Vodafone nárok na nové zařízení

72
21.4.21 21:27

Vodafone nárok na nové zařízení

Ahoj, chci se zeptat, jestli tu někdo z vás s tím nemá u Vodafonu zkušenost.
Máme u Vodafonu dvě čísla, já a máma. Na mámu je vedené vyúčtování, má tam určitě i uvedenou svoji občanku atd. Teď se na mém čísle měnil tarif a vznikla mi sleva na nový mobil.
Můžu jít do prodejny já sama, nebo tam musí být i máma, jakožto nějaký majitel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63701
21.4.21 21:28

@Katies1104 vždy majitel služby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
21.4.21 21:35
@martina.se píše:
@Katies1104 vždy majitel služby

A jak je možný, že kdybych chtěla poslat ten mobil poštou, tak to pošlou kamkoliv? Když jsem tam volala, tak mi pan řekl, že ho skladem mají a můžou mi ho hned poslat a na jakou adresu to chci 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2737
21.4.21 21:35

Musí tam být tvoje máma ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63701
21.4.21 21:40
@Katies1104 píše:
A jak je možný, že kdybych chtěla poslat ten mobil poštou, tak to pošlou kamkoliv? Když jsem tam volala, tak mi pan řekl, že ho skladem mají a můžou mi ho hned poslat a na jakou adresu to chci 🙈

Musí to vyřídit tvoje máma a ne, neposlou ho kamkoliv ale na ověřenou adresu. Takhke by mohl říct každý, že je příbuzný majitele a poslat si to kamkoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
21.4.21 21:50
@martina.se píše:
Musí to vyřídit tvoje máma a ne, neposlou ho kamkoliv ale na ověřenou adresu. Takhke by mohl říct každý, že je příbuzný majitele a poslat si to kamkoliv

Tak vzhledem k tomu, že mám s mámou stejně příjmení a znám kód do samoobsluhy, tak si mysleli, že jsem majitelem. Proto se ptali, kam to zaslat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63701
22.4.21 06:44
@Katies1104 píše:
Tak vzhledem k tomu, že mám s mámou stejně příjmení a znám kód do samoobsluhy, tak si mysleli, že jsem majitelem. Proto se ptali, kam to zaslat.

A máma s tím bonusem souhlasí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19767
22.4.21 10:01
@Katies1104 píše:
A jak je možný, že kdybych chtěla poslat ten mobil poštou, tak to pošlou kamkoliv? Když jsem tam volala, tak mi pan řekl, že ho skladem mají amůžou mi ho hned poslat a na jakou adresu to chci 🙈

ale pošlou ho na jméno mamky, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
22.4.21 13:53
@martina.se píše:
A máma s tím bonusem souhlasí?

Kdyby ne, tak to neřeším 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
22.4.21 13:56
@Keyllah píše:
ale pošlou ho na jméno mamky, ne?

Tak ono je jedno, na či jméno. je balíček, taky běžné přebírám balíčky přítele, který má jiné příjmení 🙂
Ale volala jsem tam a prostě to musí zaslat na adresu, kterou tam mají, stejně jako to může v prodejně koupit jen majitel služby, to, že tam je i mé číslo, nic neznamená. Což mi přijde trochu hloupé, kdyby mamka bydlela na druhé straně republiky a já chtěla nový mobil se slevou, tak ji mám hnát do prodejny? Proč má ona řešit něco, co se týká mého čísla a mého tarifu 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
22.4.21 14:55
@Katies1104 píše:
Tak ono je jedno, na či jméno. je balíček, taky běžné přebírám balíčky přítele, který má jiné příjmení 🙂
Ale volala jsem tam a prostě to musí zaslat na adresu, kterou tam mají, stejně jako to může v prodejně koupit jen majitel služby, to, že tam je i mé číslo, nic neznamená. Což mi přijde trochu hloupé, kdyby mamka bydlela na druhé straně republiky a já chtěla nový mobil se slevou, tak ji mám hnát do prodejny? Proč má ona řešit něco, co se týká mého čísla a mého tarifu 🙈

Mam dotaz. Proč si neuděláš vlastní tarif? Takovydle komplikace, kvůli novým telefonu. Starý bych zrušila a udělala nový. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63701
22.4.21 15:13
@Katies1104 píše:
Kdyby ne, tak to neřeším 🙂

Tak ať si to objedná a nechá si to poslat a hotovo, ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
22.4.21 15:54
@martina.se píše:
Tak ať si to objedná a nechá si to poslat a hotovo, ne
Jenže to je mobil pro mě a my se vidíme jednou za čas 🙃
@TopSecret píše:
Mam dotaz. Proč si neuděláš vlastní tarif? Takovydle komplikace, kvůli novým telefonu. Starý bych zrušila a udělala nový. :nevim:

Protože smlouva je na 24 měsíců. Bohužel potřeba novyho mobilu přišla až po podepsání smlouvy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
22.4.21 15:56
@Katies1104 píše:
Protože smlouva je na 24 měsíců. Bohužel potřeba novyho mobilu přišla až po podepsání smlouvy

Nyní můžeš po 3 měsících ukončit bez sankcí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63701
22.4.21 17:32
@Katies1104 píše:

Tak ti ho pošle, neasi.. Hledáš problémy, kde nejsou 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat