Stáhnutí aplikace

Anonymní
19.4.21 08:53

Stáhnutí aplikace

Ahoj, prosím zachovat anonym, nebo smazat. Premyslim, že si stáhnu aplikaci Viber, nic jiného nemám a nepoužívám, na tohle mě ukacevaji kamarádky, že chtějí být víc v kontaktu, protože buď nemají kredit nebo málo kreditu a podobně. Jak jste stouto aplikací spokojené? Stahovat nebo ne? Bojím se, že mi to bude brát čas, mám malé děti, ale zase je to výhoda psaní zadarmo, dejte prosím svoje zkušenosti a názory. Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31291
19.4.21 09:01

Používám jinou Whatsapp a píšu i do Messengeru. Víc času mi žere pobyt na Emiminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10854
19.4.21 09:52
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím zachovat anonym, nebo smazat. Premyslim, že si stáhnu aplikaci Viber, nic jiného nemám a nepoužívám, na tohle mě ukacevaji kamarádky, že chtějí být víc v kontaktu, protože buď nemají kredit nebo málo kreditu a podobně. Jak jste stouto aplikací spokojené? Stahovat nebo ne? Bojím se, že mi to bude brát čas, mám malé děti, ale zase je to výhoda psaní zadarmo, dejte prosím svoje zkušenosti a názory. Dekuju

Tak si jí stáhni a uvidíš ne? Bojíš se že ti to bude brát čas? Tak snad si nebudeš vypisovat celé dny :nevim: Určitě bych zbytečně neplácala kredit, když je dnes tolik možností komunikovat téměř zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
19.4.21 09:54

Jo, pohoda na poslání fotek, zpráv atd. :) Jinak teď záleží na tobě jaké máš priority, jestli sedět na telefonu na Viberu nebo se věnovat dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10854
19.4.21 09:57
@EvieK píše:
Jo, pohoda na poslání fotek, zpráv atd. :) Jinak teď záleží na tobě jaké máš priority, jestli sedět na telefonu na Viberu nebo se věnovat dětem.

Jaký priority? Když máš děti, tak si nesmíš pokecat s kámoškama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63701
19.4.21 09:57

Mám whats, messenger, čas mi to nebere, jsem díky tomu v kontaktu s lidmi, se kterými bych jinak nebyla, pac jsou daleko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 10:03

@arinecka Já mám paušál, jim bych šetřila kredit.No říkám si, že si musím užívat děti, dokud jsou malé a jsme tady. Proto se bojím, aby mi to nebralo čas :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
26201
19.4.21 10:05

Je to normální program na zprávy, jako by jste si psali SMS nebo v chatu, jen jiný program :nevim: nevím co v tom hledáš za problém. Času ti to sežere kolik dovolíš a jak často si s nima budeš psát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10854
19.4.21 10:16
@Anonymní píše:
@arinecka Já mám paušál, jim bych šetřila kredit.No říkám si, že si musím užívat děti, dokud jsou malé a jsme tady. Proto se bojím, aby mi to nebralo čas :lol:

Já mám whatsApp a messenger, je výhoda, že vidíš když tak dotyčný je, vidíš že si zprávu přečetl, můžeš posílat fotky, videa atd. Čas žere i emimino :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
19.4.21 10:21

Já myslím, že je to v pohodě a záleží na tobě kdy ty budeš chtít odepsat a je to fajn napsat si s někým koho nevidíš tak často ještě v této době. Pokud si píšete sms tak v tom nevidím problém :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
19.4.21 11:14
@arinecka píše:
Jaký priority? Když máš děti, tak si nesmíš pokecat s kámoškama?

A to jsem někde napsala? Zakl. Psala, že má strach, že se nebude věnovat dětem, tak teď už záleží na ní zda na Viberu bude sedět celý den nebo si hrát s dětmi. Nehledej za tím nic jiného ;-)).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31291
19.4.21 11:50
@Anonymní píše:
@arinecka Já mám paušál, jim bych šetřila kredit.No říkám si, že si musím užívat děti, dokud jsou malé a jsme tady. Proto se bojím, aby mi to nebralo čas :lol:

Tak to jde zas smazat. Jestli chtějí kámošky šetřit, proč nemají spíš paušál? Kredit bych dala max dítěti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
19.4.21 13:06

Mám whatss a viber a jsem spokojena čas mi to nebere.. Odepišu když můžu tečka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9917
19.4.21 20:14

Mám několik aplikací na psani zpráv a čas mi to nežere, nejsem vypisovací typ. A věnování se dětem - asi se jim nevěnuješ 12h denně ne? Tak pokud tě psaní s kamarádkami baví, tak si s nimi klidně piš, taky musíš mít čas pro sebe. To, že máš děti neznamená, že se nemůžeš chvíli věnovat i své zábavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 07:13

@AnastazieB Ne to jim nejsme 12h za zadkem, ale někdy se stane, že kamarádka píše nebo volá v činnosti kdy je potřeba být s dětmi(hra, tvoření) nebo někdy když jen odepisují SMS tak děti na mě mluví, ale já jak píšu, tak občas vnímám na půl ucha, nevím co dřív :oops: toho se bojím no, nechci mít kvůli mobilu výčitky. Anonym zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat