Vídeň - jet letos?

Anonymní
19.11.15 09:14

Vídeň - jet letos?

Ahojky všem, co myslíte, do jaké míry je letos nebezpečné navštívit adventní Vídeň? :) s ohledem na to, co se děje ve světě? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23398
19.11.15 09:20

A co třeba do Brna nebo Prahy, tam se nebojíš? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 09:22

No, když už i ten dotaz píšeš jako anonym, tak jsi asi dost paranoidní, takže radši nejezdi :mrgreen:
Já bych teda nejela. Ale popravdě, já jsem v tomhle fakt magor, takže já už se bojím na nákupy i v Praze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 09:27

@Antonie Bolavá no, popravdě mě Praha připadá stejně riziková jako Vídeň… Brnu se bohužel nevyhnu, žiju tady :D

• Nahlásit
  • Citovat
5943
19.11.15 09:28

Tak pokud takovouhle otázku píše anonym (že @Antonie Bolavá ;) ) tak doporučuji zůstat doma a nejet ani do sousedního města a pro jistotu si na zahradě vykopat protiatomovej kryt

a na blbou otázku odpověď ještě blbější protiotázkou: „a co kdybyste se mentálně vrátila o 14 dnů zpět. Taky byste se ptala, zda je bezpečné jet do Paříže? když rok předtím tam byl útok?“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.11.15 09:29
@Anonymní píše:
@Antonie Bolavá no, popravdě mě Praha připadá stejně riziková jako Vídeň… Brnu se bohužel nevyhnu, žiju tady :D

To bych se odstěhovala, hodně rychle :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 09:32

Vlastně nevím, proč jsem se ptala, když jsem stejné odpovědi čekala :) já byla rozhodnutá jet, ale někdo mi řekl, že by nejel a až na to konto jsem začala nad tím přemýšlet :) tak jakoby nic, další komentáře netřeba :)

• Nahlásit
  • Citovat
23398

Ježíš, bydlim ve evropsky metropoli, myslis, že jsme zabarikádovali v bytě a nevychazime? Lidi neblbnete..

Příspěvek upraven 19.11.15 v 09:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19181

Rozhodně bych jela :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.11.15 09:34

Do Vídně bych jela. My jedeme v březnu na lyže do Francie, chtěli jsme si udělat romantiche cestu přes Paříž, to si možná rozmyslíme, ale do Vídně bych jela a závidím ti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 09:35

Nebyli jsme dva roky a příští rok už budeme mít mimčo a penízků asi moc navíc nebude, tak jsme chtěli jet letos, ještě ve dvou :lol: takže teď už jen přestat zvracet a můžeme vyrazit :D

• Nahlásit
  • Citovat
19181
19.11.15 09:35
@radkka píše:
Do Vídně bych jela. My jedeme v březnu na lyže do Francie, chtěli jsme si udělat romantiche cestu přes Paříž, to si možná rozmyslíme, ale do Vídně bych jela a závidím ti.

A my jsme se švagrovou týden před tím než se to stalo objednali a zaplatili výlet do Paříže na začátek února :pankac: :mrgreen: Pořád se děsně těším a nikdo mi radost kazit nebude :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
19.11.15 09:36

Další útok jistě přijde - tipl bych si znovu Paříž, pak Londýn a Frankfurt/Kolín n. R./Berlín a možná Brusel.
Všechna další evropská města považuji za méně pravděpodobná.

USA nepočítám - jednak mne to nezajímá a jednak tam považují za terorismus úplně všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.11.15 09:37
@Kikuška90 píše:
A my jsme se švagrovou týden před tím než se to stalo objednali a zaplatili výlet do Paříže na začátek února :pankac: :mrgreen: Pořád se děsně těším a nikdo mi radost kazit nebude :cert: :cert:

Já jsem posera :oops: Já bych se tak bála, že bych si to ani neužila :mrgreen: Ale já jsem pesimista od přírody 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 09:38

@radkka můj člověk :lol: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie