Viróza nebo zoubky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Spee
Závislačka 3538 příspěvků 01.09.11 21:48
viróza nebo zoubky?

Ahoj maminky,
mám ročního syna a má už 12 zoubků,chybí jen špičáky a trojky..poslední 2dny má ale jen mírně zvýšenou teplotu a hustou zelenou stolici.Když jsme byli u dr.dala nám biopron,po kterém vlastně ta stolice zezelenala,jinak ji měl normální a řekla nám,že je to viróza,která teď řádí ve vzduchu.Mně ale spíš přijde,že to je zubama,furt slintáme a koušeme do všeho.Jen se mi prostě nelíbí to kakání..myslíte,že to může být tím biopronem??Jinak je malej v pohodě,nechová se nějak jinak,není unavený,hraje si,směje se…přijde mi,že víc papká a chce víc kojit… :nevim:Dva dny jsem mu dávala dietní jídlo,rýži,vařenou mrkev,banán.. poraďte prosím..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
suik
Extra třída :D 14857 příspěvků 01.09.11 21:52

já jsem měla nedávno něco podobnýho, tak jsem nevěděla, jestli zub, nebo viróza, nebo spíš viróza ze zubu, jsou taky v tomto období k bacilům náchylnější…měla ale jen rýmu a trochu pokašlávala, zvýšená teplota. Za ten týden to odeznělo, nic extra jsem s tím nedělala…

takže si myslím, že upraveným jídlelníčkem a rámci možností léčebným klidem se to určitě srovná za chvilku taky.

biopron teda neznám…

miriskaw
Kelišová 6368 příspěvků 01.09.11 22:02

ahoj,taky s tím teď bojujem :-(

Malá má už 3den průjem-ke konci dne už jen taková „voda“ se zbytky jídla.Zadeček má jak rajče.

Taky nám rostou špičáky(je jí 21m) tak ji dávám Laktobacílky a snažím se dávat míň jogurtů,mlíka a tak.
Jinak si hraje,směje se,ale z toho je ve vteřině protivná,nic ji nebaví…teplotu nemá vůbec.
Když jsem ji dásna namazala Mundisalem byl klid,tak vím,že to jsou zoubky.

Ať je vám brzy líp :hug:

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 01.09.11 22:08

Jej,tak koukám,že v tom nejsme sami…
moc díky za odpovědi,uklidnily jste mě,protože já jsem ze všeho hned hrozně vyjukaná..Maty je moje první dítko,takže občas prostě tápu :-)
My mažeme calgelem,ale vždycky mě teda kousne skoro do krve :-/ ale zabírá,to je hlavní
Mirisko: ať je vám taky lépe!!! :kytka:

suik
Extra třída :D 14857 příspěvků 01.09.11 22:12

když se nad tím zamyslím, tak kadí jak lion už docela dlouho… :nevim:

dneska to píšu asi postý :wink: , dobrý jsou homeopatika (chamomila), na tu kombinaci viróza/zub/ teplota jsou taky dobrý virbucol čípky, taky homeopatikum…

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 02.09.11 08:51

Chamomilu máme taky,ale mně přijde,že líp zabírá ten gel..nebo,když už má horečku,tak nurofen :think: ale moc do něj tyhle léky cpát nechci,spíš tu přírodní léčbu.No,uvidíme,co z toho bude,ráno kadil normoš,ale zas ta barva 8-o

eviliska
Extra třída :D 14020 příspěvků 02.09.11 10:59

Může to být spíše zoubkama. Když prví rostly zuby ,tak měla vždycky průjem. Biopron jsou myslím probiotika - pokud nemá vyloženě průjem , nechala bych tomu volný průběh.
p.s.: nejedl náhodou špenát? :dance: :lol: :lol: :lol:

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 02.09.11 20:43

Evilisko: právě,že špenát jsme nejedli,ani já,ani Maty,takže mi to přijde divný..no co už,snad zoubky,dnes kadil třikrát,ale průjem to nebyl..možná,když beru i já lactobacily,tak se to v odrazí v kojení a má prostě takový kadění :-) uvidím,ono se to nějak upraví.Doufám :-)

eviliska
Extra třída :D 14020 příspěvků 05.09.11 08:19

tak co? Už jste v pohodě??? :think:

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 05.09.11 11:07

čauky,už je to dobrý :-) díky za optání :kytka:

miriskaw
Kelišová 6368 příspěvků 05.09.11 11:33

Tak to vám závidím :cry: u nás pořád děs :roll:
sice už to není průjem,ale takové tužší,ale i 5× denně :zed: :zed:

eviliska
Extra třída :D 14020 příspěvků 05.09.11 11:40

miri: a zkusila jsi nějaké probiotika??? Celkem rychle to upravuje stolici :palec:
Přeji rychlé uzdravení nebo nové zoubky :mavam:

miriskaw
Kelišová 6368 příspěvků 05.09.11 11:44

Dávám Laktobacilky víc nic nesmíme :-(
snad už brzy vylezou
Děkuju :hug:

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 05.09.11 12:31

Mirisko: a co ten biopron?Jsou to probiotika v prášku,dáš do mlíčka,nebo do čaje,může se zamíchat i do jídla a paxe kakaní upraví..nám to pomohlo,teda myslím,že to bylo ono..

miriskaw
Kelišová 6368 příspěvků 05.09.11 13:27

To nevím.Malá má nevýhodu,že je „nemocná“ a každý takový přípravek musím první probrat s kardioložkou jestli to může nebo ne.Ale jestli se ji to neupraví po laktobacilkách zavolám ji a uvidíme.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >