Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@Blair111 Viděla jsem u známých v autě verzi podsedáku, že na zip byla přidělávací ta opěrná zádová část, tudíž to vypadalo jako autosedačka, ale zipem se odepnul spodek a bylo to skladné… Otázkou ale je, zda by to šlo do Fabie, oni to měli ve Focusu
![]()
@Blair111 Mámě jsem na případ kdyby sedačku potřebovala pořídila sedačku po někom, kde vim její historii. Stála mě 1000 a mam jistotu, že to je sedačka
Myslím, že třeba maxi cosi rodi se dá taky rozložit na podsedák a opěrku…
@Blair111 měří dcera alespoň 135 cm? Ve školce asi těžko. Podsedak je až od té výšky kvůli vedení pásu. Přemýšlej, co při nehodě udělá pás, když povede přes krk http://www.uamk.cz/…a-ve-vozidle
@Blair111 za podsedák dokonce můžeš dostat pokutu, protože jím u predskolaka budeš porušovat zákon http://www.mamanamaterske.cz/…vdu-zakazane
@Krrysa většina sedaček se dá rozložit na podsedák a zadovou opěrku
Myslím, že tady u nás na vesnici od nikoho pokutu dostávat nebudu ![]()
Je to zpráva z roku 2012…myslím, že to nebude aktuální, ale samozřejmě může být. Každopádně i přes to mě to neodradí si podsedák koupit i když ještě nevím jaký, asi opravdu budu muset zajít do obchodu.
@Blair111 píše:
Je to zpráva z roku 2012…myslím, že to nebude aktuální, ale samozřejmě může být. Každopádně i přes to mě to neodradí si podsedák koupit i když ještě nevím jaký, asi opravdu budu muset zajít do obchodu.
Zákon se nezměnil, stačí hledat ![]()
@lucenka pani uz je proste rozhodnuta, resp. umanuta.. neres to. nekteri nejsou proste pripustit jinou moznost a ve finale ze sebe udelaji obet. ![]()
@brko píše: ®lucenka pani uz je proste rozhodnuta, resp. umanuta.. neres to. nekteri nejsou proste pripustit jinou moznost a ve finale ze sebe udelaji obet.
To jo, spíš to třeba odradí nějakou jinou maminku, která bude nad podsedákem uvažovat. Proto jsem to sem hodila.
Holky, podsedák stojí 1500 kč? včera v tescu jsem je viděla za 300 a vzhledem k tomu, že nemá žádnou ochrannou zonu, polstry, nic, všechny podsedáky jsou úplně stejně na prt a i kdyby byly ze zlata, jsou při bouračce úplně na ho*no, tak je snad úplně jedno, kolik stál, ne? ve svý podstatě, když dám dítěti pod zadek kus plastu nebo polystyrenu, funkce stejná, ne? ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat