Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Netrapila bych chudaka miminko v dzinach a na boty bych se taky vykaslala. Muj syn byl v 10mesicich na svatbe v letnim overalu „a la oblek“ (kratky rukav,kratke nohavice) a y holyma nohama,ani ponozky nemel. A vsichi chvalili, jak je vyfesakovany. Spis bych se soustredila na to,aby mu to obleceni bylo pohodlne a neprorval to tam.