Vrátila se mi deprese

19
21.8.15 16:01

Vrátila se mi deprese

Ahoj holky,

Už kdysi jsem si tady s vámi psala o depresích. Teď se mi třech letech a vrátily. Vysadila jsem v květnu léčbu na radu pana doktora a vse se nějak blbe svezlo a ja jsem v tom zas. Je mi zle, rozvádím se, mam tříletého syna, rozešla jsem se s přítelem, mam nastoupit po prázdninach do práce a nejsem schopna nic. V hlave vymeteno s nebo cerne myšlenky jak je vse spatne. Nic me nebaví, nezajímá, uz jen chci at nastoupí A. D účinek… Chci zase zit :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

261
21.8.15 16:08

Ty jo…docela smršť událostí, to se asi není čemu divit. To není deprese, ale vedlejší účinek statečnosti. Jsi fakt silná žena, mít toho tolik já tak nevím nevím. Máš můj obdiv!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
21.8.15 16:22
@Nifinka píše:
Ahoj holky,Už kdysi jsem si tady s vámi psala o depresích. Teď se mi třech letech a vrátily. Vysadila jsem v květnu léčbu na radu pana doktora a vse se nějak blbe svezlo a ja jsem v tom zas. Je mi zle, rozvádím se, mam tříletého syna, rozešla jsem se s přítelem, mam nastoupit po prázdninach do práce a nejsem schopna nic. V hlave vymeteno s nebo cerne myšlenky jak je vse spatne. Nic me nebaví, nezajímá, uz jen chci at nastoupí A. D účinek… Chci zase zit :(

hm…to je tezka situace. A v minulosti ti AD pomohla? Jak dlouho ted beres, mas to stejne (medikaci) co predtim?
Vysadili jste proto, ze uz delsi dobu bylo dobre, ze?
Prosim te a nad psychologickou lecbou jsi neuvazovala? Prece jen, tyhle veci co maji jasne priciny se v terapii osetruji docela dobre. Kdyz uz nic, aspon mit pruvodce na to tezke obdobi. Nebyt v tom sama. Co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
21.8.15 16:35
@Nifinka píše:
Ahoj holky,Už kdysi jsem si tady s vámi psala o depresích. Teď se mi třech letech a vrátily. Vysadila jsem v květnu léčbu na radu pana doktora a vse se nějak blbe svezlo a ja jsem v tom zas. Je mi zle, rozvádím se, mam tříletého syna, rozešla jsem se s přítelem, mam nastoupit po prázdninach do práce a nejsem schopna nic. V hlave vymeteno s nebo cerne myšlenky jak je vse spatne. Nic me nebaví, nezajímá, uz jen chci at nastoupí A. D účinek… Chci zase zit :(

podívej, máš toho dost naloženo a tyhlety věci psychický se rády vrací…AD pomůžou..vydrž :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
21.8.15 18:10

Dekuji za podporu. A. D vysazeni bylo po domluvě s lékařem ze uz mi bylo dlouho dobre. Pak jsem po vysazeni začala řešit novy vztah, ktery evidentně stal za ho… ale ja se na nej upnula a pak to ukončila a myslela jsem ze bude lip. A ja tele na nej přesto myslim :(. No a i o to ze jsem se na to upla a vlastně si přestala užívat prcka a vse ostatní a jen me nervil vztah a jeste dohady s bývalým mužem a taky ze je prcek porad marod :(. Proste moc. Ted chci jen aby zabrali A. D. Jak mam vydržet, beru je od neděle teprva a je to k nevydrženi. Ve stredu to bylo i na hospitalizaci nakonec ze ne ze budu u mami. A to jeste v úterý a to je největší rana co me dostala, syn febrilni křeče z horecek oživování, hrůza, pak nemocnice. Vydržela jsem tam den a bylo mi tam tak zle ze me vystřídal byvaly muz a je mi zle ze nejsem se synem, ale ja mam co delat se sebou :( a ty výčitky pak… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
21.8.15 18:15
@Nifinka píše:
Dekuji za podporu. A. D vysazeni bylo po domluvě s lékařem ze uz mi bylo dlouho dobre. Pak jsem po vysazeni začala řešit novy vztah, ktery evidentně stal za ho… ale ja se na nej upnula a pak to ukončila a myslela jsem ze bude lip. A ja tele na nej přesto myslim :(. No a i o to ze jsem se na to upla a vlastně si přestala užívat prcka a vse ostatní a jen me nervil vztah a jeste dohady s bývalým mužem a taky ze je prcek porad marod :(. Proste moc. Ted chci jen aby zabrali A. D. Jak mam vydržet, beru je od neděle teprva a je to k nevydrženi. Ve stredu to bylo i na hospitalizaci nakonec ze ne ze budu u mami. A to jeste v úterý a to je největší rana co me dostala, syn febrilni křeče z horecek oživování, hrůza, pak nemocnice. Vydržela jsem tam den a bylo mi tam tak zle ze me vystřídal byvaly muz a je mi zle ze nejsem se synem, ale ja mam co delat se sebou :( a ty výčitky pak… :(

Nějakou podporu jako rodiče, kamarádky máš? Teď by jsi asi ze všeho nejvíc potřebovala kolem sebe mít někoho kdo tě má rád a kdo ví pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
21.8.15 18:29

@Dancza134 kamarádky ani mama to míč nechápou. Jsem u matky na vesnici. Jinak bydlím sama se synem ve městě. Tam se ted vrátit zatim nechci. Mama si mysli te se musim vzchopit. Kamarádky to moc nechápou, jen jedna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
21.8.15 18:32
@Nifinka píše:
@Dancza134 kamarádky ani mama to míč nechápou. Jsem u matky na vesnici. Jinak bydlím sama se synem ve městě. Tam se ted vrátit zatim nechci. Mama si mysli te se musim vzchopit. Kamarádky to moc nechápou, jen jedna.

Co na to říká doktor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
21.8.15 18:35

V minulosti mi A. D pomohla, ted jeste o to vic nemuzu spat. Mam cipralex, quetiapin, lexaurin, a dnes nove na spaní misto zolphinu nějaky mirzaten. A na pokec s psycholožku jsem domluvena az na úterý.
Jak mam vydržet, jak se mam zabavit, zitra tu mam syna a pak zas nevim co delat :( nic me nebaví nic :( sakra

@Lucrezia píše:
hm…to je tezka situace. A v minulosti ti AD pomohla? Jak dlouho ted beres, mas to stejne (medikaci) co predtim?
Vysadili jste proto, ze uz delsi dobu bylo dobre, ze?
Prosim te a nad psychologickou lecbou jsi neuvazovala? Prece jen, tyhle veci co maji jasne priciny se v terapii osetruji docela dobre. Kdyz uz nic, aspon mit pruvodce na to tezke obdobi. Nebyt v tom sama. Co?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
21.8.15 18:38
@Lucrezia píše:
Co na to říká doktor?

Na co? Že mam vydržet, ze uz kdysi léky zabrali kdysi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
21.8.15 18:38

@Nifinka zavolat na linku důvěry, poradit se, co můžeš dělat.
Jestli jsi zralá n hospitalizaci, tak bys s malým neměla být sama… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
21.8.15 18:39
@Nifinka píše:
Na co? Že mam vydržet, ze uz kdysi léky zabrali kdysi.

Ale co máš dělat než zaberou? Ví, jak moc je to vážné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
21.8.15 18:44
@Lucrezia píše:
@Nifinka zavolat na linku důvěry, poradit se, co můžeš dělat.
Jestli jsi zralá n hospitalizaci, tak bys s malým neměla být sama… :(

Já nejsem s malým sama. Jsem u mámi. A hospitalizace? Umíte si představit být třeba tři týdny bez syna - jako učitelka ve školce, kdyby zjistili že jsem hospitalizivaná na psychiatrii? No to fakt nejde. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
21.8.15 18:46
@Lucrezia píše:
Ale co máš dělat než zaberou? Ví, jak moc je to vážné?

Vi, dnes jsem tam byla i s mámou aby to slyšela i ona co to je. Mate tu nekdo zkušenost? Jak se zabavit, nebo co delat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
21.8.15 18:49
@Nifinka píše:
Já nejsem s malým sama. Jsem u mámi. A hospitalizace? Umíte si představit být třeba tři týdny bez syna - jako učitelka ve školce, kdyby zjistili že jsem hospitalizivaná na psychiatrii? No to fakt nejde. :,(

No to je jasný! Ty jo to je složitá situace. Já si myslím, že ta kamarádka nějaká by možná pomohla, nebo někdo kdo by tě přivedl na jiný myšlenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama