Nemoc u pakobylky a strašilky, nebo něco jiného?

3
1.11.24 17:01

Víte někdo co by to mohlo být není to nějaká nemoc?

Nejdřív se to objevilo na pakobylce u zadečku a teď i na strašilce ale u hlavi je to zelené a chvílemi to splaskne a pak zas nafoukne. Bojím se abych z toho neměla nemocný děti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.11.24 17:12

To jsem zvědavá, co zjistíš. Pakobylky jsem měla několik let, ale tohle jsem neviděla. Nějakej cizopasník to bude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
2.11.24 01:00

@Paní Bubáková nevím zda je nemám pro jistotu zabít bojím se aby to nebylo nakažlivé

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.24 07:24

Nezabíjet😉vezmi je k veterináři, ten bude vědět, co to je za fujtajblíka😉

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24785
2.11.24 12:13
@Paní Bubáková píše: Více

Hlavně musí najít takového, co se specializuje i na hmyz, nebo co to je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný