Vítání občanků - miminko v džínách?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3832
19.6.18 22:04

@stinga nojo, náš tatínek je číslo :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10461
20.6.18 02:38

Netrapila bych chudaka miminko v dzinach a na boty bych se taky vykaslala. Muj syn byl v 10mesicich na svatbe v letnim overalu „a la oblek“ (kratky rukav,kratke nohavice) a y holyma nohama,ani ponozky nemel. A vsichi chvalili, jak je vyfesakovany. Spis bych se soustredila na to,aby mu to obleceni bylo pohodlne a neprorval to tam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková