Vhodný podsedák do Fabie 1

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
23081
29.6.15 21:04

@Blair111 Viděla jsem u známých v autě verzi podsedáku, že na zip byla přidělávací ta opěrná zádová část, tudíž to vypadalo jako autosedačka, ale zipem se odepnul spodek a bylo to skladné… Otázkou ale je, zda by to šlo do Fabie, oni to měli ve Focusu :nevim: :think:

  • načítám...
12921
29.6.15 21:04

@Blair111 Mámě jsem na případ kdyby sedačku potřebovala pořídila sedačku po někom, kde vim její historii. Stála mě 1000 a mam jistotu, že to je sedačka

  • načítám...
14110
29.6.15 21:08

Myslím, že třeba maxi cosi rodi se dá taky rozložit na podsedák a opěrku…

  • načítám...
lucenka
29.6.15 21:10

@Blair111 měří dcera alespoň 135 cm? Ve školce asi těžko. Podsedak je až od té výšky kvůli vedení pásu. Přemýšlej, co při nehodě udělá pás, když povede přes krk http://www.uamk.cz/…a-ve-vozidle

  • Upravit
39
29.6.15 21:13

No Focus je o dost větší. Ale děkuji

  • načítám...
39
29.6.15 21:14

Děkuji mrknu na ně, to je taky dobrá značka.

  • načítám...
lucenka
29.6.15 21:22

@Blair111 za podsedák dokonce můžeš dostat pokutu, protože jím u predskolaka budeš porušovat zákon http://www.mamanamaterske.cz/…vdu-zakazane

  • Upravit
12921
29.6.15 21:22

@Krrysa většina sedaček se dá rozložit na podsedák a zadovou opěrku

  • načítám...
39
29.6.15 21:24

Myslím, že tady u nás na vesnici od nikoho pokutu dostávat nebudu :lol:

  • načítám...
39
29.6.15 21:29

Je to zpráva z roku 2012…myslím, že to nebude aktuální, ale samozřejmě může být. Každopádně i přes to mě to neodradí si podsedák koupit i když ještě nevím jaký, asi opravdu budu muset zajít do obchodu.

  • načítám...
lucenka
29.6.15 21:34
@Blair111 píše:
Je to zpráva z roku 2012…myslím, že to nebude aktuální, ale samozřejmě může být. Každopádně i přes to mě to neodradí si podsedák koupit i když ještě nevím jaký, asi opravdu budu muset zajít do obchodu.

Zákon se nezměnil, stačí hledat ;)

  • Upravit
39
29.6.15 21:36

Já věřím, že to za mě vyhledáte :lol: Děkuji ;)

  • načítám...
brko
29.6.15 22:08

@lucenka pani uz je proste rozhodnuta, resp. umanuta.. neres to. nekteri nejsou proste pripustit jinou moznost a ve finale ze sebe udelaji obet. :)

  • Upravit
lucenka
29.6.15 22:10
@brko píše: ®lucenka pani uz je proste rozhodnuta, resp. umanuta.. neres to. nekteri nejsou proste pripustit jinou moznost a ve finale ze sebe udelaji obet. :)

To jo, spíš to třeba odradí nějakou jinou maminku, která bude nad podsedákem uvažovat. Proto jsem to sem hodila.

  • Upravit
14110
30.6.15 08:53

Holky, podsedák stojí 1500 kč? včera v tescu jsem je viděla za 300 a vzhledem k tomu, že nemá žádnou ochrannou zonu, polstry, nic, všechny podsedáky jsou úplně stejně na prt a i kdyby byly ze zlata, jsou při bouračce úplně na ho*no, tak je snad úplně jedno, kolik stál, ne? ve svý podstatě, když dám dítěti pod zadek kus plastu nebo polystyrenu, funkce stejná, ne? :mrgreen:

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala