Žebřík v koupelně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veru21
Nováček 4 příspěvky 20.08.19 19:40
Žebřík v koupelně

Ahoj, Řešíme topení v koupelně, podlahy jsou nové bez podlahového topení..
Chtěla jsem se zeptat jestli pouze žebřík vytopí koupelnu, jestli s tím máte zkušenost.
Nebo nějaké jiné řešení bez zásahu do podlahy?
Moc děkuji..

Reakce:
Nimie
Nadpozemská drbna 28346 příspěvků 20.08.19 19:43
@Veru21 píše:
Chtěla jsem se zeptat jestli pouze žebřík vytopí koupelnu, jestli s tím máte zkušenost.
Moc děkuji..

Pokud je správně dimenzovaný, tak vytopí, nicméně chlad od podlahy půjde vždy. My dávali teda do koupelny podlahové vytápění i když ve zbytku nebylo, jakýmkoliv jiným topením se koupelna musí zbytečně přetápět.

Kriss Tina
Extra třída :D 12190 příspěvků 20.08.19 19:43

Záleží jak máte velkou koupelnu, my máme mensi (tak 2×3m) a vytopi úplně v pohodě.

Bábrdl
Generální žvanilka 24616 příspěvků 20.08.19 19:44
@Veru21 píše:
Moc děkuji..

Asi záleží, jak je vlká a jak je silný.

My máme koupelnu asi 12 m, vysoké stropy, okno a žebřík ji rozhodně nevytopí.

Ale tam, kde jsem bydlela dřív, byla koupelna menší, líp zateplená a tam to vcelku šlo.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 20.08.19 19:49

Hlavne zalezi jak je velka. Jestli je vetsi jak komora do tech 6m2. Tak to asi zvladne. My mame nejak 20m2 a bez topeni to zebrik neda ani omylem, leda na to suseni rucniku :D

Ivan PPZ
Kelišová 5916 příspěvků 20.08.19 19:49

Tak dost záleží, kde se koupelna nachází- RD x BD, patro… někdy může jít zespodu teplo. Žebřík je schopen to vytopit, jenže nevíme, v jakém bytě, jakou teplotou vody se vytápí… Bez dalšího velkého zásahu jsou moderní infra panely.

boruvkay
Kelišová 5773 příspěvků 20.08.19 19:50

Tak já mám koupelnu ccca 12-13 m čtverečních, a mám tam obrovský žebřík a i podlahové topení, které ale nepoužíváme. V zimě nám ten žebřík absolutně stačí, ikdyž je obalen ručníky. Chce to mít správnou velikost žebříku…

Kiminkkka
Kecalka 499 příspěvků 1 inzerát 20.08.19 20:20

Mám koupelnu po rekonstrukci 3×3,5m bez podlahového topení a přístup je z chodby a žebřík by mi to nevytopil.. takže mám i klasický radiátor a žebřík používám na ručníky apod..

scentini
Závislačka 3685 příspěvků 20.08.19 20:22

Malou ano, velkou hure.

Bábrdl
Generální žvanilka 24616 příspěvků 20.08.19 20:26

Já třeba topný žebřík využívám výhradně na prádlo a ručníky. :think: Ale my máme obří koupelnu, s netěsnícím oknem a vysokými stropy…

Fazulina
Závislačka 4783 příspěvků 20.08.19 20:56

Ano, vytopí, ale je třeba na něm nemít ručníky, které teplo dost uberou. Pokud topíte kotlem a ne celodenně, tak zatopit hodně dopředu. Koupelnu máme tak 3×2m. Pořídila jsem na ten žebřík takový nástavec na pověšení ručníků a je to super.

Calendulka
Kecalka 432 příspěvků 20.08.19 23:15

Souhlas, že záleží na velikosti koupelny, taky zateplení domu, velikosti a typu oken v koupelně, zimomřivosti majitelů :) My máme koupelnu max 6 m2 a žebřík stačí.

Váš příspěvek
Reklama