Všechny děti nemocné

23031
2.6.16 19:38

vsechny deti nemocne

Damy, tak me napadlo jak zvladate kdyz jsou vsechny deti nemocne? kde berete energii? Nejak mi to motto hlavne se… :D
Vsechny ctyri deti nestovice a mlady pan do toho zuby…Mam pocit ze skonxim brzy v blazinci. :D

:oops:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24840
2.6.16 19:52

@Monjie Vítej v klubu. U nás neštovice proběhly před rokem. Než se vyškrtalo 9 dětí, byla jsem zralá na blázinec a vždycky jsem se strašně těšila na moment, kdy přijde muž z práce a já aspoň vypadnu na nákup. Mnohdy se mi chtělo zamčít a hodit klíče do kanálu, ale přece bych v tom muže, ani děti nenechala :lol:
Celkově nemoci děti nemám ráda, ale za ty roky jsem se zocelila a kde co mě nechává chladnou a řeknu si jen, že se zase uzdraví, co jiného s tím? :nevim:
Ať jsou děti brzo fit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
2.6.16 19:54

Ahoj zenska:). koukam gratuluji k dalsimu prirustku.
No spis chlap prudi ze neni uvareno je bordel v baraku atp. :zed: :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6728
2.6.16 19:57

Holky já mám sice dvě, ale když jsou nemocné a k tomu i manžel tak to mi stačí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
2.6.16 19:58

Brw. ty jsi prirodni ukaz o tom zadna :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
2.6.16 20:00

@Monjie Děkuji :kytka: Už jsem tě tu dlouho neviděla :)
Tak navařeno být musí, bo co bych jedla já, děti a manželovi vařím do práce. Se zbytkem je holt soběstačný a jestli se mu něco nelíbí, může se předvést, ne? ;) Můj muž teda naštěstí neremcá a chápe, že to občas není na 100% a vím, že je rád, že nemusí být s nemocnými dětmi on, to je mi jasné :lol:

@Janasas Já vždycky remcám, že ty dvě děti by byly na nemoci tak akorát :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12205
2.6.16 20:18

Hlavne nelehni i ty :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9136
2.6.16 20:33

U nas doma ma zanet stredniho ucha tri lidi ze ctyr, bohate to staci :roll:

Az budu mit nekdy slabou chvilku, vzpomenu si, ze ma nekdo tech deti devet! :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
2.6.16 20:36

@Tarinka Už 10 :P Jsme se od té doby zase rozmnožili :lol: Ale máš recht 9 nebo 10, to už je fuk :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3422
2.6.16 20:49
@fragola píše:
@Tarinka Už 10 :P Jsme se od té doby zase rozmnožili :lol: Ale máš recht 9 nebo 10, to už je fuk :lol:

Vážně 10 dětí? 8o Obdivuju Tě. :kytka: Bereš AD? :mrgreen: Asi Ti připadne vtipný, že mám jedno a dnes už mi z něj cuká oko. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
2.6.16 20:52

@Lychee13 Vážně 10 :) Není co obdivovat, chtěli jsme to, máme to :) AD ještě ne 8) Vtipný mi to nepřijde, my měli první dítko neuvěřitelně náročný, takže chápu a nedovolila bych si říct půl slova. Každá jsme měla první dítě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
2.6.16 21:00

Holky lehnu zarucene se svou imunitou a nestovice jsem jeste nemela:D

No navareno samozrejmne je i vyprano:Dale ten zbytek jaksi pri ctyrech detech momentalne pokulhava.

nj nejak nestiham, delam kurz laktacni poradkyne a zacla jsem aspon na 0.4 pracovat ve spitale ponevadz bych jinak skoncila skoncila v blazinci.

Jinak vlastne nic zajimavyho:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9136
2.6.16 21:38
@fragola píše:
@Tarinka Už 10 :P Jsme se od té doby zase rozmnožili :lol: Ale máš recht 9 nebo 10, to už je fuk :lol:

Ty jo! :potlesk: mas muj obdiv! Nechces si na chvilku pujcit ty moje dve? Pro tebe to nebude zadnej rozdil a ja si odpocinu! :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
2.6.16 21:42

@Tarinka Klidně, pošli je k nám :) Myslím, že nebudu lhát, když řeknu, že se ty dvě tady opravdu ztratí. Pravda, musela bych přešaltrovat na jiný počet, ale věřím, že i s tím bych se poprala. Holt bych nepočítala do 10, ale do 12 :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
3.6.16 09:47

Fragol hele jeste 2 dvojcata:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu