Voda v nové myčce

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Isia
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 21.08.19 21:16
voda v nové myčce

Dneska jsem si koupili novou myčku, a když jsem se podívala na filtry, zjistila jsem, že ve spodní vaně je voda, posvítila jsem si na myčku více a spodní část je znečištěná, jsou tam skvrny od vody jako by myčka byla používaná. Manžel říkal, že byla asi testovaná, ale přece myčka po testování nemůže být znečištěná. Filtr je taky trochu znečištěný od vodního kamene. A když je tam voda nemůže vana plesnivět? Jsem trochu z toho nesvá, těšila jsem se na novou myčku a teď jsem zklamaná. Je normální, že v novo koupené myčce je voda? Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 21.08.19 21:21

@Isia a tu myčku jste si domů přivezli originál zabalenou? My tedy v nové myčce žádnou vodu neměli a byla prostě nová, nepoužitá :think: Nebo jestli jste kupovali online, nepřeklikli jste se a nekoupili už použitou? U fungl nové mi teda přijde divné, že by jevila jakékoliv známky používání…

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 21.08.19 21:23

My tam taky zadnou vodu nemeli. Je to divny.

Venett
Kecalka 256 příspěvků 21.08.19 21:34

A není napsáno v návodu, že tam tu vodu může mít z testování? :thinking:

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 21.08.19 21:37

To se mi nezdá, řešila bych to s prodejcem.

Isia
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 21.08.19 21:43

V návodu jsem si ničeho nevšimla, nevím kde by bylo něco napsáno. Zabaleno bylo normálně folie atd. Manžel říká, že jsem divná, že to řeším, ale jsem z toho zmatená. Jde mi hlavně o to, aby někde mi něco nezačalo plesnivět a já pak myla nádobí ve špinavé vodě. Kupované přes net, ale nebylo napsáno, že jde o používané zboží.

milakorca
Kecalka 450 příspěvků 21.08.19 21:45

Já kupovala myčku dvakrát a pokaždé v ní byla voda, myslím, že je to ok :palec:

ivašot.
Echt Kelišová 8650 příspěvků 21.08.19 21:48

@Isia Chvíli jsem hledala na netu a není to prý nic neobvyklého. Opravdu se tak myčky zkouší.

tulipán
Závislačka 4989 příspěvků 21.08.19 21:51

Nedavno jsme kupovali a take tam byla voda.

ivašot.
Echt Kelišová 8650 příspěvků 21.08.19 21:52

Tohle je v mém návodu k myčce Miele

Elleník
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 21.08.19 21:53

My jsme měli taky v mycce vodu…

kubiks
Povídálka 43 příspěvků 21.08.19 21:54

Nic neobvyklého, myčky se opravdu testují a běžně v nich zůstanou stopy po vodě. Naopak je to dobrá známka, že je vše v pořádku, že byla vyzkoušena.

Venett
Kecalka 256 příspěvků 21.08.19 21:59
@Isia píše:
V návodu jsem si ničeho nevšimla, nevím kde by bylo něco napsáno. Zabaleno bylo normálně folie atd. Manžel říká, že jsem divná, že to řeším, ale jsem z toho zmatená. Jde mi hlavně o to, aby někde mi něco nezačalo plesnivět a já pak myla nádobí ve špinavé vodě. Kupované přes net, ale nebylo napsáno, že jde o používané zboží.

Jak plesnivět? Myčka je stavěná na vodu a při používání se v ní nějaká ta voda, podle mě, drží pořád :nevim:

Venett
Kecalka 256 příspěvků 21.08.19 21:59
@Isia píše:
V návodu jsem si ničeho nevšimla, nevím kde by bylo něco napsáno. Zabaleno bylo normálně folie atd. Manžel říká, že jsem divná, že to řeším, ale jsem z toho zmatená. Jde mi hlavně o to, aby někde mi něco nezačalo plesnivět a já pak myla nádobí ve špinavé vodě. Kupované přes net, ale nebylo napsáno, že jde o používané zboží.

Edit: zdvojený příspěvek :oops:

Isia
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 21.08.19 22:21

Děkuji, prošla jsem celý návod, ale o vodě po testování nic není napsáno. Tak snad to je z testování. Akorát mě zarazilo to znečištění.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama