Vícerčata v rodině

Anonymní
11.11.19 17:34

Vícerčata v rodině

Moje matka i otec jsou z dvojčat (
oba dvojvaječné). Můj otec má 2 sestry ( moje tety) dvojčata ( taky dvojvaječné) a jedna z těch tet má jednovaječné dvojčata. Jak velká je pravděpodobnost, že je budu mít taky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1777
11.11.19 17:35

Přesně 19,82%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 17:37
@skorotehotna píše:
Přesně 19,82%

Di do háje 🖕

• Citovat
  • Nahlásit
36
11.11.19 17:47

Ahoj, jsem z dvojvajecnych dvojcat (mam bratra), v rodine mame dalsi dvoje jednovajecna (z tatovi strany). Sama jsem ted tehotna a cekam jednovajecna dvojcata. Poceti ihned do 14-ti dnu po vysazeni antikoncepce. Doktor rikal, ze to spise udava zena nez ta muzska strana. Taky to mohla byt superovulace po vyzazeni HA po 13-ti letech poctiveho brani :D Ale muze to byt spise nahoda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
11.11.19 17:53
@Anonymní píše:
Di do háje 🖕
8o :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53306
11.11.19 18:02

Pokud je tvoje máma z dvojvaječných dvojčat, pravděpodobnost to o něco zvyšuje, ostatní vliv nemá. Chtěla jsem hodit konkrétní čísla, ale když se tu za ně posílá do háje… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20209
11.11.19 18:21
@Anonymní píše:
Di do háje 🖕

Jsi si jistá, že by ses už měla množit? Zralá na to ještě evidentně nejsi… Jinak pravděpodobnost je jen něco málo větší než u běžné populace. Pokud chceš vědět jak jsi na tom, zajdi na gynekologii, aby ti zjistili počet dozrávajících folikulů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24967
11.11.19 18:28
@Janli píše:
Jsi si jistá, že by ses už měla množit? Zralá na to ještě evidentně nejsi… Jinak pravděpodobnost je jen něco málo větší než u běžné populace. Pokud chceš vědět jak jsi na tom, zajdi na gynekologii, aby ti zjistili počet dozrávajících folikulů.

předpokládám, že cifra 19,82 je výstřel jízlivosti, nikoli seriozní statistika ;) Zřejmě to tak vnímá i zakladatelka a patřičně rázně reagovala :think: Proč by se kvůli tomu neměla množit? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 21:40
@Janli píše:

Proč bych se nemohla množit? Co to má co společného s moji odpovědí ať jfe někdo do háje? 😂

• Citovat
  • Nahlásit
20209
11.11.19 22:41
@Anonymní píše:
Proč bych se nemohla množit? Co to má co společného s moji odpovědí ať jfe někdo do háje? 😂

Ty se tady zeptáš na pravděpodobnost, která nejde vyčíslit, otázku nejde relevantně zodpovědět a když se tu někdo pokusí o vtip, tak ho vyfakuješ. To je opravdu chování dospělého člověka. Nehledě na to, že si ani neumíš přečíst pravidla diskuzí a dodržovat je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 23:17

@Janli tak třeba ty pravidla nečetlas Ty nebo dotyčný, kterého jsem vyfakovala, treba jsem taky udělala pokus o vtip :nevim: ;).. Nezlob se na mě, nepřišla jsem se hádat ale číst si odpovědi na dané téma. Krásný večer :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
1777
12.11.19 10:42

Tady je krasne vidět, ze bez slušného jednání se nedostaneš nikam, ani k odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat