Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Nejdřív se to objevilo na pakobylce u zadečku a teď i na strašilce ale u hlavi je to zelené a chvílemi to splaskne a pak zas nafoukne. Bojím se abych z toho neměla nemocný děti
To jsem zvědavá, co zjistíš. Pakobylky jsem měla několik let, ale tohle jsem neviděla. Nějakej cizopasník to bude.
@Paní Bubáková nevím zda je nemám pro jistotu zabít bojím se aby to nebylo nakažlivé
Nezabíjet😉vezmi je k veterináři, ten bude vědět, co to je za fujtajblíka😉
@Paní Bubáková píše: Více
Hlavně musí najít takového, co se specializuje i na hmyz, nebo co to je.