Lenovo g50-45

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
18.4.21 14:12

Lenovo g50-45

Zdravím, potřebuju poradit. Mám problém s baterii v notebooku. Mám ho už nějakých 6let, takže problémy se dají čekat. Jenže s tímhle se nesetkal ani můj známý, který se opravami notebooku zabývá. Můj notebook začal mít problémy s nabíjením. Nabíjecí kabel je v pořádku. To už máme vyzkoušené. Problém je v tom, že když zapojím kabel do notebooku, nechce se nabíjet. Ze začátku se mi nabíječka chytla třeba po 2min. Ale notebook se nabíjel. Po tom, co se notebook vyčistil, přestala se mi baterka v notebooku nabíjet. Nebo se připojila k nabíječce ale hned se zase odpojila. Sestra má o třídu nižší notebook, ale stejnou baterku, jako já. Proto jsme je zkusili vyměnit. Ona si mou dala do svého notebooku a bez problému se připojil k nabíječce a nabíjel. U ní má baterka to samé. Okamžitě po připojení začala nabíjet. Když jsme si baterky vzaly zpátky, bylo to jako prvně. Moje baterka se mi v notebooku k nabíječce nepřipojila a segřiná jela u ní úplně v pohodě. Zkoušely jsme si prohodit i nabíječky, ale u mě problém ten sám, nechtěl se připojit ani k té její nabíječce. Tzn. má baterka je vlastně v pořádku, ale nechce se mi u mě prostě k nabíječce připojit. Můžete mi někdo poradit, co s tým? Dá se to nějak opravit v nastavení, nebo mám raději koupit novou baterku. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3033
18.4.21 14:36

Tak si je se sestrou vyměňte, pokud to pak funguje oběma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
18.4.21 14:39
@Beckyttine5 píše:
Tak si je se sestrou vyměňte, pokud to pak funguje oběma

Už se stalo. Vyměnily jsme si je a zkoušíme, zda se stane ta samá chyba i u té její, nebo pojedou oba notebooky jak mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat