeba i prací prášky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
4.2.17 22:48
@Trojánková píše: Mám takovou blbou otázku,ale nevím co to slovo znamená.Co to znamená když je napsáno vhodné pro vegany? Děkuji

Znamená to, že výrobek je o 50 % dražší. Nic jiného, protože běžný člověk nemá šanci poznat rozdíl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama