Zrušení paušálu O2

515
18.11.15 20:31

zrušení paušálu o2

Ahoj, prosim poradte. Zjistila jsem že provolám daleko víc s paušálem než bez něj, takže bych to chtěla zrušit, objednávala jsem ho 13.01.2014 takže by to mělo být 2 roky za chvíli, prosím jak postupovat při zrušení, chtěla bych si číslo nechat a předělat na kredit, jde to vůbec? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5812
18.11.15 20:39

Nejlepší je jim zavolat, nebo si tam zajít osobně… říct a udělat ti to musí, mě přenášeli číslo z vodafone do tmobile, takže v jedné síti by to nemusel být problém, pokud vůbec bude potřeba měnit simku…ale rádi to nedělaj 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1004
18.11.15 20:39

@quanavera určitě to jde. Stačí zavolat na o2 a tam ti vše poradí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teckaa
18.11.15 20:42

Taky chci od ledna prejit z nekolikaleteho pausalu na kredit. dokonce mi dnes volal kdosi z TMobile, a nabizel, at k nim prejdu.. neuveritelny boj o zakaznika… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1004
18.11.15 20:46

@teckaa taky mi minulý týden volali :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
18.11.15 21:00

Já si myslím ale, že je to krok zpět a že se ti ta nesvoboda sakra bude zajídat - s kreditem platíš každou minutu přímo krvavě…

Bych si spíš našla nějaký levnější paušál, myslím že u sazky jsem viděla dobrou cenu, no prostě se poštourat na netu, ale do kreditu bych fakt nešla a už vůbec ne z paušálu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 21:10

Hodně štěstí a pevné nervy! Já jsem se rozhodla, že taky zruším. Blížil se konec smlouvy, tak jsem skočila do O2. Nejdřív vydatná masáž, proč nekončit včetně super levného tarifu pro speciální zákazníky. Pak teda ok ukončíme. Vytiskli mi papír o ukončení, které bude za 42 dní!!! Do té doby mi samozřejmě běží paušál, který musím zaplatit. A aby toho nebylo málo, tak jsem u nich měla přeplatek. Tak jsem dostala info, že to nejde hned mi ho vrátit. Že mám přijít až daných 42 dní vyprší. Tak jsem přišla. Opět masáž ať si radši pořídím nový tarif a přeplatek využiji:-) Pak ok vrátíme. Ale ne hned. Musíme se na to kouknout a buď vám to pošleme na účet nebo složenkou. Peníze stále ještě nemám… Pozn.to s penězi jsem řešila v pondělí, tak jim dávám ještě čas :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5892
18.11.15 21:16

Holky a nevíte, když ten den zruším číslo jestli už ten den bude zrušené a mimo provoz?
Nebo jak dlouho to potrvá?
Taky se chystám rušit paušál. A chci rovnou zrušit i to číslo a nemět s O2 už nic společného.

Mám cca už dva roky simku Tesco mobile, kde jsou občas slevové kupony. Např. při dobití za 300 Kč sleva 50 Kč,
takže zaplatím 250 Kč a mám 600 Kč kreditu + volání a sms v rámci Tesco mobile na měsíc zdarma.

Prostě super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5892
18.11.15 21:17
@Marketa_vr píše:
Hodně štěstí a pevné nervy! Já jsem se rozhodla, že taky zruším. Blížil se konec smlouvy, tak jsem skočila do O2. Nejdřív vydatná masáž, proč nekončit včetně super levného tarifu pro speciální zákazníky. Pak teda ok ukončíme. Vytiskli mi papír o ukončení, které bude za 42 dní!!! Do té doby mi samozřejmě běží paušál, který musím zaplatit. A aby toho nebylo málo, tak jsem u nich měla přeplatek. Tak jsem dostala info, že to nejde hned mi ho vrátit. Že mám přijít až daných 42 dní vyprší. Tak jsem přišla. Opět masáž ať si radši pořídím nový tarif a přeplatek využiji:-) Pak ok vrátíme. Ale ne hned. Musíme se na to kouknout a buď vám to pošleme na účet nebo složenkou. Peníze stále ještě nemám… Pozn.to s penězi jsem řešila v pondělí, tak jim dávám ještě čas :-)

8o a to jsi rušila jen paušál nebo rovnou tel. číslo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
18.11.15 21:20

Takový malý typ při rušení paušálu. Když se ruší předčasně, platí se penále takže během smlouvy se nedá končit bez zásahů do peněženky, ale co lze je přecházet z paušálu na jiný paušál. Čili z drahého na nejlevnější a pak jej lze zrušit levně i v době trvání smlouvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50190
18.11.15 21:27

Vzhledem k tomu, kolikátého je, tak ty neruš paušál, ale běž oznámit, že se smlouva nebude už prodlužovat. Stejně to bude trvat stejně dlouho a nebudeš za to muset platit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50190
18.11.15 21:28
@Caitlyn píše:
Holky a nevíte, když ten den zruším číslo jestli už ten den bude zrušené a mimo provoz?
Nebo jak dlouho to potrvá?
Taky se chystám rušit paušál. A chci rovnou zrušit i to číslo a nemět s O2 už nic společného.

Mám cca už dva roky simku Tesco mobile, kde jsou občas slevové kupony. Např. při dobití za 300 Kč sleva 50 Kč,
takže zaplatím 250 Kč a mám 600 Kč kreditu + volání a sms v rámci Tesco mobile na měsíc zdarma.

Prostě super.
Číslo se zruší, až ti skončí smlouva, určitě ne hned v den podání výpovědi.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5892
18.11.15 21:42
@Tunrida píše: Číslo se zruší, až ti skončí smlouva, určitě ne hned v den podání výpovědi.

Mám v úmyslu tam zajít a zrušit to. Počítám s tím, že budu platit 20% z každého měsíce do konce smlouvy.

Tak snad by to měli zrušit hned?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
18.11.15 21:55
@redbulka píše:
Já si myslím ale, že je to krok zpět a že se ti ta nesvoboda sakra bude zajídat - s kreditem platíš každou minutu přímo krvavě…Bych si spíš našla nějaký levnější paušál, myslím že u sazky jsem viděla dobrou cenu, no prostě se poštourat na netu, ale do kreditu bych fakt nešla a už vůbec ne z paušálu.

U mě je problém platit včas, proto by byl pro mě lepší ten kredit i kvůli tomu že já opravdu nevolám moc neprovolám ani i ty jejich nejnižší paušály.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50190
18.11.15 22:10
@Caitlyn píše:
Mám v úmyslu tam zajít a zrušit to. Počítám s tím, že budu platit 20% z každého měsíce do konce smlouvy.Tak snad by to měli zrušit hned?

Každá smlouva má svoji výpovědní lhůtu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama